• ~pol
  (2014-09-13 11:08)
  tak jestem PiSdzielcem i jestem z tego DUMNY
  wojna z ROSJĄ nam nie grozi
  największym ZAGROŻENIEM dla POLSKI są NIEMCY którym tak chętnie wasz tusk DUUPSKA lizał - wiadomo w jakim celu
 • ~gazag
  (2014-09-13 10:03)
  Najpierw rozkradł co było do rozkradzenia, a potem stworzył jakieś "ciało" do rozdawania tego swoim ziomkom. A reszta, wszystko dla ludzi - niespełnione.
 • ~Emerytka niewierząca z wyższym wykształceniem
  (2014-09-13 11:17)
  Ja też jestem z PISem! I jestem z tego dumna.
 • ~gazag
  (2014-09-13 09:59)
  Wszystko, co obiecywał, że będzie gorzej - spełnione. Wszystko dla poprawy jakości życia - niespełnione. "W toku" się nie liczy, bo ten kłamliwy sk...n już nie rządzi!
 • ~wer
  (2014-09-13 11:02)
  tusk narobił SMRODU i ten smród po nim POZOSTAŁ
  mam nadzieję że teraz będzie ŚMIERDZIAŁ tylko w brukseli
 • ~pol anka
  (2014-09-13 10:31)
  ocena podjętych zobowiązań przez Premiera Tysiąclecia nie ma kompletnie sensu.. Tusk ma wrodzoną urokliwą zdolność prowadzenia, uwodzenia słuchacza. Ten talent zaprocentował sukcesem Platformy i awansem materialnym osobistym. Współpracownicy bardzo szybko rozszyfrowali Szefa. Lojalność wobec Premiera i Platformy. Co pomaga i umocniło mafię Paltformy, a dość klarowny podział sceny politycznej, Platforma Obywatelska stateczność , opanowanie i rozwaga a po stronie drugiej oszołomstwo, hel, mgła, Pawłowicz, zona Hofmana, ordynarny katolicyzm. Czy Platforma jest partią nowoczesną, odpowiadającą potrzebom Polaków?. Bezsens, to perfekcyjnie prowadzona mafia polityczna chodząca z Biskupami pod rękę i puszczająca oko do ateistów. Poziom ubóstwa polskiego społeczeństwa osłabił subiektywne odczucie kryzysu, Najtrafniej stan państwa oceniali bohaterowie afery podsłuchowej, jak w być w Polsce to "szara myszka,drugi szereg" Rady nadzorcze zarządy( patrz Parafianowicz, albo uciec do Brukseli ( patrz Tusk ), bo tu jak powiedział Bartłomiej "ch.., d..., kamieni kupa". Od rządów Krzaklewski Buzek jesteśmy w trendzie spadającym, rządy Tuska proces ten przyspieszyły. Koledzy od reformy emerytalnej znaleźli mu fajną posadę, ma "nie przeszkadzać".
 • ~prokurator
  (2014-09-13 10:03)
  a jak z odpowiedzialnością za zakamuflowany mord pod Smolenskiem ? - panie Tusk ?
 • ~Robnad
  (2014-09-13 15:01)
  Jarek, zrób sobie audyt odbytnicy...
  Maly sflustrowany fob ciemnogrod i zacofanie to domena pisiorow
 • ~leming pospolity
  (2014-09-13 13:37)
  @~AA2014-09-13 12:25
  Pisiorki szczekają.
  ---
  Cóż za merytoryczna notka. Normalnie, szczyty intelektu.
  Ps. Nick AA to od Anonimowych Alkoholików?
  Zwróć uwagę- Anonimowych oraz Alkoholików waliłem z capsa, czyli z pełnym szacunkiem dla stoczonych.
  Nawet- jeśli na dodatek- jest to wyborca który zabrał Babci dowód.
 • ~wieso13 bicz na PISmatolki
  (2014-09-13 15:27)
  PODSUMOWANIE RZADOW TEJ BANDY ZLODZIEI I LAPOWKARZY POD WODZA DONALDA ? -PROSZE BARDZO !ZADLUZYLI POLAKOW NA BILION PLN {NIEOFICJALNIE 4 BILIONY} DOPROWADZILI BEZROBOCIE DO 3MILONOW (NIEOFICJALNIE 7 MILIONOW),MILION GLODUJACYCH POLSKICH DZIECI ,20 % POLAKOW ZYJACYCH W NEDZY,DLA WIEKSZOSCI NIEWOLNICZA PRACA NA UMOWACH SMIECIOWYCH ZA 1500 PLN DO 67 ROKU ZYCIA ,BAGNO W SLUZBIE ZDROWIA ,MORDY NIEWYGODNYCH LUDZI DOKONYWANE PRZEZ SERYJNEGO SAMOBOJCE,I ZERO PERSPEKTYW NA TO ZE KIEDYKOLWIEK LUDZIOM W POLSCE BEDZIE ZYLO SIE LEPIEJ...A Z DRUGIEJ STRONY RZADZACA BANDA PRZYZNAJE SOBIE OGROMNE PREMIE,ODPRAWY ZRE W DROGICH RESTAURACJACH ZA PANSTWOWE PIENIADZE,NIE POZWALA SKRZYWDZIC ZLODZIEI I LAPOWKARZY ZE SWOICH SZEREGOW I NAKLADA NA POLAKOW CORAZ BARDZIEJ BANDYCKIE PODATKI ZEBY RZADZACY TOWARZYSZE MIELI ZA CO ZREC, SRAC I PIERDZIEC ZE SZCZESCIA...
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.