• ~tomek
    (2014-12-28 09:46)
    bierzcie przyklad mlodzi zdolni z powiatow gmin i metropolii ,taka tow Katarasinska zawsze w awangardzie postepu i nie wazne jaki ustroj ona na trzezwo czy po pijaku zawszae w szpicy to nic ze dupoliz wazne apanaze
  • ~do wymiany i to szybko
    (2014-11-03 15:08)
    Granda,biorą wysokie świadczenia emerytalne i odbierają dużą kasę że w sejmie śpią albo awanturuj się i tyle z nich POżytku
  • ~Tfu
    (2014-06-10 14:56)
    ZŁODZIEJE I OSZUŚCI. tfu !!! Żeby wyzdychali.
  • ~zibik
    (2014-12-20 19:21)
    Wzruszające jest to, że wielu z nich uczestniczyło w Rewolucji Październikowej i I wojnie światowej, a w dalszym ciągu chcą pracować dla Polski. To ludzie niezniszczalni, twarde pokolenie. A narodowi nie chce się pracować do śmiesznie niskiego 67 roku życia.
  • ~obywatel
    (2014-11-03 17:59)
    te obiboki mają kasę,gdyż debilni wyborcy nie chodzą na glosowania.
  • ~blaster
    (2014-06-10 14:44)
    ************ ZŁODZIEJE
  • ~fak
    (2014-06-10 14:46)
    pasoŻYDY
  • ~.student
    (2014-09-11 15:33)
    Że rostowski to oczywiste ale ta dwójka a w szczególności znawca owadów to istne kuriozum
  • ~GADZIO
    (2014-09-11 11:00)
    Wyborcy! W przyszlorocznych wyborach nalezy wyzlomowac ten demobil i to poczynajac od Kaczynskiego a skoczywszy na Zelichowskim. Dla tych wszelkiej masci "zasluzonych" nalezy przygotowac rozance i sklonic ich do modlitwy i pokuty za "godne" reprezentowanie wyborcow dla "chwaly i pomyslnosci" ojczyzny, ale juz poza seimem i senatem. Wogole nalezy im zalozyc oddzielne duszpasterstwo tak zeby i ich extrawagancje mieli jakas robote.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-06-10 14:36)
    re falszywka "Wiesio" plaszczak/Tofik/ Robnad
    posluchaj chamski wypierdku , falszerzu postow

    Boli cie odbyt??? smolenski blaznie
    Nie dziwie sie, kiedy wypinasz go przed Rydzykiem, lub innej masci Wolakami to musi bolec.
    Skonsultuj sie z lekarzem, lub jedz proszki, jak wasz guru Wolacy hahahaha