• ~Genitaliusz
    2014-05-30 20:14
    a kim jest to babidło leżące na łóżku ?
  • ~z pisu
    2014-05-30 10:25
    Dlaczego jarek nie pojechał do Opola ? tam jest powódź ! już po wyborach olał wszystko ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-05-30 09:16
    Oddawaj Tusku wiek emerytalny
    Kiedy Tusk wezmie odpowiedzialnosc za Narodowy Basen ? Podczas propagandy przedwyborczej Tusk mowil ze za wszystko wezmie odpowiedzialnosc, wiec jak to jest ?
  • ~Robnad
    2014-05-30 09:18
    Kochani
    Wszelki kontakt z PiSem i Kaczynskim powoduje oglupienie i zejscie na psy.
    Wszelki kontakt z PiSem i Kaczynskim powoduje oglupienie i zejscie na psy.
    jestem najlepszym tego przykladem amen
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-05-30 09:25
    KOMOROWSKI TO PREZYDENT... WSI ...JEGO PRAWDZIWE NAZWISKO SZCZYKUNOWICZ ...UMOCZONY AGENT...Z RUSKIEJ BUDY...
    TUSK SPRZEDAJNA ,ZAŁGANA PRO-NIEMIECKA MORDA TZW.AGENT ;OSCAR"
  • ~WAW
    2014-05-30 09:27
    18 MLN PLN MAJATKU BEDAC CZLONKIEM PIS??

    A PRZECIEZ PISIORY TWIERDZA, ZE UCZCIWA PRACA NIE MOZNA DOROBIC SIE TAKICH PIENIEDZY...

    CZY POSLANKA ZOSTALA JUZ PRZESWIETLONA PRZEZ ANTONIEGO???
  • ~łowca PIS debili
    2014-05-30 09:39
    OLEJ PIS FALSZYWKI...ten typ rozmodlony tak ma ! falszywy Wiesio to hofman/Robnad

    Gdyby nie Walesa L.Kaczynski bylby nikomu nieznanym wykladowca prawa pracy z prowincji.
    Gdyby nie Walesa J.Kaczynski bylby nikomu nieznanym urzedniczyna najnizszego
    szczebla przez cale zycie mieszkajacym z matka...i kotem
    Alika kota racz wrocic nam Panie !!!

    KOMOROWSKI TO PREZYDENT POLAKOW...
    TUSK nasz PREMIER
    a
    kaczynski to panienka Rydzyka.
    (oczywiscie bez obrazania panienek:)
    i chodowca futrzakow
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-05-30 09:40
    Glosujcie na PO.
    Wszyscy nabystrzejsi z z PiS juz tam sa!

    U Jaroslawa Kaczynskiego widac wyraznie objawy postepujacego starczego dziecinnienia.
    Pan prezes ostatnio rozumuje i wypowiada sie z naiwnoscia i prostota dziecka,
    smieje sie równiez jak dziecko.
  • ~ZbyszekD
    2014-05-30 09:45
    WAW2014-05-30 09:27 czy mendo nie umiesz czytać, że to spadek po zmarłym mężu?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-05-30 09:46
    Kraj w niewoli,Kraj sprzedany, powstań Polsko, skrusz PZPR=PO kajdany...