• ~pio
    2014-07-13 08:49
    ***********
  • ~obama
    2014-07-13 10:37
    judasz Kurski wlazi kaczorowi w tylek bez wazeliny
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-07-13 10:50
    wotum zaufania dla mafii PEŁO
    złodzieje poparli złodziejów i rządzimy tzn. kradniemy dalej
  • ~boro
    2014-07-13 10:41
    Kaczyński to może sobie pomarzyć nieudacznik ! Kurski i ta cała reszta z PiS z diabłem zrobią układ żeby dorwać się do władzy .Ale jak piosenka niesie (Nie pomorze już nic !)Jest nieudacznik był nieudacznik ,oddał władzę bo nie potrafił rządzić i takiego nam nie trzeba ! Jednym słowem chroń nas Boże od Kaczyńskiego i PiS !
  • ~Polan
    2014-07-13 10:41
    W tym POrypanym kraju zarówno Prawicę jak i Lewicę trzeba wysłać na bezludną wyspę albo w kosmos a powołać rząd i ludzi z polskimi korzeniami a nie mośków co mają zmienione nazwiska i imiona.
  • ~AmberTusk
    2014-07-13 10:39
    PROTESTUJĘ !

    To, że nam się nie udało z Zieloną Wyspą -- przepraszam -- To, że nam się z niczym nie udało jest wyłącznie winą partii Jarosława Kaczyńskiego!

    Udowodnili to już wielokrotnie nasi dzielni dziennikarze z Polsatu, TVP oraz TVN, nie mówiąc już o naszych dziennikarzach z TOK fm oraz Polskiego Radia. Także Gazety Wyborczej, polskiego Newsweeka itd.

    To samo dotyczy afery hazardowej, stoczniowej, smoleńskiej, szpitalnej, autostradowej, stadionowej, receptowej, szkolnej, emeryturowej, TV cyfrowej, informatyzacyjnej, afery inwigilacji internetowej (ACTA), afery niewykorzystanych funduszy europejskich, afery wstrzymanych dopłat europejskich, afery obciętych dotacji dla polskiego rolnictwa, afery obciętej refundacji składki europejskiej, afery kolejowej, afery śmieciowej, afery sześciolatków, afery pakietu klimatycznego, afery korupcji kolesiowskiej w spółkach skarbu państwa, afery OFE, afery dziury budżetowej, afery przetargowej, infoafery, afery nagraniowej (itd. itd.)

    Zawsze nasi dziennikarze dzielnie stoją na straży prawdy oraz na straży ustroju.

    Winę za całe zło w naszej ukochanej ojczyźnie ponosi PiS, który -- chcąc założyć IV Rzeczpospolitą -- dąży do zburzenia dotychczasowego porządku ustanowionego przez gen. Kiszczaka oraz innych ludzi honoru.

    PS. Na mój piłkarski rozum mamy najlepszych rozgrzanych sędziów na świecie.

    PS. Na mój piłkarski rozum wszystkie kobiety powinne pracować jak najdłużej, np. do 67 roku życia.

    PS. Na mój piłkarski rozum Polska powinna solidarnie z Niemcami płacić najwyższe stawki za emisję CO2. Zamiast elektrowni węglowych powinniśmy mieć niemieckie wiatraki i francuskie elektrownie jądrowe. Stać nas przecież na to, żeby pomóc naszym zachodnim sąsiadom!

    PS. Na mój piłkarski rozum szefem NiKu PO-winien być ktoś bardzo bezstronny, np. ktoś z naszej partii.

    PS. To nieprawda, że w Polsce są loże masońskie, mafie lub inne tajne stowarzyszenia!

    Jak już powiedziałem, to wszystko udowodnili już wielokrotnie nasi dzielni dziennikarze z Polsatu, TVP oraz TVN, TOK fm i Polskiego Radia.

    POLACY, NIC SIĘ NIE STAŁO !!!
  • ~romank
    2014-07-13 10:39
    kurski to taka sama menda jak tusk,komorowski,mata co chceta
  • ~marko
    2014-07-13 10:39
    KURSKI MATOLE PRZYJDĄ PO CIEBIE KIBOLE !!!
  • ~ENTER złośliwy
    2014-07-13 10:37
    Sterana stara q... wróciła do tatusia . Ale stara wagina nie mydło może służyć dalej ,choć już nie jest taka elastyczna i sprawna Taki wolski " Tołdi", jak trzeba to pod kamieniami posprząta , a ciemny lud to znowu kupi..
  • ~Eks-frajer PO
    2014-07-13 10:35
    Przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami!

    Wszyscy, którzy głosowali na Tuska i jego bandę przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami.

    Nie wdawajmy się w bezsensowne pyskówki z przeciwnikami PO, bo dziś wszyscy doskonale wiemy, że to MY - elektorat PO - okazaliśmy się idiotami.

    Możemy oczywiście temu publicznie zaprzeczać, nie chcąc przyznać się do własnego frajerstwa, ale samych siebie nie oszukamy.

    Czas więc powiedzieć wprost: Szanowni wyborcy PiS - mieliście rację !

    Trzeba mieć odwagę, by przyznać się do własnej głupoty.

    Sami na co dzień będąc kombinatorami (za komuny nie dało się inaczej), uwierzyliśmy naiwnie (na tym właśnie polega nasze frajerstwo!), że "Platforma Obywatelska" jest partią ludzi superuczciwych i superkompetentnych. Zapomnieliśmy nauczkę z rządami SLD-PSL.

    Tymczasem okazało się, że jeszcze raz zaufaliśmy niekompetentnym superkombinatorom i cynicznym supercwaniakom, którzy sprytnie nabili nas wszystkich w butelkę a sami się obłowili, wyprzedając kraj za przysłowiową miskę soczewicy.