• ~ściek PO
    2014-05-29 19:30
    Błazenada :-(
  • ~ediiiiii
    2014-05-29 21:02
    wolał zniszczyć sobie lakierki niż chodząc w gumofilcach być HITEM internetu. Za inteligentny jest od wyborców
  • ~Kaczki lubią wodę
    2014-05-29 21:53
    Kaczor Donald przyleciał potaplać się w kałuży. Aż mu się dziób śmieje!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-05-29 21:58
    Bo PO skompromitowało się na całej linii - syf, korupcja, afery, stagnacja gospodarcza.
    PiS-ie WRÓĆ!!!
  • ~juju
    2014-05-29 21:50
    Czy ten palant na prawdę nie widzi jaki z niego palant?
  • ~POdode
    2014-05-29 21:47
    Partia zakupiła premieru nową kurtałkę i lakierki, i - shruuuu - rzuciła go na głęboką wodę. Wcześniej z rewolucyjną czujnością sprawdziła, czy znowu jakaś zbuntowana małolata się nie czai i nie zepsuje Donku lansu przed kamerami WSI24. POdstawila ufną p.Irenę i POzwoliła POdać rękę, bo tym razem nie ściskał w niej maskotki lisa. JKM ręki nie chciał POdać, bo miał ręce zajęte ściskaniem pluszaka. Gdzieś tam na fali dyskretnie czuwała nad bezpieczeństwem wodza HGromW w POntoniku.
  • ~TUSEK ty MATOLE
    2014-05-29 21:31
    Tusek gdzie masz bukiecik ,jak nie chce przyjac licealistka to POlec POd tecze iwreczyc biedtoniowi lub grockiej
  • ~bea