• ~saza
    (2014-05-05 15:26)
    a ja mam to wszystko w dupie!j
  • ~Bielan
    (2014-05-03 14:57)
    stary cap z tymi szczerbatymi zębami powinien pracować w MZK jako kasownik biletów !
  • ~masa
    (2014-05-12 15:16)
    Małolaty nie dożyjecie emerytury a jeśli się komuś uda to czeka was wielki dług do spłacenia 500 .mld.i drugie tyle dla Unii.Pozostanie dla was szczaw i mirabelki.
  • ~gość z księżyca
    (2014-05-05 22:01)
    W tle rower . Obok żona ? Rodzina ? Dzieci ? Szklaneczka piwa ? G . . . o
    prawda . To taki pis na wodę. To taki bilbord dla picu jak przed laty z rodziną
    szwagierki. Mnie już na "plewy" nie nabierzecie !
  • ~tele-wic
    (2014-05-04 14:05)
    Hoffmann, dupku jeden, nie musisz się nazywać antyFETOREM, wykombinuj sobie jakieś inne logo.
    Rozumiem, że ciągłe klęczenie przy śmierdzącej d... swojego mentora zasugerowało ci tak trafne pragnienia, że mogłeś podświadomie wybrać sobie takie logo.
    Myśl głupku, myślenie powinno ci się przydać!
  • ~arek
    (2014-05-04 10:15)
    .,Hej, buszując po necie wpadłem na strone na której można zlokalizować miejsce w którym jest tnij.ml/lokalizuj wystarczy aby poszukiwany telefon był włączony. Sam sprawdziłem i działa :)
  • ~Niezyd
    (2014-05-03 18:49)
    Re ~olo2014-05-03 14:08

    Jak bardzo boli postkomunę, że Kaczor nie brał kasiory z Moskwy
    ani Berlina.
    Czyli lepiej jak okradał własny naród.
  • ~curwaniepolityk
    (2014-05-03 17:07)
    curwski jak ta małpa albo jeszczde gorzej, jak ten daun bezmmyślny
  • ~antypisdzior
    (2014-05-03 17:05)
    ja pierdziu..Czekałem na to zdjecie kilka lat. Będzie ono na wystawe największych idiotycznych fotek. wioększego idiotyzmu nie widziałem a chłopcy już zarazeni
  • ~antyFETOR
    (2014-05-03 14:59)
    @tele wic - Wystarczy zes ty wyslal swego penisa niePOdmyty POmatolski TROLLU!

    @WAW - Z BLOKOWISKA, Z KLATKI - ZNOW NACPANY CHAMIE BLUZGASZ FEKALIAMI NA FORUM???