• ~leming który przejrzał na oczy
    2015-06-09 16:15
    Dzień w którym te mafijne ryje zobaczę w kryminale - bezcenne.
  • ~vhs
    2015-06-09 18:36
    W normalnym kraju tak skorumPOwany rząd POdałby się do dymisji ,ale u nas winni będą wszyscy tylko nie oni ,jeszcze bezczelnie wmawiają nam że wszystko jest w POrządku
  • ~S O L I D A R U CH
    2014-06-23 18:09
    [obywatelu t u s k Towarzyszu komorowski -W y p r a sz a m sobie aby takie i n d y w i d u a jak wy obaj oraz wam PO-dobna h o ł o t a z PełO zasłaniała swoje cytuję z waszych hołoto wyPOwiedzi "Q...y Ch...je zaj...ć..."zasłaniała ten swoisty kod POrozumiewania się koszerMAFII interesem mojej Ojczyzny Rzeczypospolitej -że to niby zamach dziennikarzy na POLSKĘ że ujawnili i ujawnią te wasze towarzysze PO_stkomuny "dialogi" na cztyery nogi ...a won z POLSKI ł a ch u d r y ŻŁOdziejskie -wy knajacki lempproletariacie PO-stż y d o Bolszewio - w o n z POLSKI łżeZŁOdzieje
  • ~Nepotyka
    2015-06-09 19:51
    PARAFIANOWICZ I BELKA - ikony BEZKARNOŚCI UKŁADU SYNEKUR PO & PSL
  • ~prezes spółki HEJTER&SSSYNY
    2015-06-09 12:56
    Czy Michnik osobiiście ściągnie Kopacz majtki przez głowę ? ! - chyba tak, bo lepszego specjalisty w zdejmowaniu majtek przez głowe nie ma na świecie.
  • ~oko
    2014-06-26 14:22
    szef MSZ, były minister finansów, były rzecznik prasowy rządu-oni jakoś się chyba nazywają?
  • ~WAW
    2015-06-09 19:14
    a co tam u ministra baniaka nomen omen , hehe, i jego miłostek z paniami negocjowalnego afektu
  • ~Ulka
    2014-06-23 13:41
    Oni to przejeli te złodziejstwo od CZERWONEJ ZARAZY Milero był dobry w te klocki z RYWINEM na CZELE
  • ~kk
    2014-06-23 13:55
    To nie były prywatne rozmowy, bo za to żarcie płacili służbowymi kartami, a więc opisywali te wydatki jako służbowe!!
    A podatnik ma prawo wiedzieć na co wydali jego pieniądze!
  • ~mieszkaniec
    2015-11-05 11:26
    nareszcie !!!POPLYNELI POpaprancy. Powietrze się pomalu oczyści po osmiu latach fetoru.