• ~mój ruch
    2014-09-24 14:02
    POgonić POdłych warchołów !!!
    Bolek te widzisz, Bolek te słyszysz !!!
    Bolek POczemu nie pałujesz ???
  • ~Wierzacy w Boga i siebie
    2014-09-24 14:06
    Donald Tusk zahipnotyzowal co niektorych,uwiodl ich swoim czarem osobistym,
    wrodzona lub nabyta przebiegloscia i sprytem.Teraz gdy odlecial niektorzy obudzili
    sie z letargu i przejrzeli na oczy,strach przestal ich paralizowac.W pore sie ewakuowal .Mysle ze juz nigdy nie wroci do Polski bo za taka emeryture mozn zyc
    w bardziej przewidywalnym i poukladanym zakatku swiata.A swoja droga nikt nie bedzie z tego powodu lal lez bo bron nas Panie od takich patriotow.
  • ~Robnad
    2014-09-24 14:14
    PIS wam da , PIS da PISda
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-09-24 14:15
    OTO PRAWDA - TYLKO PiS ma "program, który zapewni Polkom i Polakom dozgonny raj ,a nawet wstawiennictwo do zbawienia wiecznego.

    Najwazniej i jedynie prawdziwe, bo sprawdzone tezy "programu PiS":

    - klaskac wyjacym, gwizdzacym na cmentarzach?
    - raz po raz inkasowac wyroki za klamstwa, pomówienia i insynuacje;
    - lazic po nocy z pochodniami po ulicach Warszawy i nie tylko;
    - osmieszac gdzie sie tylko da ludzi obecnie sprawujacych wladze:
    - dzielic polskie spoleczenstwo na tzw. „prawdziwych no i chyba nie prawdziwych Polaków”
    - snuc fantazje nt. Smolenska;
    - podwazac konstytucyjne organy panstwa polskiego;
    - osmieszac nasza ojczyzne na arenie miedzynarodowej;
    - wyglaszac tezy o kondominium itp.;
    -klaskac, pseudo Polakowi, który glosi tezy o „upadku Polski”;
    - w RM snuc czarne scenariusze i szczuc na siebie Polaków;
    - zwolywac smetne konferencje prasowe;
    - stawac OBOK "BANDEROWCÓW” i bic im gromkie brawa
  • ~Bartuch
    2014-09-24 14:38
    Największe leniuchy i najbardziej bezczelni niszczyciele polskiej demokracji. Strażnicy własnych posad. Niedawno miałem cywilną sprawę sądową; powołali się na Rozporządzenie ministra Sprawiedliwości, którego datę pomylili tylko (! )
    o 10 lat. Wcale się nie zawstydzili , bo pracownicy Sądów są bezwstydni.
    Wyrzucić wszystkich i zatrudnić nowych - to najpilniejsza sprawa dla obywateli
    i nowego Rządu.
  • ~nmpoü
    2014-09-24 15:59
    spadlisci z deszczu pod rynne ---Pracownicy Wymiaru Sprawiedliwosci --TAKI OBECNY MINISTER -to Kpina z Ministerstwa --Narobil balaganu w innym Ministerstwie NIK ma zastrzezenia i teraz bedzie pilnowal swojej sprawy -by nie byc ukarany TO JEST POPLATNE Z POPLATANIEM ---TYLKO TAK MOZE NIERZAD PO i PSL ..MANIPULACJE KOLESIOSTWO NEPOTYZM KOMBINACJE ---ZACHOWUJA SIE JAK BY POLSKA BYLA ICH FOLWARKIEM ___PRZEZ ROK JA DOKONCZA I WYKONCZA ___TO KASA I STOLEK JEST NAJWAZNIEJSZE DLA TYCH LUDZI A NIE POLSKA I POLACY ---Robta co chceta to ich haslo a Hulaj duszo piekla niema to ich ideaa ---ludzie bez skrupolow --by BYC I ZYC
  • ~P.
    2014-09-24 17:03
    Narzekacie??? To dlaczego głosujecie na Donalda oraz PO??
  • ~lolek
    2014-09-24 18:13
    PIS nie musi niczego dawać musza utworzyć dobry , uczciwy rząd, profesjonalny a wi ęc to hasełko jest glupie(PIS da)
  • ~przegrany
    2014-09-24 20:00
    O czym tu mówić . hołota i tyle. Chcą podwyżek , a niech się do roboty zabiorą. Mam na myśli moją sprawę , zostałem napadnięty i pobity wraz z moją żoną przez sąsiadów .Sprawa trafiła do sądu i co się okazało. umorzenie, sądy wyroki wydają na korzyść pijusów i nierobów, którzy korzystają z pomocy społecznej , co dostaną to przepiją. hulaj dusza piekła nie ma, śmieją się i tyle. Co im kto zrobi. A libacje do rana trwają.mimo że ciągle są interwencje policji. Władza przyjeżdża , zapuka i odjeżdża,i co dalej hulaj dusza.To wszystko lipa. Taka to demokracja, pożal się boże,
  • ~pracownik prokuratury