• ~janinaH
    2014-09-29 12:12
    Natychmiast zmienić ta złodziejską ustawę , którą zapoczątkował Tadeusz
    Mazowiecki , że # pierwszy milion trzeba ukraść # tylko , że dla złodziei milion już za mało , my coraz więcej jesteśmy obciążani rożnymi podatkami .
    Zyski z naszych zakładów powinni zasilać budżet a nie trafiać do prywatnej kieszeni .
  • ~janinaH
    2014-09-29 12:19
    Rząd przywłaszczył nasze polskie zakłady , jak Orlen Kg Miedz Azoty energetykę PKP i inne dobra Narodowe jako zdobycz wyborczą i łupi skolko godno .
  • ~Ironiamus
    2014-09-29 17:05
    Komuno wróć. Wówczas nie było żadnych afer. Wszystko należało do ludu pracującego miast i wsi. Nie było PO ani PiS więc nikt się z nikim nie kłócił. Wszyscy się kochali. Komuno wróć.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-09-29 14:34
    zeby...
    Polska miala tylko takie problemy, jak pani kopulantka z pisu, to byli bysmy szczesliwym krajem. watyklan to ma dopiero problem z kopulantem wesolkowskim,..

    ale my mamy większy problem. Sąnim złodzieje z PO i nepotyści z PSL
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-09-29 14:17
    ja przepraszam za moje wpisy, ale ja jestem bezrobotny, a centrala PO płaci mi po 5 zł za kazdy wpis niezaleznie od tego czy ma sens.
    Ja wiem, ze jestem ociężały umysłowo i nie mam nic sensownego do powiedzenia. Kiedyś chciałem sie zapisać do Pis , ale mnie nie przyjęli, bo powiedzieli, że debili nie przyjmują. Doradzili mi bym zapisał sie do PO, bo tam przyjmuja nawet największych idiotów. Mieli racje, PO mnie przyjęło i dalo pracę na forach
  • ~MIECIO BICZ NA TUSKOMATOŁY
    2014-09-29 16:40
    ZŁODZIEJE Z PO ,NIE POZOSTAWIĄ KOLESI W BIEDZIE ,TO JEST PAŃSTWO MAFIJNE STWORZONE NA POTRZEBY RZĄDU PO,PSL SLD ZŁODZIEI NIE OBOWIĄZUJE PRAWO ,BO SPRAWIEDLIWOŚCI W POLSCE NIE MA ,TYLKO ZA KRADZIEŻ BATONIKA IDZIE SIĘ DO WIĘZIENIA A WIELKA MAFIA RZĄDZĄCA WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI MA PODPORZĄDKOWANY NA SWOIE POTRZEBY ,TYLKO UCZCIWY CZŁOWIEK W POLSCE JEST PRZEŚLADOWANY ,TO BAGNO NIE KRAJ STWORZONY PRZEZ GŁÓWNEGO ZŁODZIEJA TUSKA A KONTYNŁOWANY PRZEZ KOPACZ,W TYM TEMACIE SIĘ NIC NIE ZMIENIŁO ,KRADNĄ NA POTĘGE BO WIEDZĄ ŻE TO JUŻ ICH KONIEC .MIEJSCE ZŁODZIEIW KRYMINALE
  • ~mer
    2014-10-05 19:26
    a gdzie jest Pan minister Bauc w tym zestawieniu. Obecnie w zarządzie spółki PGNIG
  • ~Dość tego!
    2014-09-29 11:37
    Wszyscy co do jednego mają to zwrócić!!!
  • ~Biuro propagandy PO
    2014-09-29 14:10
    Uwaga, uwaga, PO-pierdy i Lemingi coś dla was!

    Pani prezydętowa Jolanta Kwach wygłosi wykład na temat: “jak jeść grochowkę”. Po wykładzie pani Jolanty, jej mąż, znany krętacz i pijaczek Oluś będzie uczył jak pierdzieć i bekać po grochówce.
  • ~Brukselski KIEROWNIKsali Konferencyjno-Bankietowej
    2014-09-30 21:53
    ZORGANIZOWANA GRUPA PRZESTĘPCZA (PełO+PsL) znów złapana za rękę na gorącym uczynku ! !




    ,