• ~tele-wic
    2014-09-29 17:11
    To drugi świr po Niesiole ten Bolek
  • ~taka prawda
    2014-09-29 17:18
    Jakie społeczeństwo - takie państwo.
    Przed 1989 Polacy narzekali że państwo w którym żyją zostało im narzucone przez ZSRR. Teraz Polacy macie podobne państwo jak przed 1989 ale narzekać już nie powinniście. Tę ‘kupę kamieni’, to ‘teoretyczne’ państwo zawdzięczacie sami sobie. To już jest wasza wina za ten haniebny stan rzeczy.

    Szanowni, ‘oszukani’ przez kolejne pokolenie czerwonych/różowych/czarnych szubrawców, Polacy - mieliście do wyboru Prawo i Sprawiedliwość a wybraliście Bezprawie, Łajdactwo i Targowicę..BEŁT.
    Wszędzie gdzie nie spojrzeć widać gołym okiem łajdactwa władzy czyli jak pisze Główny Ściek Prasowy „wpadki”. No cóż, Polacy, oszukaliście sie sami, zostaliście ubezwłasnowolnieni na swoje własne życzenie, jedyne co wam zostaje, barany, to pośpiewać sobie „ Żeby Polska była Polską”.
  • ~..więc Wachowski zaczął knuć przeciwJ.K Kaczyńskim
    2014-09-29 16:53
    CZŁOWIEK -m o t o r ó w k a już wówczas miał plan budowania LEWEJ NOGI - p e ł z a j a c e g o wzmacniania z y d oKOMUNY

    .
  • ~fajnych sobie przywódcuf wybieramy....
    2014-09-29 16:28
    ach ta demokracja...
    masakra
    cham
    prostak
    świniak
    BOLEK
  • ~do wiesia13 i jego wcielen
    2014-09-29 16:01
    Ten wies13 piszacy pod rozmaitymi imionami to jakis psychopata o atawistycznej nienawisci do wszystkiego co polskie i nie komunistyczno-ubeckie. Czy ten debil mysli , ze ktos normalny w te brednie uwierzy? Czlowieku lecz sie, a nie eksponuj swojej choroby na forach - manie przesladowcza mozna lagodzic, inaczej skonczysz w zakladzie zamknietym.
  • ~czytelnik
    2014-09-30 18:46
    A czego wymagać od PROSTAKA? Dziwne, że ktoś kiedyś miał jeszcze jakieś złudzenia.
  • ~do @ tele -wic
    2014-09-29 17:13
    Aja by jeszcze dodała PALIKOCIARZA
  • ~opinia
    2016-01-10 20:21
    Kapciowy Mnietek, tego prostaka prowadził, któremu słoma z butów wychodziła i wychodzi do dziś. Taki durak był potrzebny, by mogli za jego plecami powynosic kompromitujące ich papiery. A szkoda gadać ,on jest ojcem chrzestnym tej degrengolady przez ostatnie 26 lat.
  • ~ciotka przyjechala
    2014-09-29 17:08
    q---wa

    q---wie

    lba

    nie urwie
  • ~Re: Wiesio 13 bicz na PiSmatołki
    2014-09-29 16:05
    Ciekawy jestem kto ciebie z płodził ?
    Ja myślę że chyba hiena albo orangutan.
    Taki sam styl te zwierzaki posiadają,
    A twoją matkę to chyba goryl wyruchał