• ~przesmiewca
    2014-06-15 12:54
    niektorzy maja za zle zostali nagrani, ja mam tym lemingom za zle ze tak traktuje Polske zlodziej i szuje "Nie ma nic ukrtygo co be nie bylo gloszoane na dachach" ktoz to powidzial przed prawie 2ooo lat temu.
  • ~wit
    2014-06-15 12:53
    Wszyscy pod wszystkimi ryją.Rzygać się chce.
  • ~FBJ
    2014-06-15 11:21
    mnj | 15.06.2014 [10:37]

    Cały czas trzeba przypominać jak poseł Antoni Macierwicz
    był i jest opluwany w sprawie likwidacji
    ( niedokończonej niestety ale nie zwiny posła ) WSI czyli UBeckich słuzb !

    To o co k... im chodzi ?

    Oni nagrywaja kogo chcą i robia z tym państwem co chcą
    z tym że akurat w tym przypadku dopier... rudemu
    za to że jest nieposłuszny ( już w przypadku Amber Gold był
    pierwszy sygnał że mu dobierają się do tyłka - wątek
    synusia rudego, a te fałszywe alarmy w ministerstwach
    i w metrze ? )
    To są stare układy UBeckie któr rządzą tym państwem z tylnego
    siedzenia używając róznych metod prowokacji i zastraszania.

    Tych przstępców wraz z ich rodzinami należy trzymać w obozach pracy
    a nie płacic wysokie emeryutury resortowe !
    Ta mafia się mocno trzyma i niestety zgubi Polskę !
  • ~InK
    2014-06-16 00:30
    Ja mały wiejski żuczek podpowiem czego szukać : powiązań na linii Tusk - Glapiński - Bielecki.
    A gwarantuję że **** portki pogubicie i sie posr...cie !
  • ~aals
    2014-06-16 08:45
    Ilość podsłuchów w czasie nierządu Tuska, wzrosła 10-ciokrotnie.
  • ~aresztowac tę GNIDĘ m i ch n i k a A
    2014-06-30 13:49
    Sz e ch t e r to ż y d o komunistyczny z b r o d n i a r z
  • ~widz
    2014-06-30 10:16
    Jest taki MICHNIK,jak takich ludzi ocenia ,Marcin Król.Czym jest ten co kogoś podsłuchuje-po pierwszeŚWINIA,drugie-DONOSICIEL,po trzecie-PODŁY,po czwarte SZANTAŻYSTA.I to było dobrze? MENDA jedna.
  • ~JKa
    2014-06-14 23:14
    Nagrywanie z ukrycia to taktyka Ziobry i Kaczynskiego, mozna tym manipolowac i zbierac haki, ale czy to tez fakt czy wyrwane zdanie z kontekstu.
    komu to jest potrzebne kto to robi?
    to jest tak jak jabym mowil prawde o koledze czy zonie ktorych lubie czy kocham alee...
    nie wszystko co robia mi sie podoba , maly wentyl czyni cuda, ale w tym momencie ktos to nagrywa i wiemy jaki jest wynik tego.
    dlatego jestem przeciw,jakimkolwiek podsluchom ,na niby orginalnym faktom czy politycznym odkryciom,
    wierze tylko czynom jak mi ktos prosto w oczy mowi czy szczerej krytyce.