• ~Karolak _ CELEBRYTA pełną gębą - dla kasy wszystko
    2014-05-21 15:26
    i głupi jak kazdy celebryta. Kasa znowu zapachniała, panie Karolak? Zleconko?
  • ~uff nie nadążam za debilami
    2014-05-22 16:45
    To znowu się przechrzciło Grodzkie czyli Bengalskie? Teraz na Karolaka?
  • ~Drzazga 101
    2014-05-21 16:07
    "Mleczko zachwala Szczukę,"
    O Matko przypomniało mi się, jak to przed wojną jakaś londyńska gazeta napisała:
    "Hitler to największy człowiek naszych czasów, jak powiedział SŁYNNY KPIARZ, Georg Bernard Shaw"
    Hej !-
  • ~Wynocha
    2014-05-21 14:08
    Uaktywniła sie PO-wska świnia. Obleśny wazeliniarz.
    Obyś szczezł kundlu bezpieki.
  • ~Klex
    2014-05-22 15:55
    Zawze wygldał na buraka, a teraz potwierdził.
  • ~asz
    2014-05-22 09:46
    wyłaniają się następne KANALIE
  • ~agama pierwsza
    2014-05-21 14:39
    A ja myślę, że byłoby dobrze, gdyby administrator portalu poczytał sobie wpisy i zapoznał się z własnym Regulaminem, a osobliwie z paragrafem 3 punktem 3 i podpunktami a i c i czym prędzej usunął wpisy niezgodne z tymże regulaminem i jego postanowieniami. Bo jeśli powołuje się na regulamin a później sam się do niego nie stosuje - to ja się grzecznie pytam NA DIABŁA TAKI REGULAMIN, który jest dokładnie olewany przez samego administratora??? Toż to kpiny ze zdrowego rozsądku!
  • ~NIE spadochroniarzom bez pojęcia skąd startują!
    2014-05-21 15:07
    Cóż... Rostowski udowodnił jedynie że nie każdy da się wytresować i nauczyć podstawowych rzeczy i można całą kampanię poruszać się jak kot w worku bez świadomości skąd właściwie startuje i o co tu chodzi...
    Panie Vincenty! Nie ośmieszaj się już - czas wracać do Londyna!
  • ~ada no coz komedian zawsze zostanie komediantem
    2014-05-22 22:51
    Ale kogo to obchodzi ze jakis katorzyna ma tak niskie IQ albo tak wysokie antypolskie postawy.
    No coz ludzie tego pokrju musz sieplaszczyc zeby nie przepasc wodchalni niepamieci wiec ich postawy nie sa do nasladowanie Ot takie moralne mniej niz zero
  • ~no coz wiadomo aktor=wyjakowy okazy antypolskosci
    2014-05-21 14:19
    zadko, ktory z aktorow ludzi "kultury" poza nelicznymi jest plakiem dbajcym o ojczyzne. Ale ci co wypowiadaj sie politycznie staja po stronie tych co rogabiaja nam kraj to wyjakowe okazy antypolskosci/