• ~xawery
    2014-09-02 12:51
    No to teraz zacznie się szczekanie pisowskich kundelków.
  • ~wow
    2014-09-02 14:43
    Tusk miał zostać królem w PE, tak przynajmniej w akcie ostatecznej euforii media mętnego nurtu piały, a tu masz ci los - król będzie kontrolowany !!!

    Mówiąc językiem Kiepskich - uwierzył król w medialne gusła, aż mu d..a co nieco uschła,
    a na dodatek będą króla kontrolować.
    No, nareszcie !!!
    Przynajmniej tam "król" nie będzie uprawiał samowoli finansowej.
    Z tego wniosek, że koordynatorzy z PiS, będą mieli większe uprawnienia w zakresie podejmowania niektórych decyzji, niż sam "król", jako przewodniczący Rady Europejskiej.
  • ~sig9
    2014-09-03 03:13
    Bielecki, to ten cwaniaczek od kradzenia pierwszego miliona - typowy przedstawiciel niedonoszonych bekartow splodzonych na styropianie przez solidarnych cinkciarzy i portowe prostytutki. .. Cod, ze ten kraj nad Wisla istnieje nawet teoretycznie.
  • ~gosc
    2014-09-02 20:45
    Trampkarz zabierze Bienkowska ,bo tluk ,karjerowicz nie zna jezykow obcych poza niemieckim i ktos musi tyrac za niego bo by sie skompromitowal.
  • ~he he
    2014-09-02 20:02
    kto nami rzadzi parch, kur...a i zlodziej
  • ~POLAK
    2014-10-02 07:55
    BIELECKI WYGLĄDA JAK ZBANKRUTOWANY PUCYBUT!!!
  • ~krasnoludek
    2014-09-02 15:54
    Ci na zdjeciach to zdrajcy i zlodzieje.
  • ~Wanda
    2014-09-02 17:07
    Bardzo dobrze że złodzieja i głuPOla nie będę słuchał na codzień, odrazu będę zdrowszy, a fatalnie dla unii, bo to leń i oszust.
  • ~Drzazga 101
    2014-09-02 16:07
    "Przy okazji rekonstrukcji rządu posadę miałby stracić minister zdrowia Bartosz Arłukowicz."
    O Matko, i - też PRZY OKAZJI - procedurę noga-dupa-drzwi ktoś powinien zastosować wobec marshallówny Zakopacz, kuervas ! Oboje chociażby za doprowadzenie do ruiny Kliniki Rehabilitacji w Centrum Zdrowia Matki-Polki w Łodzi !
    Hej !-
  • ~z sieci do sieci
    2014-09-02 15:57
    Jakie społeczeństwo - takie państwo. 
Przed 1989 Polacy narzekali że państwo w którym żyją zostało im narzucone przez ZSRR. Teraz Polacy macie podobne państwo jak przed 1989 ale narzekać już nie powinniście. Tę ‘kupę kamieni’, to ‘teoretyczne’ państwo zawdzięczacie sami sobie. To już jest wasza wina za ten haniebny stan rzeczy. 

Szanowni, ‘oszukani’ przez kolejne pokolenie czerwonych/różowych/czarnych szubrawców, Polacy - mieliście do wyboru Prawo i Sprawiedliwość a wybraliście Bezprawie, Łajdactwo i Targowicę..BEŁT. 
Wszędzie gdzie nie spojrzeć widać gołym okiem łajdactwa władzy czyli jak pisze Główny Ściek Prasowy „wpadki”. No cóż, Polacy, oszukaliście sie sami, zostaliście ubezwłasnowolnieni na swoje własne życzenie, jedyne co wam zostaje, barany, to pośpiewać sobie „ Żeby Polska była Polską”.