• ~kapitan NEMO
    2014-06-06 08:34
    oj długi, nasze długi
  • ~Gosc
    2014-06-06 12:20
    Z tych wszystkich politykow powinien zostac tylko Gowin.Reszya WYKOP
  • ~edek
    2014-06-06 13:43
    Ciekawi mnie skad takie buce jak np. Kamiński czy inni boirą kaśe na życie. Kradną pewnie społeczeństwu w jakiśpokrętny sposób, bo o pracę ich nie podejrzewam.
  • ~Ryszard Sralisz
    2014-06-06 13:24
    Przecież elektorat wam pokazał gdzie wasze miejsce nieroby won z polityki. Współczuję studentom którzy będą musieli słuchać wykładów tych nieudaczników skończonych
  • ~robol
    2014-06-06 13:23
    cecha charakterystyczna, wspólna dla nich wszystkich: żaden nie weźmie się do uczciwej pracy. Bo nic nie potrafi.
  • ~joter
    2014-06-06 13:21
    kamiński zorganizuje pielgrzymkę dla POwców na grób pinocheta ( piszę celowo z małej litery).
  • ~kw
    2014-06-06 12:46
    Kamiński przygotuj wybory samorządowe na Lubelszczyźnie. Czekamy.
  • ~prof
    2014-06-06 12:34
    jedynie zioberko ma szanse jeszcze , ale dopoki nie zrozumie pewnych rzeczy to bedzie out, poniewaz jak narazie mysli, ze to On musi klaniac sie dla Prezesa.A ten uklon to bylby w strone Nas, bo my tez klanialismy sie w Jego strone, a On nas zdradzil. , i rozdrobnil jednosc. Chlopie wracaj i zbastuj, jestes potrzebny, ale nie zadzieraj nosa. Sluchaj starszych, Badz chlopem. See You soon.
  • ~wierzocholski paryrz
    2014-06-06 12:13
    jak podaja materiala KE -nasz rzadnie zdal egzaminu na przyjecie do strefy euro.Za duze zadluzenie i wydatki budzetowe - w 2015 euro przyjmie mala Litwa. Moim zdniem to kompromitacja rzadu Tuska. Ktora toz koleji ?

    Usa daje wizy, unia -nie daje euro , polskie pieklo szaleje.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-06-06 13:52
    Widzicie PIS matolki,
    wasz prezes jest psychicznym mieczakiem...
    slabizna sraczkowata...
    ...i toto chce do wladzy ..ha ha ha !
    Sami przyznacie...to stary sklerotyczny dziadyga...!