• ~Dokąd zmierzasz Polsko?
  (2014-05-26 06:51)
  wystarczy porównać zdjecia ze sztabu PO (cwana gęba histerycznej,fanatycznej kopaczki fetująca fakt,że dalej sa przy korycie,dzieki ciemnocie POmatolstwa.),ze zdjeciem PIS (inteligentne,skupione twarze,wyrażajace troskę o przyszłość kraju i narodu)
 • ~Mariola
  (2014-05-26 11:23)
  Donald Tusk podkreślał, że wynik sondażowy jest bliski remisu i trzeba będzie poczekać na oficjalne wyniki. I tu miał rację, ponieważ już dane z 30 proc. komisji wyborczych wskazały zwycięstwo PiS

  Tusk liczył na wyższe zwycięstwo...a tu ...nic z tego...hahaha
  Biorąc pod uwagę dyscyplinę wyborczą w PO wynik osiągnęła mizerny...
 • ~jozef
  (2014-05-26 06:00)
  ciekawe co za przyglup i idiota wymyslil ta cisze wyborcza
 • ~radek
  (2014-05-26 05:57)
  brawo ludzie zmadrzeli nie glosuja na partie oszustow i tych przyglupow z pis brawo czas odegnac te hieny cmentarne od koryta i za kraty ich
 • ~Z tajnego sztambucha Towarzysza Szmaciaka:::
  (2014-05-26 05:14)
  Po ogłoszeniu wyników w swoim sztabie wyborczym lider KNP dziękował wyborcom za to, że KNP utrzymał pozycję czwartej siły w Polsce, z dwukrotnie lepszym wynikiem niż dotąd.

  Premierowi dziękował za to, że uwolnił go od konieczności podawania mu ręki, ponieważ wielokrotnym oszustom ręki się nie podaje. Korwin-Mikke nawiązał do deklaracji Tuska o tym, że nie poda mu ręki po jego wypowiedziach o kobietach.

  Swoje podziękowania Korwin-Mikke skierował też wobec ludzi, którzy - bez powodzenia - próbowali mu przeszkodzić. Janusz Korwin-Mikke zapowiedział, że nie zmieni się w europarlamencie. Będzie tam głosił to co w Polsce i pracował nad tym, by w Europie było normalniej.

  Jeśli obecne sondaże wyborcze się sprawdzą, Kongres Nowej Prawicy będzie miał czterech europosłów.
 • ~strateg z blokowiska
  (2014-05-26 04:50)
  Zanim ci z Zagania dowiozą Leopardami węgiel z Gubina do Przemysla, to UPA wymorduje Polakow w Przemyslu i jego okolicy, Białorusini będą rozmontowywać zamek w Lublinie, i wypoczywać w Bieszczadach po udanej kampanii.
  Ten POlmozg Tusk POzwala na to, ze obrona Polski wyglada tak, jakby to zagrozenie dla Polski mialo przyjsc z Zachodu, a nie ze Wschodu.

  O Rosji nie mówię, bo oni nie muszą nawet do nas wjechać, żeby nas rozbić. Wystarczą wyrzutnie w kaliningradzkim... nawet nie muszą być atomówki... zwykłe konwencjonalne dolecą tam gdzie trzeba i zniszczą co trzeba.
 • ~Anonimozja Bakłażan
  (2014-05-26 04:34)
  Ten elektorat już został tak dobrze i tak wiele razy wydymany, że teraz tylko leży bezwładnie i bezwolnie w stanie błogiego zaspokojenia, które mu starczy na następne dwa lata (a może nawet na sześć albo i dziesięc?)!
  I tylko wzdycha wspominając minione rozkosze!
  I ulega złudzeniu, że wacek jeszcze tkwi tam, gdzie (w zależności od orientacji) tkwić powinien!
  Ale jest to tylko złudzenie!
  Nawet rozgrzana lufa Leoparda tego elektoratu już nie podnieca!!!

