• ~kapital wlasny
    2014-09-29 11:54
    oszczednosci, a jaka jest ich definicja, czy chodzi o srodki plynne na rachunku bankowym?
    moze to cos mowi o tendencjach w zachowaniu, rizyko, asekuracja, konsumowanie, inwestycje, nieruchomosci, udzialy, majatek rodziny...
    lepszy wskaznik to wszystkie posiadane srodki wlacznie z rodzina
  • ~Wiesio 13 POdupcony
    2014-09-23 14:16
    77 tys. zł na koncie E.Kopacz przy około 40 tys. comiesięcznych wpływów na konto
    To jakaś kpina z Polaków???
  • ~Wiesio bicz na PISmatołki
    2014-09-23 12:12
    A Świrkorski to taki świr koleś WERMACHTU
  • ~PO- lak
    2014-09-23 12:14
    ONa zacznie rozkopywć POlske jak to robiła w SMOLENSKU i te glebe zamrażać jak robiła w SEJMIE
  • ~babcia
    2014-09-23 12:49
    Jestem zaskoczona jak malo prywantych pieniedzy maja nasi ministrowie.
    Cos tu nie gra--albo nie jest to prawda, albo po prostu nawet najbardziej przedsiebiorczy ludzie nie moga sobie dac rady w systemie, ktory sami stworzyli.
  • ~Kielczanin
    2014-09-23 12:58
    Niezaradni życiowo?
    Alkoholicy?
    A może spryciarze, którzy chowają forsę po pociotkach?

    W każdym razie: wygłodniałe wilki!
  • ~swoj chlop
    2014-09-23 13:30
    Smiac sie chce jak czytam napisane przez Dziennik glupoty, oczywiscie wierze w to. w 100 procentach.Dame miernoty zyciowe , to jak moga dobrze prowadzic ministerstwa.
  • ~naiwny
    2014-09-23 13:35
    Sprawdzicie za rok pewnie szafa mu się nie zamknie a szwajcarskie konto zwali z nóg każdego !!!.
  • ~Wierzacy w Boga i siebie
    2014-09-23 13:57
    Praca polegajaca na kierowaniu duzymi grupami osob ponad juz 30 lat nauczyla
    mnie bycia psychologiem.Czytam z twarzy ,ze sposobu bycia,zachowania,cechy czlowieka,z reguly sie nie myle.Donald Tusk otoczyl sie sprawujac swoj urzad
    przez 7 lat ludzmi o niskich moralach(z kilkoma wyjatkami).Teraz warto sobie odpowiedziec ze zrobil tak bo sam taki jest lub dlatego ze zabraklo w nim cech
    przywodczych mysle ze raczej to pierwsze.Ja ilekroc tworzylem jakis zespol ludzi musial miec przekonanie ze ci ludzie sa nosnikami takich samych zasad
    moralnycj jak ja.W krotkim czasie eliminowalem tych ktorych postepowanie bylo
    dalekie od mojej wizji.A wracajac do pana Karpinskiego to cwaniak,kretacz i
    klamca to mowi mi jego twarz i sposob bycia.
  • ~Kłamstwa PO
    2014-09-23 14:04
    "ziemia zostałao dokladnie przekopana i sprawdzona na 1 metr wgłąb" - Kopacz.