• ~Janka
    (2014-05-07 12:30)
    Po ocenie calej sytuacji politycznej, gospodarczej na chwile obecna bede glosopwac na PIS...
  • ~Polaku,nie glosoj na bagno
    (2014-05-07 13:25)
    Jeszcze takiego bagna nigdy nie bylo ,jakie zaprowadzil Tusk ,nie ma sie co dziwic ,jak sam siedzi w bagnie jak opisuje jego dawny koles w ksiazce a Tusk nie podejmuje obrony w tak powaznych oskarzeniach,A tak latwo oskarzyl nieslusznie kibica ze niby sprzedawal narkotyki tylko dlatego ze wykrzykiwal"Tusk ty matole twoj rzad obala kibole". Ludzie ,to ostatni dzwonek zeby tego bagna sie pozbyc nie glosujac na nich .Moze My juz jestesmy sprzedani i za to pieniadze dostarczyli Tuskowi w reklamowkach?
  • ~wyborzec
    (2014-05-07 20:55)
    kto wygra - bedzie swiadczyć o inteligencji Wyborców
  • ~Kolo
    (2014-05-07 10:02)
    koryto to zawsze koryto, nic dziwnego, taki syn walesy... szkoda slow
  • ~ja1
    (2014-05-07 10:13)
    Inwestujmy i głosujemy na ludzi ,którzy się na tym znają a nie na celebrytów , których nazwiska pokazuja się na okrągło wszędzie bo chcą zaistnieć.
    Według mnie te wybory powinny dać przede wszystkim szansę ludziom po politologii , po stosunkach międzynarodowych , bo po to kończyli studia w takich kierunkach.
  • ~citybird
    (2014-05-07 10:20)
    @ wyborca2014-05-07 08:39

    cz\y musze rano oglądać bezmyślne twarze wałęsiaków?

    Wałęsa nie jest nowicjuszem w polityce, startuje kolejny raz, była już w PE, więc co dziwnego,że startuje kolejny raz? Czy to że jest synem Wałęsy pozbawia go praw obywatelskich???

    Za to inne partie wystawiają jakiś pociotków, żeby tylko robili kasę w Unii, Gosiewskie to jakaś groteska. A wszystkich przebija ten błazen Mikke, który wystawił pół swojej rodziny, w tym córeczkę narkomankę, która sama publicznie okazała zdumienie,że jest na liście.
  • ~lud
    (2014-05-07 11:01)
    Przecież Kurska ma już 85 lat, co ona może zrobić dla Polski w parlamencie UE? Po prostu będzie brać pieniądze za nic jak jej syn i go wspomagać, bo mu za mało tego co ma. Musi mieć lepszy samochód, lepsze mieszkanie, ciemny lud go wspomoże.
  • ~007
    (2014-05-07 11:23)
    To ile miał na liczniku J. Wałęsa podczas kraksy motocyklowej w której winę przypisano człowiekowi poruszającego się po drodze publicznej w ramach obowiązujących przepisów?
  • ~kajot551
    (2014-05-07 11:38)
    KUTZ- typowy nierob ktory w senacie polowe kadencji byl na chorobowym teraz starszy bedzie dowozony do brukseli karetka reanimacyjna .Towarzystwo opieki nad starymi prykami winno wymusic na Unii poszanowanie niedoleznych staruszkow i zabezpieczyc dom spokojnej starosci i zwapionych mozgow -co mozna wysnuc po wypowiedziach obrzucajacych przeciwnikow politycznych blotem i lajnem.
  • ~mado
    (2014-05-07 12:08)
    Najbardziej sensowny z tej menażerii to jest akurat Wałęsa, bo ma już doświadczenie w PE, pozostali to jakaś katastrofa. Mam nadzieję, że Polacy są na tyle rozsądni, że nie wybiorą tych "kandydatów" i nie pozwolą, żeby politycy robili z nich idiotów.

    Ps. Dla mnie matka Kurskiego (osobiście nie mam nic do kobiety, ale to staruszka, która powinna odpoczywać na emeryturze) i cała rodzinka Curwina to największa kpina z wyborców.