• ~WAW
    2014-09-05 17:03
    KORYNNA, TO TAKI SKROT OD KORYTO I RYNNA?
  • ~Sylwia
    2014-09-06 04:02
    A gdzie budowanie lokalnych struktór samorządowych .TEN DZIAD MONARCHIĘ DZIEDZICZNĄ ZAKŁADA ! bo ostatnio 72 letniego TEGO IMBECYLA WYWALAJĄ Z SALONÓW ! bo nie sam strój zdobi człowieka. Taki korwin - mikke z muszką stroji się jak francuski potomek największych rodzin magnackich z Polski Czatoryskich , Zamojskich,Potockich.Jak do tej pory rozwalanie Unii Europejskiej i robienie burdelu kiepsko idzie mu. Do burdelów w Brukseli chodzi pokątnie nocami a w dzień nic nie widzi co dzieje się w parlamencie europejskim i nie potrafi siedzieć wyprostowany elegancko w parlamencie; jest mało aktywnym europarlamentarzystą , gdy przemawia po angielsku sam nie wie co mówi . Lepiej żeby nie wracał do Polski po jednej kadencji w europarlamencie bo jak narazie nic nie robi w europarlamencie dla dobra Polski.
  • ~big
    2014-09-05 20:24
    Czy ona też taka PO...ana ?
  • ~WAW
    2014-09-05 21:28
    DOBRZE ZE KACZYNSKI SIE NIE ROZMNOZYL...
  • ~jasiek
    2014-09-05 21:42
    Paskuda straszna i paszczur, ale i stary nie lepszy.
  • ~Trefne Mięso
    2014-09-05 22:17
    Korynna? Co to k* za imię dla Polki? No co ten Ozjasz Goldberg wyprawia.
  • ~SYLVEK
    2014-09-05 22:36
    Forumowicze na tym forum to skazancy na PO i Tuska z banda zlodziei
  • ~śpiący mikuś
    2014-09-05 23:14
    Tatusiowi niech solo kołysanki śpiewa i reszta tych tumanów co go opierają jako chórek.WSTYD DLA NASZEGO KRAJU...dzięki wam tacy jak obrzydliwy,śpiący mikke mają kieszenie wypełnione kasą.A NA SALONY TO TRZEBA MIEĆ WYGLĄD!
  • ~kobitka z glowa na karku
    2014-09-06 01:35
    no jak to korwin ? przecie w/g twoich pogladow baby powinne tylko w garach siedziec i wychowywac dzieci , nie powinny w/g ciebie nawet miec prawa do glosowania , wiec co robi twoja corunia w polityce i dlaczego starasz sie na sile wsadzic ja na dobry stolek , przeciez ona tez chyba jest baba ? a moze nie ??? a moze sa zasady dla plebsu i zasady dla wybranych jak ty i twoja rodzinka ??? widzisz ze sam nie wiesz co gadasz stary losiu ! zero konsekwencji , zero zasad , tylko stolki sie dla ciebie licza ,jestes klamca i oszust ! oklamales dla koryta swoich wyborcow !!!
  • ~Mikołaj
    2014-09-06 04:11
    INNE KOBIETY DO GARÓW I RODZENIA dzieci wysyła , kary śmieric chce wprowadzić a molestowania nie uznaje a teraz swoje potomstwo NA TRONY SZYKUJE DO ZASCZYTÓW I PIENIĘDZY ! Niezły gagatek , który może w swoim sędziwym wieku nie doczekać kadencji i szykuje potomstwo na swoje miejsce licząc że za te brednie i bzdury co mówi będzie istniał dłużej niż chińska partia komunistyczna..