• ~Tusk świętym NATYCHMIAST
    (2014-08-31 19:00)
    To jest Człowiek ŚWIĘTY !!! SANTO SUBITO. To jest latarnia Europy, to jest Święty Europejczyk !
  • ~ewgtgt
    (2014-08-31 19:04)
    Wnuczek żołnierza Wemachtu, wierny uczestnik nocnej zmiany
    lokaj niemiecko rosyjski
  • ~Co by tu jeszcze spieprzyć?
    (2014-08-31 19:08)
    Życzymy sukcesów w Unii, co najmniej takich jak w Polsce!
  • ~polskie g..wno
    (2014-08-31 19:10)
    Ten naród sie kompromituje. Jego premierem jest gostek który nigdy w życiu nie pracował. Śmieszny żałosny wiejski narodek.
  • ~AJWAJ
    (2014-08-31 19:13)
    Jakie to dziwne? – oficjalne życiorysy Lenina i Stalina były bardzo podobne…
  • ~śmieszne tuskie łajno
    (2014-08-31 19:15)
    Tusk nas.ał na swoje żałosne lemingi. Jeszcze do środy ściemniał tym kretynom, że nigdzie się nie wybiera:-)) Jak się czujecie żałosne słoiki z głębokiej prowincji POpierające tego rudego ściemniacza ? :-))
  • ~SLOWIANIN GOSC VIKINGOW
    (2014-08-31 19:18)
    NA sprzedawce bulek ...za pazerny...Na czysciciela kominow zbyt tchorzliwy...NA unijnego biurokrate w sam raz...to zbieranina idiotow...zboczencow..wszelkiej masci odmiencow i szakali...TAK TO W SAM RAZ DLA NIEGO !!!
  • ~obserwator
    (2014-08-31 19:29)
    Ale was lemingi ********** ten sprytny rudzielec. Wciskał wam przez lata ściemę a teraz wyskoczył jak ciocia aniela go poparła do europy i nasrał na was żaosne poloczki ha ha ha
  • ~hahahahahaha
    (2014-08-31 19:33)
    Niemiecka gazetka robi reklamę niemieckiemu lokajowi z Polski
  • ~Hugo z PO
    (2014-08-31 19:41)
    Tusk to zwykly dupek.Z Kaszubami nigdy nie mial wspolnej drogi.To oszust polityczny.
  • ~wert
    (2014-08-31 19:41)
    Fakt. Jest to nieudacznik i nieuk. Przeciez historyk..
  • ~Sic transit gloria mundi
    (2014-08-31 19:51)
    Donald Tusk, Włodzimierz Lenin – urodzili się tego samego dnia, 22. kwietnia.
    Obydwaj o nędznej fizjonomii, niewysocy, zawzięci, mściwi, nieprzebaczający, zdradliwi, nigdy nie parający się normalną pracą, cały czas knujący przeciwko swoim najbliższym współpracownikom, potwornie zakompleksieni, nieufni, o niebotycznie wybujałym ego, udający że żona, rodzina są najważniejsze.
    Lenin został w 1917 roku przewieziony ze Szwajcarii do Rosji… dzięki Niemcom.
    Ten jeden z największych zbrodniarzy w Historii został zgładzony w 1924 roku z rąk ludzi Stalina – potwora, którego wychował.
    Historia ma się powtórzyć?
  • ~PATHOLOGY
    (2014-08-31 19:54)
    Tusek to NIEUK I DOOOOPEK!
  • ~europejczyk
    (2014-08-31 19:55)
    Hermanie Van Rompuyu -belgijski i flamandzki polityk- o charyzmie mokrej ścierki .
    Donald Tusk - polsko-niemiecki namiestnik - zwany przez Google kłamcą .
    Następny to chyba będzie Sylvio Berlusconi idąc tropem myślenia kołchoźników z UE - będzie tak zwanym bohaterem bunga-bunga .
  • ~Herman
    (2014-08-31 20:05)
    Niemcy dziekuja za wykonanie zadania. Polen kaput. Danke herr Tusk. Furher jest dumny.
  • ~dsghsrh
    (2014-08-31 20:11)
    Patologiczny łgarz mówiący słabo w 2 jezykach rosyjskim i niemieckim

    OTO REZYDENT UE
  • ~herman toosk z wermachtu
    (2014-08-31 20:12)
    Rudy oszwabił was durne lemingi poloczki ha ha ha
  • ~sisis
    (2014-08-31 20:17)
    Reduta Dobrego Imienia organizuje 1 września, w 75. rocznicę napaści Niemiec na Polskę, zgromadzenia publiczne pod niemieckimi placówkami dyplomatycznymi.

    Podczas zgromadzeń zostanie odczytanie oświadczenie Reduty Dobrego Imienia, w którym przypomniane zostaną podstawowe fakty: to Niemcy są odpowiedzialni za wybuch II wojny światowej, a niemieckim celem wojny była eksterminacja narodów zamieszkujących Rzeczpospolitą.

    Współcześnie trwa antypolska kampania propagandowa, mająca na Polaków przerzucić winy za niemieckie zbrodnie podczas II wojny światowej – czego przykładem i symbolem jest emisja 1 września antypolskiego, rasistowskiego serialu „Nasze matki, nasi ojcowie”, wyprodukowanego z publicznych funduszy RFN. Stale używane jest w niemieckich mediach oszczercze określenie „polskie obozy koncentracyjne”.

    Po wysłuchaniu oświadczenia zebrani odczytają nazwy ponad 200 głównych (na ogólną liczbę ponad 1700) niemieckich obozów koncentracyjnych i zagłady, w których ginęli obywatele Rzeczypospolitej Polskiej. W Warszawie listę przeczyta Jerzy Zelnik. Zebrani będą trzymać w rękach tabliczki z nazwami tych obozów.

    „Reduta Dobrego Imienia nie spocznie w zwalczaniu niemieckiej agresji propagandowej przeciwko Polsce. Prawda zwycięży, a oszczercy zostaną ukarani!” – zapewniają organizatorzy.

    Zgromadzenia odbędą się w następujących miejscach:

    Pod Ambasadą Republiki Federalnej Niemiec w Warszawie, ul. Jazdów 12 o godz. 16:30
    Pod Konsulatem Generalnym RFN w Gdańsku, Al. Zwycięstwa 23 o godz. 16:30
    Pod Konsulatem Generalnym RFN w Krakowie, ul. Stolarska 7 o godz. 16:30
    Pod Konsulatem Generalnym RFN we Wrocławiu, ul. Podwale 76 o godz. 18:30 (wspólnie z Solidarni 2010)
    Pod Ambasadą RFN w Londynie, 23 Belgrave Square, London, SW1X 8PZ, godz. 18:00 (wspólnie z Grupą PogLond)
  • ~genio
    (2014-08-31 20:18)
    slowianin jesteś sługusem kaczora s...syna.to nieorawdziwy polak to prawdziwa polska tlusta acz kurduplowata s...inia .
  • ~podupadła_nieco
    (2014-08-31 20:21)
    Tusk musi sobie zmienić żonę bo ta już się mocno posunęła i wstyd z taką gdzieś się pokazać
    A i podatnicy nieco zaoszczędzą bo te loty do Sopotu straśnie dużo kosztują

Może zainteresować Cię też: