• ~pol
    (2014-09-13 11:08)
    tak jestem PiSdzielcem i jestem z tego DUMNY
    wojna z ROSJĄ nam nie grozi
    największym ZAGROŻENIEM dla POLSKI są NIEMCY którym tak chętnie wasz tusk DUUPSKA lizał - wiadomo w jakim celu
  • ~gazag
    (2014-09-13 10:03)
    Najpierw rozkradł co było do rozkradzenia, a potem stworzył jakieś "ciało" do rozdawania tego swoim ziomkom. A reszta, wszystko dla ludzi - niespełnione.
  • ~Emerytka niewierząca z wyższym wykształceniem
    (2014-09-13 11:17)
    Ja też jestem z PISem! I jestem z tego dumna.
  • ~wer
    (2014-09-13 11:02)
    tusk narobił SMRODU i ten smród po nim POZOSTAŁ
    mam nadzieję że teraz będzie ŚMIERDZIAŁ tylko w brukseli
  • ~gazag
    (2014-09-13 09:59)
    Wszystko, co obiecywał, że będzie gorzej - spełnione. Wszystko dla poprawy jakości życia - niespełnione. "W toku" się nie liczy, bo ten kłamliwy sk...n już nie rządzi!
  • ~pol anka
    (2014-09-13 10:31)
    ocena podjętych zobowiązań przez Premiera Tysiąclecia nie ma kompletnie sensu.. Tusk ma wrodzoną urokliwą zdolność prowadzenia, uwodzenia słuchacza. Ten talent zaprocentował sukcesem Platformy i awansem materialnym osobistym. Współpracownicy bardzo szybko rozszyfrowali Szefa. Lojalność wobec Premiera i Platformy. Co pomaga i umocniło mafię Paltformy, a dość klarowny podział sceny politycznej, Platforma Obywatelska stateczność , opanowanie i rozwaga a po stronie drugiej oszołomstwo, hel, mgła, Pawłowicz, zona Hofmana, ordynarny katolicyzm. Czy Platforma jest partią nowoczesną, odpowiadającą potrzebom Polaków?. Bezsens, to perfekcyjnie prowadzona mafia polityczna chodząca z Biskupami pod rękę i puszczająca oko do ateistów. Poziom ubóstwa polskiego społeczeństwa osłabił subiektywne odczucie kryzysu, Najtrafniej stan państwa oceniali bohaterowie afery podsłuchowej, jak w być w Polsce to "szara myszka,drugi szereg" Rady nadzorcze zarządy( patrz Parafianowicz, albo uciec do Brukseli ( patrz Tusk ), bo tu jak powiedział Bartłomiej "ch.., d..., kamieni kupa". Od rządów Krzaklewski Buzek jesteśmy w trendzie spadającym, rządy Tuska proces ten przyspieszyły. Koledzy od reformy emerytalnej znaleźli mu fajną posadę, ma "nie przeszkadzać".
  • ~prokurator
    (2014-09-13 10:03)
    a jak z odpowiedzialnością za zakamuflowany mord pod Smolenskiem ? - panie Tusk ?
  • ~Robnad
    (2014-09-13 15:01)
    Jarek, zrób sobie audyt odbytnicy...
    Maly sflustrowany fob ciemnogrod i zacofanie to domena pisiorow
  • ~zebybylo
    (2014-09-14 09:51)
    Dalej głosujcie na PO/PIS/SLD/PSL i spodziewajcie się dobrobytu. Jedyną partią, która chce zmienić złodziejski system na wolnorynkowy i wolnościowy to KNP. W Polsce jest w tej chwili 35 mln Polaków, 2-5 mln wyjedzie w ciągu najbliższych kilku lat, w kraju zostanie być może 29-30 mln starszych ludzi. Nie ma przyszłości w tym kraju, dlatego wyjeżdżajcie i zapomnijcie o Polsce, tutaj zawsze będzie PO/PIS/SLD/PSL czyli powolna zagłada. Jak potem będziecie szukać winowajców poszukajcie najpierw w lustrze.
  • ~Honorowy Moczodawca
    (2014-09-13 14:57)
    Przeczytałem ten tekst i powiem szczerze: nie jestem zachwycony, a wzruszenia w żaden sposób nie mogę w sobie wykrzesać! Wypowiem się wprost, pryncypialnie i bez owijania w lateks - jak starszy partyjny towarzysz!
    Teraz już nie wystarczy ot tak, rutynowo i na łapu-capu wsadzić sobie jedną ręką laskę Tuska w ryj, drugą skrobać jakieś tam amatorskie laurki i tylko od niechcenia i od czasu do czasu nieuważnie cmokać w żołądź i nosem albo brodą (jak kolega Rzakoski) trącać kasztany jak jakieś płatne dziwki na placu Pigalle! A potem robić sobie przerwę na papierosa i płukać ryj nalewką na Coca-Coli, a bóstwo niech poczeka!
    O nie!!!
    Teraz - kiedy Tusk już poszedł do nieba - to i rozkosze mu się należą niebiańskie! Trzeba laseczkę z pietyzmem ryjami opatulać pieczołowicie i tkliwie ze wszystkich stron, masować pieszczotliwie i wprawnie, w widoczny sposób przeżywać razem w zgodnym wzmagającym się rytmie odczuwać wraz z przedmiotem kultu wzruszenie i ekstazę (w szkole dziennikarskiej chyba mieliście taki przedmiot: "siorbanie eliksiru wiedzy tajemnej i satysfakcji z ruchu warg [read-my-lips!] liderów partyjnych i z innych źródeł kultury"?) - więc teraz trzeba użyć całej zdobytej na studiach wiedzy i siorbać, siorbać, siorbać!
    Zachłannie i z pełnym oddaniem sprawie oraz pobieraniem (kasa wypłaci!) - no i koniecznie z połykiem!
    Tak, tak, panowie i panie - teraz pobieramy tylko z udokumentowanym i notarialnie poświadczonym połykiem! Inaczej się nie liczy - nie ten etap!

    No i po kolei, nie pchać się i nie wyrywać sobie laski brutalnie (bo Radkowi zostanie tylko strzęp albo ochłap!), nie szarpać jej i nie kąsać! Z pełnym uszanowaniem, pokornie i w nabożnym skupieniu czekać cierpliwie w kolejce! Kolejka ma być uformowana wedle starszeństwa, bo spermy starczy co prawda dla każdego, ale ta śmietankowa, cream-of-the-cream, słusznie się należy najbardziej zasłużonym i wprawionym w dziennikarskim rzemiośle! Tu nie wystarczy trening w palcówce na klawiaturze - tu trzeba - jak ten telegrafista Piotr Płaksin - przepięknie grać na klarnecie! A rozkosz dawcy niech trwa i trwa, jak ta chwila, którą opiewał poeta, niech trwa do końca świata i o jedną wieczność dłużej!
    A jak dla kogoś spermy nie starczy - to przecież może zdrowie dawcy wypić jego honorowym moczem!