• ~Jan Stańczyk
    2014-09-16 13:31
    Dobrze że jeszcze Jan Paweł II i Bóg czuwają nad Polską . Zło odchodzi !!! Oby nie wróciło !!! trzeba się modlić !!!
  • ~Ona
    2014-09-16 07:37
    Kopacz premierem następny policzek dla Polaków..do czego. Doszliśmy tak naprawdę nikt się z nami nie liczy..teraz już jesteśmy na dnie kogo dopuszczony do rządzenia naszym krajem. Patrzymy inicjatywy nie robimy skundlony naród. Wstyd
  • ~Kolo
    2014-09-17 19:01
    Najlepszy premier na te czasy a dziady to są ale ci co marudzą .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-09-16 09:40
    re Robnad
    Czy fiut Hofmana zdegradowal ci mózg??? Bydlaku od falszowania postow !
    Od czego masz zajady od calowania kaczego kupra?
    Bez komentarza prawiczku

    "Walesa obalil komunizm, a wy smrodki PiS_owskie mozecie co najwyzej
    500 malpek obalic"
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-09-16 09:39
    PIS-pokurcze...
    .czarnecki i Girzynski, to para , dla których tworzenie klamstw, nienawistnych pomówien , to chleb codzienny, powszechny...
    .To osobnicy, wzorujacy sie na swoim prezesie, dla których takie pojecia, jak godnosc, moralnosc, etyka, to pojecia calkowicie obce..!
    Obrzydliwe postacie..!!
    PIS ich domem...!!! jest ich tam prawdziwy tlum - brudzinski, pawlowicz, hofman, jaworski, duda, plaszczak, waszczykowski, szydlo - same kreatury saczace jad i nienawisc. jeden wart drugiego...ruscy agenci !!!
    Jestem pewien ze gdyby ruscy tu weszli taki Czarnecki stalby sie glównym orendownikiem Putina...oportunistyczna, zaklamana kreatura...
    to jeszcze chamidlo. Przerywal wszystkim, nie dopuszczal do glosu. Klócil sie jak przekupa ostatnia...!
    glina i wazelina" Czarnecki kazdemu sluzyc gotów. Nawet krytykowanemu wczesniej Lepperowi lache robil, zeby do Parlamentu Europejskiego srake wsadzic. Skrajnie oblesna i odrazajaca kreatura. Nie jestem w stanie zrozumiec kto na niego glosuje.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-09-16 09:39
    "Siurek"-Hofman i "Bełkot" - Czarnecki, dwie cwane miernoty, chcą pozbawić władzy Prezesa! Cóż!
    Każdy ma takiego wroga, na jakiego zasługuje.
  • ~Robnad
    2014-09-16 09:05
    obsrev 22014-09-16 07:57

    właściwie to mógłbym ci współczuć, pod warunkiem jednak, że idiotą się urodziłeś.
    nie twoja wina.
    jeżeli natomiast sam sobie "POścieliłeś" GieW, przykro mi, he, he, he.
  • ~obserwer_1
    2014-09-16 08:55
    ciekawe czy wymienią płyny ustrojowe i czy mocno się nawalą
  • ~heliot
    2014-09-16 08:51
    Nie ma za czym płakać ,pozostawili po sobie kupę obietnic i tyle! zaś z tej niby najlepiej rozwijającego się kraju pozostało zagłębie biedy i taniej siły roboczej!!!
  • ~gk
    2014-09-16 08:20
    Do~obsrev 2 - czy to wspomnienia z autopsji? Bredzenie jest wybaczalne ale głupota nie.