• ~Dzidzia z ronda Lemingów
    2014-06-03 18:33
    ojej ojej
  • ~nunulek
    2014-06-03 18:40
    Tak mówił Kubuś Puchatek do Prosiaczka.A jak się napił , to krzyczał - Spier,,,aj świnio !!
  • ~POdode
    2014-06-03 19:49
    Picerek z tego Baracka jak z naszego Donka. Donek w ten pic wierzy, jak POlskie lemingi w jego bajdurzenie. A wizy do USA jeszcze dłuuuuugo będą nas obowiązywały, w przeciwieństwie do wielu mniej "zaprzyjaźnionych" krajów. Taki pic z tą przyjaźnią USA-POlska
  • ~Jarek
    2014-06-03 21:47
    Ciekawe czy Tusek sam zapłaci za wszystkie ogromne koszta tej wizyty.Bo w Polsce tyle ludzi głoduje, a ci się bawią i żeby POkazć się w mediach.
  • ~j23
    2014-06-03 20:28
    znaczy Obama w biedzie
    to i do Polski przyjedzie
    money za wizy do kieszeni włoży,
    a potem na RP laskę położy
  • ~udo
    2014-06-03 19:59
    Hehe, "Dobrze mieć przyjaciół " rzekl jeden sniady koles o szemranych papierach rodzinnych do drugiego rudobladego z rownie szemranym ausweisem.
    Obaj podobni z formy (PR) i tresci (plastik).

    Slowa sniadego potwierdzila Gruzja, potwierdzila POlsza po okolosmolenskim resecie, potwierdzila i Ukraina (amerykanskie, kon by sie usmial, gwarancje intergralnosci terytorialnej).
    Ciekawe po jakiej okazyjnej cenie pan O'banan..tfu Obama chce wcisnac lemingom z Bantustanu jakies nowe koraliki.
    Czy znowu z mitycznym amerykanskim offsetem?
  • ~SIAI
    2014-06-03 19:51
    wiadomosci ze swiata - swiatowa internetowa agencja informacyjna /SIAI /:

    - Rosja ogranicza prawa do demonstracji i publicznych zgromadzen
    - U$A maja zamiar rozbudowac wlasne sily militarne w Europie
    . Chiny - cena stali spadla na najnizszy poziom
    - Unia Europejska wymusza na Bulgarii wstrzymanie budowy nitki Gazpromu
    - Chiny wprowadzaja kary celne na europejskie tanie produkty chemiczne
    - UE : sprzedawcy nowych samchodow walcza o przezycie - zalamanie rynku wszystkich marek.
    - Rosja i Chiny zaqlozyly wlasna agenture ratingowa, co jest uderzeniem w monoplo prywatnymch amerykanskich agencji i dolara
    - Gaz lupkowy - niemiecka firma BASF inwestuje miliardy w usa
    - Ukrainskie wojska zrzucaja bomby kulkowe w Lugansku
    - Hiszpania -wsciekle protesty przeciwko monarchii, ludzie chca republiki i detronizacji hiszpanskiegoo dworu
    - skrajni nacjonalisci Nigel Farrage /WB / i Beppe Grillo /Wlochy / tworza koalicje w Parlamencie Europejskim
    - Europejski Bank Centralny: przewodniczacy Drghi grozi krachem gieldowym, EBC zamierza wykupywac / na wzor U$A / obligacje zbankrutowanych krajow.
  • ~adelaide
    2014-06-03 18:58
    PISUARSKIE GOOWNO ZNOWU WYLAZLO Z ZADUPIA I BRUDNYMI OD LAJANA PALUCHAMI WALI PO KLAWIATURZE OD
    SAMEGO RANA...CZUJECIE JAK CUCHNIE PISUAREM !?...
  • ~Aaron
    2014-06-03 18:54
    Przyjaciele za tanio liczą sobie za wizy, czas podnieść cenę po przyjacielsku...
  • ~@ Sic transit....
    2014-06-03 19:55
    Matko Święta a tobie co się stało ???