• ~przykro mi, ale...
    2014-09-29 19:47
    Schetyna z uśmiechem od ucha ucha...

    reklamujący swoje sztuczne uzębienie wygląda na wiejskiego głupka.
  • ~apropo
    2014-09-23 21:43
    poznać głupiego PO smiechu jego. Krokodylku, nie zapomnij kto się śmieje ostatni.
  • ~Adler
    2014-09-29 17:57
    Moja babcia twierdzi, że taką gębę jak Schetyna, to miał u nich przed wojną w majątku karbowy. Kiedyś zrobili mu zdjęcie i postawili w ramce w kredensie, żeby dzieci cukierków nie podkradały. Działało! A teraz wyobraźcie sobie Schetynę z tym jego zabójczym uśmiechem parobka - wpuszczonego "na salony" europejskie. Jezu, na samą myśl o tym człowiek dostaje wymiotów! A wszystko przed nami!
  • ~Polak
    2014-09-23 16:56
    Sztuczne zeby Schetyny sa tak obryzdliwe jak ten caly (na)rzad.
  • ~slowianka
    2014-09-23 16:54
    CYRK NA KOLKACH TYLKO KLAUNOW WIECEJ. WYWALONY ZA AFERE WRACA W CHWALE ...SCIEKI.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-09-23 16:48
    peowskie skorumPOwane szambo w "bulu"
    Precz z peło i Palikotem !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-09-23 16:43
    Kiedy Tusk do dymisji ?
    A na ile Tusk zadłużył już Polskę ?
  • ~historyan
    2014-09-23 16:35
    Google: "Mec. Jacek Bartosiak o sytuacji Polski w obliczu wojny na Ukrainie."
    KAŻDY powinien obejrzeć ten wykład, przynajmniej pierwsze 20 minut. Dlaczego media publiczne nie przedstawiają nam takich pogłębionych analiz sytuacji geopolitycznej, zamiast tego faszerując nas albo sieczką informacyjną, albo skretyniałymi serialami i programami rozrywkowymi?
    "Rosja może się rozpaść i Amerykanom to nie pasuje z 3 powodów. Nie wiadomo bowiem, co się wówczas dzieje z bronią atomową, co się dzieje z Azją Centralną i Arktyką oraz nie będzie wspólnego balansowania przeciwko Chinom. Rosja wie, że zbliża się przewartościowanie sił geopolitycznych i że trzeba mieć silną armię. Liczy, że powtórzy się manewr z 1939 roku, gdy ZSRS był państwem słabym, o zniszczonych więziach społecznych, ale skończył jako mocarstwo. Kwestia ukraińska jest poligonem dla Rosji."
  • ~Rząd kolesi czekają na stołki majątki z Brukseli
    2014-09-24 07:53
    A co z podsłuchanymi aferzystami???
    Teraz wiedzą dlaczego tam weszli - czekają w kolejce na swoje wypasione stołki w Brukseli.
    Będą grzeczni i posłuszni. A w Polsce rządzi kryminał i mafia.
  • ~apropo
    2014-09-28 15:45
    obciach na całą Europę a może i swiat, jak taka przygłupiasta morda ma reprezentować duży naród. Ktoś tu pograł tym frajerem.