• ~gosc
    (2014-05-17 23:07)
    mam 66 lat.mazy mi sie dom starcow tylko mnie na to nie stac.odwiedzalam przyjaciolke i jej zazdroszcze -jest miedzy ludzmi w podobnym wieku,maja podobne problemy i wolny czas zeby ze soba rozmawiac .Ja wisze u dzieci .Ciesze sie ze pracuja to mamy co jesc ale na tym koniec.wracaja spracowani pozno a tu w domu jeszcze ja.zazdroszcze tego luksusu matce Kalisza.ps mama p.Kaczynskiego podobno bardzo dlugo byla na panstwowym wikcie w szpitalu tez dobrze bo miedzy ludzmi
  • ~syn piotrusia
    (2014-05-15 07:26)
    to właściwie w którym miejscu skłamał "Fakt" ???
  • ~4krzych1
    (2014-05-15 08:46)
    jeśli to "Dom Kombatanta" to jakie uprawnienia kombatanta ma mama Spaslaka?
    Czy korzysta z tych uprawnień?
  • ~banda czworga. PO PSL SLD RP
    (2014-05-15 08:35)
    Na szczęście czeka go to samo to zrozumie jaka to różnica skromny dom a wykwintne złote klamki w "więzieniu".
  • ~Templariusz
    (2014-05-15 08:33)
    Na tym forum najlepiej jest widoczna koalicja Peło, LSD, Ich Ruchanie. Stwierdziłem, że Fakt ma rację (bo ma, luksusowy, czy nie ale przytułek), to "obrońcy" Kalisza rzucili się na mnie jak pijawki. A mamuśkę wywalił pewnikiem za namową młodej żonki.
  • ~KACPEREK
    (2014-05-15 08:29)
    NIGDY NA Ż A D N E G O kolisza P O S Z O Ł -- W O N !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-15 08:16)
    On skończy na śmietniku razem z palikotem , zachlają się denaturą .
  • ~Logik
    (2014-05-15 08:00)
    Te zdjęcia potwierdzają, moim zdaniem, tezę Faktu biorąc poprawkę na przesadę w interpretacji tego tabloidu.
    - Czy dla MATKI ważniejsze jest przebywanie w takim domu starców z niedomytym brodzikiem, czy codzienny kontakt z własnym dzieckiem we własnym domu przepełnionym wspomnieniami?
    - Czy ten Dom Kombatanta, jjak widać o przeciętnym standardzie, jest tylko do jej dyspozycji jak sugerują zdjęcia? Gdzie poukrywano pozostałych kuracjuszy?
    - Jezeli Matka woli przebywać w takim domu niż z rodziną syna to jasne jest jak model rodziny preferuje Twój Ruch .
  • ~donek
    (2014-05-15 05:54)
    PO mordzie kalisza widac ze to swinia i cham
  • ~emerytka
    (2014-05-15 08:41)
    Całodobowa opieka osoby starszej w domu to koszt ok 3 tyś i na pewno stary człowiek czuje się bezpieczniej u siebie.