• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-05-19 13:06
    A na ile peło i paliciot
    zadłużyli już Polske i dlaczego nie ma o tym rajwahu w TVN ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-05-19 14:47
    Panie Boze chroń nas od pisu bo będzie dąsanie sie guru ,wymachiwanie szabelką
    ,historia,powszechny kler, zero gospodarki i w imię prawości rozliczanie wszystkich
    ze wszystkiego a w ramach sprawiedliwości społecznej odbieranie tym co coś mają
    i dorobili sie pracą i przekazywanie nierobom i pasozytom.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-05-19 14:38
    Ewentualne rządy PIS-u długo nie potrwają i to wynika z samej natury Kaczyńskiego. On się zaraz ze wszystkimi pokłóci, a jak nie będzie miał z kim to się pokłóci ze swoimi. Każda jego koalicja będzie stabilna jak erekcja emeryta ;)))
  • ~LESNY DZIADEK
    2014-05-19 14:41
    margeritka 22 ty durny lemingu powzej rowniez, czy juz nie dowidzisz ty stara POwska kwoko.
  • ~polaczka
    2014-05-19 14:44
    premier z małżonką jak w karnawale zakładają kostiumy i balują wszędzie i z każdym. Szkoda , że tylko do fotki się przygotowali.Świat się śmieje

    zobaczcie obciach:
    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/z-monte-cassino-do-watykanu-premier-zlozyl-kwiaty-na-grobie-papieza,429679.html

    Wiesiu to nie oto chodzi żeby z każdym i każdemu...
  • ~POKRZYWA
    2014-05-19 22:38
    Donaldzie Tusk.!!!
    NA Ramionach Pana Boga nie sięgniesz po władzę.
    Ludzi oszukasz , Pana Boga nie.

    Platforma Obywatelska { nocna zmiana , aferz. Rycho, Zdzicho} , z Donaldem Tuskiem na czele , z udziałem PSL , SLD , Palikociarni ,doprowadziła Polskę do ruiny gospodarczej ,a z Polaków uczyniła bezrobotnych , nędzarzy , niewolników UE.
    Majątek Narodowy , cały dorobek pokoleń Naszych Praojców został rozsprzedany , rozgrabiony .Naród Polski cierpi biedę , ubóstwo i upokorzenie .Co słabsi odebrali sobie życie , a i być swoim rodzinom.
    I za to was NARÓD POLSKI was rozliczy.!!! Przyjdzie czas , jeszcze trochę. Przyjdzie czas ,że upomnimy się o to co Nam zabraliście .
    Naród zdycha , Młodzież Polska , zdolna tuła sie za chlebem po za granicami kraju .Osamotnieni rodzice , przeżywają ciężkie chwile ,
    TO JEST ZBRODNIA NA NARODZIE POLSKIM.!!! Tusku.!!!
    Jak można mieć sumienie i patrzeć na tych bezdomnych , bezrobotnych , bez prawa do zasiłku , , grzebiących w śmietnikach .A ty Tusku się uśmiechasz , jakby nic .
    Mieliśmy bogaty dom , POLSKĘ naszą Ojczyznę , dobrze rozwinięty przemysł , rolnictwo , łany pól obsiane zbożem , dobrej jakości wyroby , pracę , chleb , godność i szacunek w świecie.
    I przyszedł okupant , któremu drogę torował sprzedawczyk , i ten co na ramionach robotników sięgnął po bogactwo dla siebie , i spustoszyli Nasz DOM Polskę .
  • ~naiwny
    2014-05-19 14:45
    Co te POlskie cieniasy tak szczerzą zęby jakby ser widziały ???.
  • ~Wanda
    2014-05-19 14:47
    Biedna nasza Polska cała i ty Wiesiu też
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-05-19 14:58
    RYŻA QR-fa
    DONALD DOOPA TOOSK
    przed wyborami
    zgrywa porządnego człowieka...

    POziom SQR-VV-IEnia PLATFUSÓW
    JEST PRZERAŻAJĄCY...

    TYLKO BYDŁO PO_PIERA PLATFORMĘ...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-05-19 14:48
    Koncza sie pomysly PIS na wersje o zamachu.
    Sam pan Macierenko penie doszedl do wniosku ze dalsza zabawa w teorie spiskowe
    nie czyni go wiarygodnym przyszlym "jakims" ministrem.
    I wlasciwie co ta notatka zmienia?
    No i co z bombami, gazami sztucznymi mglami , trotylami..i innymi bzdurami?