• ~jw 23
    (2014-05-19 12:30)
    TURCJA I NORWEGOWIE OLEWAJA EU...
  • ~mazyciel
    (2014-05-01 20:44)
    Mazy mi się zobaczyc ich wszystkich trzech w jednej celi...Mazenia się spełniaja ,więc moze jeszcze dozyję tego pięknego momentu
  • ~Św. NH
    (2014-05-01 16:16)
    WSTYDU NIE MAJA GŁUPICH UDAJĄ!

    POZDROWIENIA DO WIĘZIENIA DLA KOMO NA WAZELINIE I KAW CHU!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-01 16:18)
    ja przepraszam za mój wpis, ale ja jestem bezrobotny, a centrala PO płaci mi po 5 zł za kazdy wpis niezaleznie od tego czy ma sens.
    Ja wiem, ze jestem ociężały umysłowo i nie mam nic sensownego do powiedzenia. Kiedyś chciałem sie zapisać do Pis , ale mnie nie przyjęli, bo powiedzieli, że debili nie przyjmują. Doradzili mi bym zapisał sie do PO, bo tam przyjmuja nawet największych idiotów. Mieli racje, PO mnie przyjęło i dalo pracę na forach
  • ~SŁOŃ
    (2014-05-01 16:19)
    Mówią do siebie "mordo ty moja"
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-01 16:19)
    Ja młody i wygrztałcony członek PO chcem wyrazić swoje ówielbienie dla pana Tuska i całej jego ekipy za to, rze majonc ukończonom POdstawufke moge ruwnierz óchodzić za intelektóaliste i mieć sfuj wkład w walke z kaczyzmem. POniewarz jestem notorycznie bezrobotny całymi dniami wypisuje swoje celne ówagi na temat rząduf nieódolnych kaczystów, kturzy som zakałom karzdego POlaka i te ich rzondy jurz mie denerwójom i mojom mame terz.I rzeby marycha wkońcu POtaniała i była do kópienia w supermarkecie. i rzeby kondony nie spadywały, bo to terz wina tyh pżeklentyh kaczoruf,i mmie to pżeżkadza óprawiać polityke miłości kturom nasz premier ogłosił. hyba troche błenduf zrobiłem, ale ja dopiro do wieczorowej podstawowej sie zapisałem, toterz jeszcze taki wykrztałcony niejestem. Dla ciebie kochany Premieże, obiecuje robic 3 klasy w jeden rok i zaraz potem zapisać sie do PEŁO,i jakim takim ministrem jak Nowak albo i Chlebowski zostać lub prezytędem jak miszcz ortografi Komorowski.
  • ~Andre
    (2014-05-01 16:24)
    Te wpisy to wpisy psychicznie chorych ludzi jak np.; wpis” Wiesio13” podaje się, że jest wykształconym człowiekiem a tymczasem nie potrafi pisać poprawnie po Polsku.
  • ~ja wohl
    (2014-05-01 16:47)
    przygłupy kościelne agenci vatykanscy ma ryja w klapie kwach 10 lat na usługach kleru i ten mo rderca zwierzat lesnych ochroniarz zycia po cietego
  • ~BACA