• ~misiek
    (2014-05-19 12:10)
    to sa jakies podstawione osoby, ktore maja wzbudzac nasze skrajne emocje, taka wojciak pcha sie rekami i nogami do ue popychana przez palikota, i to jeszcze z lodzi, z ktora nie ma nic wspolnego, bo sama jest z poznania, paranoja, czy kazdy sposob jest dobry zeby sie tylko zalapac?
  • ~HALA
    (2014-05-06 15:40)
    ADAMEK MA POOBIJANY " MÓZG", OTYLIA "WODĘ W GŁOWIE"
    TO CO ON WIEDZĄ ? MYŚLĘ, ZE WIDZĄ KASĘ, WIDZĄ KASE, KASĘ I JESZCZE RAZ KASĘ - A RESZTA TO PRYSZCZ!!! PRAWDA ?
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-05-07 09:00)
    Gołym okiem widać manipulację - "dziennikarze" ani słowem nie zająknęli się o przynależności politycznej odpytywanych celebrytek i celebrytów, a dla "równowagi", bo nie było już wyjścia - próbowali do kategorii celebrytek zaliczyć wieloletnią posłankę PIS! Kuriozum dla obrony Parady Oszustów.
  • ~stasiekf
    (2014-05-07 06:25)
    najlepiej to biskupow ppppppp wesołowski z watykanu dziwisza zkrakowa rydzyka z torunia i wielu innych nieudaczników i będzie cacy ;;;''''
  • ~Czytelnik.
    (2014-05-06 19:59)
    Upada do dna Polska klasa polityczna
    a wszystko zależy od świadomosci polskich wyborcow.
    Czyżby, upadał Polski Narod ?.
  • ~klomb
    (2014-05-06 18:45)
    Najlepsze rozwiązanie to, nie glosować na jedynki. Sami wyborcy wprowadzą wtedy demokrację i skończy się kupowanie celebrytów.
  • ~HH
    (2014-05-06 18:41)
    Otylia najpierw odsiedziałaby te kilka latek za kratkami za zabicie brata (tak jak odsiedziałby to każdy inny, zwykły, obywatel tego kraju) a potem niech sobie startuje gdzie chce, nawet do miejskiego szaletu.
  • ~sp
    (2014-05-06 16:33)
    Celebryci są od pokazywania majtek i propagowania przewrotnych związków - z tego żyją
  • ~@debile
    (2014-05-06 16:19)
    SWIETA PRAWDA - SAMO BEZGLOWIE W TYM EUROKOLCHOZIE - I KASE ZBIERA!
  • ~młodzież
    (2014-05-06 16:03)
    Żal mi tej Jedrzejczak czy Żurawskiego że to takie głąby czy Śztunka lub KalaNta zgroza dla EUROLANDU i wstyd dla POLSKI