• ~xyz
    2014-04-27 18:32
    Sweet FOCIE
  • ~foto
    2014-04-28 16:14
    CZERWONE SCIERWO POjechalo na koszt LUDZKIEJ KASY POkazac sie i POrobic sobie IDIOTYCZNE FOTOGRAFIE.

    A ten zurnalysta =IMBECYL szasta angielskimi slowami bez zrozumienia!

    TRAGEDIA !!
  • ~starszy pan
    2014-04-28 02:51
    Jarosław K W OTOCZENIU BOLSZEWIKA Z PŁOCKA ,zachowuje się jak zwykle -Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek. Ciekawe czy bolszewik ma jeszcze chody u bolszewików właściwych.?
  • ~brylon
    2014-04-28 05:51
    Ta fotograficzka, to uszczęśliwić POlaków chce fotkami swymi
  • ~słuchacz radia Maryja
    2014-04-28 06:49
    Wstyd --geniusz polityczny Jarosław powinien mieć miejsce honorowe przy Papieżu , zresztą to wina Tuska ,że w tym dniu akurat beatyfikowano dwóch Papieży .Dlaczego jest cisza o tym , o.Dyrektor też był na kanonizacji
  • ~NIEMCY WYKONUJACY SWOJE PRACE MAJACY UBAW O SWIETY
    2014-04-28 09:42
    PIS OSMIESZACIE SIE W TMY WASZYM WATYKaniem !
    my niemcy mamy ubaw z relacji WATYKANSKIEJ UBAW NIESAMOWITY Z WYNOSZENIEM SWIETEGO JANA PAWAŁA II KTÓRY MIAŁ DZIECKO Z POLKĄ !
    W WIADOMOSCIACH POTEM SZYBKO UCICHŁÓ O DZIECKU JANA PAWŁA ii
    TO PIS SPRAWKA ZE DALEJ JUŻ NIE MÓWILISCIE O DZIECKU ŚWIETEGO JANA PAWLA II TAK JAK GO NAZYWACIE !
    CHCECIE UKRYWAC PRAWDE PRZED LUDZMI KSIEZUKI KATOLICKIE ! TO NIE FER !
  • ~NIEMKI
    2014-04-28 11:52
    MY NIEMKI JUZ DOBRZE SIE CZUJEMY !
    DANIA ŚWIATECZNE NAM ZASZKODZIŁY SZCZEGOLNIE CIASTA !
    ALE BADANIA ZROBIMY BO DOKŁADNIE NIE WIADOMO CZY TO Z PRZEJEDZENIA CZY Z DŁUŻSZEGO SIEDZENIA NA STOŁKU !
    POWINNO SIE BYĆ CIAGLE W RUCHU TAK LEKARZE MOWIA !
    JAK CZŁÓWIEK JEST W RUCHU TO JEST ZDROWSZY !
    CZYLI WYGLADA NA TO ZE MOZEMY DALEJ JESC KIEUBASY ,CIASTA , KURCZKA ,FRYTKI , RYBY ,JAJKA ,OWOCE ! ALE W MAŁYCH ILOSCIACH
    RODZINA NASZYM DZIEWCZYNO W SIEWTA ZA DUZO TEGO CIASTA PRZYWIOZŁA AZ SIE PO SŁODKOSCIACH PRZEZ 4 GODZ. ZŁOZKA NIE MOGŁY NASZE DZIEWCZYNY RUSZYĆ !
  • ~vp
    2014-04-28 13:17
    re słuchacz radia Maryja ,to że jest cisza na temat pobytu ojca dyra na kanonizacji jest to niezaprzeczalna wina Tuska . Tusk powinien zwołać konferencję prasową i osobiście ogłosić ,że ojciec dyro był na kanonizacji,jak to wygląda żeby premier nie informował o postępkach ojca dyra.. Fe ! Toż to jest największy Polak w całym tysiącleciu dziejów.
  • ~@WAW
    2014-04-29 10:26
    forumowy IMBECYLU z warszafki - z twojej chamskiej MORDY jedynie gooooowno wyplywa!
  • ~Tomek
    2014-04-27 22:43
    Celebryci ,obecnie przy korycie pojechali na kosz Panstwa,aby sie pokazac duzym gronem ,a wczesniej donosili na J.P II i ich kolesie ,z WSW,WSI itd..dobrze ze nie siedzieli w pierwszych rzadach...