  O przyszłych rozkoszach jeszcze nie myśli!
  W ogóle myślenie nie jest jego mocną stroną!
  Zresztą w trakcie dymania myślenie zawsze ustaje!
  No a potem - to już tylko kompletne zatracenie i drgawki!!!
  A przed i po może przez jakiś czas koncentrować myśli na akcie dymania!!
  I o to Tuskowi chodzi...

  W przypadkach skrajnych - grozi dożywotni Taniec Świętego Wita i poprzedzony wieloletnimi męczarniami zgon w wieku 67 lat...
 • ~Podbijanie Świata (aneks)
  (2014-05-26 04:29)
  Tymczasem "polskie" media bezmyślnie i z maniackim uporem klepią:
  "Putin kupuje francuskie okręty desantowe"! - Ale nikt nie dostrzega żadnego związku!
  Nikt nawet się nie zająknie o tym (o jakimś zastanowieniu się nad tym nawet nie ma co wspominać!), że - skoro kupuje okręty desantowe, a nie na przykład lugrotrawlery - no to jest oczywiste, że nie zamierza na Bałtyku łowić dorsza dla Pitery - tylko zamierza przeprowadzić tu desant, a tylko dureń albo ruski agent wpływu może tego "nie dostrzegać"!!! I jest pewne, że nie będzie to desant w Swinemunde!
  Nie darmo Putin jeździł na Westerplatte! I nie darmo wspomniał o Wersalu! Przecież nie po to pojechał w rejon Gdańska, żeby dyskutować z Tuskiem na molo o architektonicznych zaletach frontonu Grand Hotelu...
  Pojechał, żeby zobaczyć na własne oczy, czym podzielił się z Merkel - ona bierze trójmiasto, a on Hel i Mierzeję Wiślaną (Krynica Morska), Tolkmicko, Braniewo!
  A jak znudzi mu się wybrzeże Bałtyku - to się ze swoim desantem uda w głąb priwislinskiego kraju. I zaprowadzi w nim swoje porządki!
  A porządki te będą polegać na tym, że zostanie nam tylko obiecana nam w imieniu Putina przez Tuska wirtualna "ciepła woda w kranie" dozowana bardzo oszczędnie i na kartki przez ruskie serwery.
  Podobnie zresztą będzie tubylcom dozowana słynna polska wieprzowina, a może nawet schabowe panierowane z puszki czy szynka "Krakus" w ramach tak zwanych odrzutów z eksportu opłacanego po staremu w rublach transferowych!
  Ale i to - tylko "za żółtymi firankami", tylko na "nocnej szychcie" i tylko jako deputat dla wierchuszki najemników z WSI...
  Dla pozostałych (z tak zwanych "mięs") będzie tylko szynka drobiowa z kryla! No i te słynne eksportowe jabłka, którymi teraz w naszym łóżku i pod naszą kołdrą obżerają się bezwstydnie "polskie" świnie tak podłego gatunku, że nawet ruscy nie mają na ich mięso ochoty! Jedzą je jeszcze tylko w Brukseli, bo spełnia unijne normy dla świń tuczonych na koszt podatnika!

