• ~saza
    2014-05-05 15:26
    a ja mam to wszystko w dupie!j
  • ~Bielan
    2014-05-03 14:57
    stary cap z tymi szczerbatymi zębami powinien pracować w MZK jako kasownik biletów !
  • ~masa
    2014-05-12 15:16
    Małolaty nie dożyjecie emerytury a jeśli się komuś uda to czeka was wielki dług do spłacenia 500 .mld.i drugie tyle dla Unii.Pozostanie dla was szczaw i mirabelki.
  • ~gość z księżyca
    2014-05-05 22:01
    W tle rower . Obok żona ? Rodzina ? Dzieci ? Szklaneczka piwa ? G . . . o
    prawda . To taki pis na wodę. To taki bilbord dla picu jak przed laty z rodziną
    szwagierki. Mnie już na "plewy" nie nabierzecie !
  • ~tele-wic
    2014-05-04 14:05
    Hoffmann, dupku jeden, nie musisz się nazywać antyFETOREM, wykombinuj sobie jakieś inne logo.
    Rozumiem, że ciągłe klęczenie przy śmierdzącej d... swojego mentora zasugerowało ci tak trafne pragnienia, że mogłeś podświadomie wybrać sobie takie logo.
    Myśl głupku, myślenie powinno ci się przydać!
  • ~arek
    2014-05-04 10:15
    .,Hej, buszując po necie wpadłem na strone na której można zlokalizować miejsce w którym jest tnij.ml/lokalizuj wystarczy aby poszukiwany telefon był włączony. Sam sprawdziłem i działa :)
  • ~Niezyd
    2014-05-03 18:49
    Re ~olo2014-05-03 14:08

    Jak bardzo boli postkomunę, że Kaczor nie brał kasiory z Moskwy
    ani Berlina.
    Czyli lepiej jak okradał własny naród.
  • ~curwaniepolityk
    2014-05-03 17:07
    curwski jak ta małpa albo jeszczde gorzej, jak ten daun bezmmyślny
  • ~antypisdzior
    2014-05-03 17:05
    ja pierdziu..Czekałem na to zdjecie kilka lat. Będzie ono na wystawe największych idiotycznych fotek. wioększego idiotyzmu nie widziałem a chłopcy już zarazeni
  • ~antyFETOR
    2014-05-03 14:59
    @tele wic - Wystarczy zes ty wyslal swego penisa niePOdmyty POmatolski TROLLU!

    @WAW - Z BLOKOWISKA, Z KLATKI - ZNOW NACPANY CHAMIE BLUZGASZ FEKALIAMI NA FORUM???