• ~enveloped
    2014-05-27 20:39
    te liczby odzwierciedlają poziom fanatyzmu wśród wyborców PO. zwarci, gotowi, agresywni - tak się rodził faszyzm...
  • ~wader
    2014-05-27 22:10
    SZACHRAJE

    Dorwali się do żłoba
    Szachraje z Mombasy
    Polak siedzi głodny
    -A oni na wczasy

    Jeżdżą sobie po świecie
    Za państwową kasę
    A co cztery lata sprzedają
    Wyborczą kiełbasę.

    Jak już nic nie widzą
    W Polsce do łyknięcia
    Wtedy w Brukseli szukają
    Keszu, władzy i szczęścia.
  • ~POLSKA BLAZENADA POLITYCZNA
    2014-05-27 15:20
    BUZEK ZNOWU ZALAPAL SIE NA WOZEK
    MIMO ZE LUGARDE PORZUCIL I JAK KAZEK MARCINIAK
    Z MLODKA SIE POKAZUJE I JAK FRIK SZPANUJE

    LIDKA ULATOWSKA Z BYLEGO PZPR-U
    UZYWAJAC NAZWISKO BYLEGO MEZA
    SPECJALISTY OD PGR-OW
    UDAJE ZE JEST EUROPEJSKA ARYSTOKRATKA
    A DLA OPOZYCJI KOMUNISTYCZNA AGENTKA
    CO KASE ZBIJA I LUDZION MAKARON NA USZY NAWIJA

    HENKA KRZYWONOS CO TRAMWAJEM DO UNII NIE DOJECHALA
    BO JEJ WAJCHE OKRADLI
    CHYBA NA PREZYDENTA RP WYSTARTUJE
    BO POLAKOM ANKE DZIADZIE I BUFETOWA PRZYPOMINA
    A NA TAKICH DURNOWATY NAROD GLOSUJE

    JAREK WALESOWICZ DOJECHAL DO UNII NA MOTORZE
    W CZERWONYM KOLORZE
    I BEDZIE GODNIE REPREZENTOWAC TATUSIA ELEKTRYKA
    CO Z SIEBIE ZROBIL PIERWSZEJ KLASY
    WSCHODNIEGO POLITYKA

    RESZTA POSLOW TO NARODOWA POPELINA
    SIEDEMDZIESIAT SZESC PROCENT POLAKOW NIE GLOSOWALO
    BO TAKIEGO CYRKU POD WODZA PELOWCOW JESZCZE NIE WIDZIALO

    JEDYNYM TRAFNYM WYBOREM
    JEST KORWIN-MIKKE KTORY TUSKOWI NAWET NOGI NIE PODAJE
    BO JAK SIE TYLKO ODEZWIE
    TO POLSKA UBECKA PROKURATURA I SADOWNICTWO
    PALPITACJI SERCA DOSTAJE

    `
  • ~paul
    2014-05-27 15:33
    vh2014-05-27 15:09
    To kuriozum - facet ktory forsowal OFE - najwiekszy amber gold i okradl Polakow na ciezkie miliardy dostaje najwiecej glosow...


    A myślisz po co przejęli po 89r. media typu "trybuna ludu", dlaczego istnienie "wyborcza", zresztą jaka to wyborcza, ona miała działać na czas wyborów w 89. Już Walter (ITI/TVN) z Szechterem (GW), oraz dziennikarzami opłacanymi wysoko zabdają aby przygłupy powtarzały na okrągło "nic się nie stało".
  • ~wyborca
    2014-05-27 16:20
    PiS i Pan Prezes Kaczyński (z całym szacunkiem) powinni powołać swoją PKW (Pisowską Komisję Wyborczą) i policzyć głosy po swojemu. Kiedy już wygrają, to powinni ogłosić powstanie Kaczej Unii Europejskiej i do niej wysłać swoich zwycięskich posłów.
  • ~włącz myślenie
    2014-05-27 17:10
    Do tego od Możejek.Słuchaj stary tyle ten straszny PiS stracił ,choc kupił Możejki, co twoje ukochane PO straciło na Zimowe Igrzyska w 2022 roku .I co ty na to ,,sabotaż czy tworki dla gospodarnego,,PO?!!!
  • ~spioch
    2014-05-27 17:52
    Która reforma JB byla taka dobra, ze ludzie na niego glosuja.
    Dziwne, bo ja slyszalem nawet na ulicy niezbyt piekne recenzje tzw. reform JB.
    Moze powiaty, sluzba zdrowia, a moze oswiata i nauka. A moze ludzie na Sląsku czytają publikacje pana JB.
    Historia(autentyczna) byla taka. Ludzie popijają piwko przed sklepem. Tacy co piją często. Jeden z nich mowi: Słuchaj Stasiu, jak mnie by w życiu nic tak nie wychodziło jak Buzkowi to ja bym sie chlastał. Pięc reform i wszystnie do **** (nieudane). Ty byś sie chlastał bo masz honor a on nie ma.
    Ludzie czytajcie publikacje prof. Buzka może coś zrozumiemy.
    Jak zrobisz coś żle masz pewne awansujesz, zyskasz autorytet i pieniądze.
  • ~św.NH
    2014-05-27 15:04
    DZIĘKI PIS PLUSZAKOM PEŁO PRAWIE PRZEGRAŁO\Hofman pluszaku, wygrałeś? Nie! Przegrywamy, bo jesteś nie patriota tylko kiepskim aparatczykiem, Czarnecki zięć WRON jest dopiero cudem dla PIS. Tu jest zdrajcą każdy kto nie broni naszej szansy zjednoczenia prawicy. Jeśli uważasz,że PIS jest wielki to dlaczego nie pokażesz jak jesteś święty i bez winy z moczem w tle!
  • ~wojtek
    2014-05-27 19:35
    ANATOMIA OSZUSTWA: 1. W dzień wyborczy po fecie z wygranej PO miała o północy odbyć się dużo wcześniej zapowiadana konferencja PKW - ta jednak wyniki niekorzystne dla PO (34:27 dla PIS-u) przedstawiła cichcem o 2.15 w nocy). 2. Około południa na portalu wyborczej pokazały się wyniki z 97 % głosów, po czym wyborcza je...anulowała stwierdzając, że nadal obowiązują te z 91 %. 3. PKW potrzebowała kilkanaście godzin, by przeliczyć 9% głosów, 4. Przy okazji okazało się że jest ponad 220 tys głosów nieważnych...4. W dużo większych krajach jak Francja, czy Niemcy i przy dużo większej frekwencji wyniki znane są już po kilku godzinach.5. Jak podało RMF - w 2013 roku 12-tu członków PKW pojechało do Moskwy na szkolenie...uczyć się demokracji u Putina...6. Tusk kupił już w Polsce prawie każdą i nstytucję, i kontroluje też prawie wszystkie media..7 Polska Tuska to bananowa republika kolesiów przejadająca unijne pieniądze i godząca się na dyktat Unii, że Polska to montownia i rynek zbytu dla Europy, bo przecież przemysł stopniał do zera...
  • ~donald cudotfurca