  A co będzie, jak się serwer zatnie przy przejściu z systemu "Głagolica" na system "Cyrylica 2.0" albo odwrotnie czy przy przejściu z systemu Android na system Andropow albo na inny wypróbowany już nad Wisłą ruski system oświatowy dla "polaczków" (Copyright Dostojewski!)!
  Ja gwarantuję, że taki rzekomy serwer nigdy nie będzie się rzekomo "chciał" zresetować!
  I żadne tam programy "Go Back v.6.7" czy nawet "Photoshop v.13.007", nad którym od wielu lat pracuje dla Tuska w ramach prac zleconych Boni z Ostachowiczem, tego mitycznego "resetu" nam nie załatwią!!!
  Konkretnie - to Putin nie będzie chciał, żeby serwer się zresetował!
  A liczy się wola Putina, a nie chciejstwo jakiegoś tam Tuska czy innego Bula, ubrane w nowomodne słowo "reset", którego ani jeden, ani drugi nie rozumie!
  Niestety - na nieszczęście dla nas - Putin nie jest niczyim "serwerem" ani serwantem i serwuje nam i sam sobie tylko to, na co akurat przyszła mu ochota! I to serwuje mocno i bezbłędnie jak Federer, kiedy się zabawiał w Wilhelma Tella...
  Jeśli Putin mruczy o Traktacie Wersalskim - to tylko na naszą zgubę!
  Putinowi słowo Wersal kojarzy się wyłącznie ze słowem "bękart", a nie z "savoir vivre'em" rodem z Ruskiej Budy, a jego oficjalna definicja słowa "traktat" jest wykładana na kolejnych moskiewskich kursach dla aparatczyków z PKB i ma wyraźny związek z widocznym każdego dnia "traktowaniem" przez niego Polski, Polaków i Tuska oraz Komorowskiego, że o Zdradku nie będę szczegółowo się rozwodził! Powiem tylko, że wszyscy trzej nie przeszliby castingu na pomocnika babci klozetowej w szalecie, do którego Putin chadza z Łagrowem, by nad pisuarem omawiać los takich "państw" jak Polska i - wytrząsając ostatnie krople - natrząsać się przy okazji z głupoty tej "trójcy"!
  Putin traktuje Polaków i ich Umiłowanych Przywódców "palikotem" - czyli takim postmodernistycznym rodzajem knuta sado-maso, skrytego dla niepoznaki w pochewce z gumowego penisa. Jak dowiodła tego aneksja Krymu - Putina nie interesują żadne traktaty ani układy międzypaństwowe - zresztą z kim mianowicie miałby się tutaj układać?
  Z Tuskiem? Albo ze Zdradkiem???
  Chyba żartujecie!
  On się już dawno ułożył z tymi, z którymi musiał! A takich Tusków to on sobie równo i ciasno "ułoży" na przykład w puszce po dorszu Pitery - w dogodnym dla siebie momencie i w wybranym przez siebie miejscu - tak jak trupy w Katyńskich dołach, żeby zajmowali jak najmniej miejsca i nie sprawiali kłopotu. Oni nagle znikną z przestrzeni publicznej, ze szpalt i ekranów, a - jak wiadomo od czasów Stalina i Orwella - to, o czym się nie mówi, po prostu nie istnieje!
  I wtedy to Putin zadecyduje, jak użyć tego "Photoshopa 13.007", który - wreszcie dokończony i wprowadzony na rynek przez szybkie i sprawne rosyjskie ministerstwo propagandy - skutecznie wyczyści stare roczniki "GW", "Wprost" oraz innych polskojęzycznych szmatławców i wszystkie archiwalne programy telewizyjne z podobizn osób, które na nowym etapie nie dostąpią zaszczytu "istnienia"! Tak jak towarzysze partyjni Stalina zostali w ramach czystek "wyczyszczeni" ze starych fotografii...
  Ale takich oczywistych wniosków nikt w Polsce publicznie (ani chyba nawet prywatnie!) nie wyciąga.
 • ~sig69
  (2014-05-26 01:27)
  Gratulacje dla Korwina! Moze nie potrafi rozbic brukselskiej zaklamnanej mafii , ale przynajmniej bedzie weselej jak zamiesza w tym zlodziejskim bagnie. Zle jednak wrozy Polsce ilosc ciemnych, naiwnych ludzi, ktorzy ciagle daja sie nabierac na propagandowe plewy PO i PiSu.
 • ~zagłoba
  (2014-05-26 00:43)
  ~congratulation2014-05-25 23:14

  "KORWINOWI sie nalezy jak psu zupa nareszcie biedak doczekał lepszych dni"
  NIE To my doczekaliśmy lepszych dni. Pan JKM nie zawiedzie nas wyborców.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.