• ~św.NH
  (2014-06-28 17:34)
  Od wójta i gangu na gminie po gangi wielkich miast. Na kasie siedzą trolle z dawnego aparatu WSI SB i PZPR w każdym sądzie i prokuraturze czy policji pilnują swoich interesów i to ich prywatne państwo Polska. Więc wszystko no polskie jest ich śmiertelnym wrogiem.
 • ~-
  (2014-06-28 19:40)
  Chcecie żreć to płaćcie . Chytra belka i chytry zdradek .Cwaniaczki za dychę ,to jest śmieszne i niesmaczne ,to są zwykłe pętaki .
 • ~zbig
  (2014-06-27 14:15)
  Dawno trzeba było zlikwidować urzędnikom państwowym wszelkie służbowe karty itp bo to korci do nadużyć i potem są takie kwiatki. No i knajpy spuściły by z tonu bo żyją chyba z takich palantów
 • ~kacza mafia
  (2014-06-29 05:04)
  Amber II

  Fundacja prasowa Solidarność, którą założyli Kaczyńscy powstała na pozostałościach po RSW Prasa-Książka-Ruch. OMIJAJĄC PROCEDURY PRZETARGOWE

  Fundacja dysponująca kapitałem założycielskim w kwocie 180 zł (sto osiemdziesiąt złotych) przejmuje wart blisko 30 miliardów starych złotych “Express Wieczorny”, który później zostaje sprzedany w transakcji wiązanej i polegającej na równoległej spłacie 10 miliardów starych złotych, KTÓRE JAROSŁAW KACZYŃSKI POŻYCZYŁ Z KASY WYDAWNICTWA NA KAMPANIĘ WYBORCZĄ PC. Dochody z “Expressu Wieczornego” zostały wpompowane w finansowanie działalności PC oraz na wydawanie tygodników “Polska Dzisiaj” (w ciągu pięciu lat sprzedano cztery nakłady) i na niskonakładowe i nierentowne pisma “Tygodnik Centrum”, “Tygodnik Solidarność’ oraz “Tygodnik Ziemi Garwolińskiej”, którego szefem był nie, kto inny jak Marek Suski.

  Kontakty z udzielającym PC kredytów bankiem BPH owocują przekazaniem mu w dzierżawę budynków, które fundacja otrzymała od skarbu państwa na wieczyste użytkowanie. Za bezinteresowna przysługę fundacja Kaczyńskiego inkasuje prawie 40 miliardów starych złotych a ówczesny członek PC i minister w Kancelarii prezydenta Lecha Wałęsy Sławomir Siwek rozpoczyna zleconą mu przez Kaczyńskiego tajną misję wywarcia nacisku na ówczesnego szefa NBP, od którego oczekiwano wydania zgody na prywatyzacje BPH w pierwszej kolejności.
 • ~PO-matoł PO-trafi!
  (2014-06-28 09:52)
  Rządy koalicji PO-Palikot-PSL to siedem lat propagandy. Niedotrzymane obietnice, przeciąganie rozwiązywania najtrudniejszych problemów, zadłużanie kraju, afery w rządzie i partii rządzącej.

  Poza tym wzrost podatków, wyższe ceny gazu, prądu i chleba, likwidacja polskiego przemysłu stoczniowego, zapaść służby zdrowia, rosnący w gigantycznym tempie dług publiczny, kryzys w armii, kompromitacja państwa po katastrofie smoleńskiej.

  Do tego jeszcze totalna kompromitacja, jeżeli chodzi o przygotowania do Euro 2012 (nie było autostrad). A "zaprzyjaźnione" (określenie Andrzeja Wajdy) liberofaszystowskie media od czterech lat zamiast zajmować się rozliczaniem rządu, zajmują się nagonką na PIS.

  Mówili, że obniżą podatki - podwyższyli. Mówili, że wybudują autostrady - najpierw zredukowali plany, a teraz i te ochłapy stoją pod znakiem zapytania.

  Zakupili na kilkadziesiąt lat dla nas wszystkich najdroższy gaz w Europie, uzależniając energetycznie nasz kraj całkowicie od Rosji.

  Zadłużają nas w tempie, którego Gierek mógłby im pogratulować. Dług publiczny sięga już 900 mld! Obsługa długu Skarbu Państwa i płatności od odsetek z obligacji państwowych oznaczają wydatek rocznie około 40 mld złotych.

  Bezrobocie, fatalny stan służby zdrowia, afery, których wyjaśnienie tłumione jest w zarodku. "Język miłości" jest językiem nienawiści niespotykanym dotąd w Polsce.

  Do tego dochodzi bardzo poważne pytanie o zdradę stanu w kontekście katastrofy smoleńskiej.

  W Polsce wprowadza się po cichu rosyjski wariant demokracji. Pozornie -- wybory są, ale ugrupowania opozycyjne są bez szans na zdobycie władzy.

  Media i biznes wspierają tylko jedną partię realnie sprawującą władzę. Zupełnie jak na Białorusi, media nie walczą z rządem, nie patrzą mu na ręce, tylko zwalczają opozycję. Potrafią nawet wykreować nową opozycję, bardziej przyjazną dla władzy.

  W cywilizowanym kraju media zajmują się polityką rządu, rządzącymi i ich działaniami. W reżimach – opozycją.

  Polskojęzyczne media nie zajmują się rynkiem pracy , bezpieczeństwem energetycznym , obronnością kraju , tragedią rządowego samolotu z Prezydentem na pokładzie. Media zajmują się J. Kaczyńskim i PIS-em, przy okazji wybielając SLD jako prawdopodobnego nowego koalicjanta PO.
 • ~stoczniowiec
  (2014-06-28 11:52)
  Oto widać żyją jak za Króla Sasa , jedzą ,piją lulki palą i się k---u---rwi---ą i się bawią . i płacą za te swoje uciech społecznymi pieniędzmi , jeszcze jeden z drugim szubrawcem mówią że zostali zaatakowani przez przestępców
 • ~Zgredek
  (2014-06-28 14:20)
  Najgorzej jak taki cieć z dziada zrobi sie paniskó ZA PAŃSTWOWĄ KASE do roboty cieciu do ŁOPATY
 • ~Gość
  (2014-06-28 15:29)
  Ludzie w Polsce głodują wobec czego ta murzyńskość dotyczy polityków i niby"dżentelmenów" ,którzy w gospodach pałaszują ośmiornice za pieniądze podatników.To wstyd!
 • ~Radsik
  (2014-06-28 16:01)
  Te belka nie kombinuj tylko zapłać za to coś zeżarł prywatnie.
 • ~jan
  (2014-06-28 17:59)
  krytykuja rosian a sami nie lepsi .bandytyzm i gnojenie pieniedzy podatnika .ani honoru ani wstydu miernoty
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.