• ~pol
    2014-09-13 11:08
    tak jestem PiSdzielcem i jestem z tego DUMNY
    wojna z ROSJĄ nam nie grozi
    największym ZAGROŻENIEM dla POLSKI są NIEMCY którym tak chętnie wasz tusk DUUPSKA lizał - wiadomo w jakim celu
  • ~gazag
    2014-09-13 10:03
    Najpierw rozkradł co było do rozkradzenia, a potem stworzył jakieś "ciało" do rozdawania tego swoim ziomkom. A reszta, wszystko dla ludzi - niespełnione.
  • ~Emerytka niewierząca z wyższym wykształceniem
    2014-09-13 11:17
    Ja też jestem z PISem! I jestem z tego dumna.
  • ~wer
    2014-09-13 11:02
    tusk narobił SMRODU i ten smród po nim POZOSTAŁ
    mam nadzieję że teraz będzie ŚMIERDZIAŁ tylko w brukseli
  • ~gazag
    2014-09-13 09:59
    Wszystko, co obiecywał, że będzie gorzej - spełnione. Wszystko dla poprawy jakości życia - niespełnione. "W toku" się nie liczy, bo ten kłamliwy sk...n już nie rządzi!
  • ~pol anka
    2014-09-13 10:31
    ocena podjętych zobowiązań przez Premiera Tysiąclecia nie ma kompletnie sensu.. Tusk ma wrodzoną urokliwą zdolność prowadzenia, uwodzenia słuchacza. Ten talent zaprocentował sukcesem Platformy i awansem materialnym osobistym. Współpracownicy bardzo szybko rozszyfrowali Szefa. Lojalność wobec Premiera i Platformy. Co pomaga i umocniło mafię Paltformy, a dość klarowny podział sceny politycznej, Platforma Obywatelska stateczność , opanowanie i rozwaga a po stronie drugiej oszołomstwo, hel, mgła, Pawłowicz, zona Hofmana, ordynarny katolicyzm. Czy Platforma jest partią nowoczesną, odpowiadającą potrzebom Polaków?. Bezsens, to perfekcyjnie prowadzona mafia polityczna chodząca z Biskupami pod rękę i puszczająca oko do ateistów. Poziom ubóstwa polskiego społeczeństwa osłabił subiektywne odczucie kryzysu, Najtrafniej stan państwa oceniali bohaterowie afery podsłuchowej, jak w być w Polsce to "szara myszka,drugi szereg" Rady nadzorcze zarządy( patrz Parafianowicz, albo uciec do Brukseli ( patrz Tusk ), bo tu jak powiedział Bartłomiej "ch.., d..., kamieni kupa". Od rządów Krzaklewski Buzek jesteśmy w trendzie spadającym, rządy Tuska proces ten przyspieszyły. Koledzy od reformy emerytalnej znaleźli mu fajną posadę, ma "nie przeszkadzać".
  • ~Robnad
    2014-09-13 15:01
    Jarek, zrób sobie audyt odbytnicy...
    Maly sflustrowany fob ciemnogrod i zacofanie to domena pisiorow
  • ~prokurator
    2014-09-13 10:03
    a jak z odpowiedzialnością za zakamuflowany mord pod Smolenskiem ? - panie Tusk ?
  • ~gk
    2014-09-14 08:34
    Zostawił po sobie smród i kamieni kupę! Nic dobrego i dużo złości. Same złe emocje i chęć odwetu za niszczenie narodu polskiego.
  • ~edaeda
    2014-09-13 14:30
    @~Adam2014-09-13 14:21
    Zgłoś się do Urzędu Pracy po uczciwą robotę.
    Podobny Tobie pracownik administracji państwowej oleje Cię
    ciepłym moczem.
    Nawet wtedy nie zrozumiesz, dlaczego jest jak jest.