• ~kandydat na.......
    2014-10-01 12:16
    A ja bez "kozyry" dam po miliardzie!!!
  • ~ta panie newet nie rozumie roznicy
    2014-10-01 14:06
    miedzy ekspoze a kamapania wborcza i jej przemowieniami
    Tonie bylo ekspoze to bylo otwarcie kamapni wyborczej co zrobi jej rzad po ponownym wybraniu. PARANOJA ze ludzie imedia to kupuja
  • ~Pesymista
    2014-10-01 12:43
    Obserwator obserwuje, pierze i gotuje.
    Kopacz Tuska pilnuje.


    Ale brednie, ... bez wódki " nie razbierjosz"

    I to tak elektorat PIS pieści nasze uszy mowa miłości? brrr
  • ~heliot
    2014-10-01 13:04
    Z całego rozdmuchanego i obiecującego lepsze życie od 2016 roku kiedy już jej nie będzie ,telewizornie wiedząc o tym pustosłowie pokazują tylko podanie ręki przez p. Kaczyńskiego..a kiedy p. Kopacz sama nie przeprosi Polaków za kłamstwa smoleńskie???
  • ~ZniesmaczonyPO
    2014-10-01 13:05
    "W 2015 roku drogowcy mają oddać do użytku 250 kilometrów dróg ekspresowych " ??? - Jeśli S8 do Łodzi będzie skończona w tym roku - o czym świadczy wymienione 160 km, to na 2015 rok wychodzi tylko 25 km a nie 250 !!! - tu jest błąd, bo to fizycznie jest nie możliwe, by zakończyć jeszcze nie rozpoczęte budowy w ciągu roku, a z rozpoczętych budów wychodzi 30 km z czego 18 km to opóźnienia o ponad rok, które wreszcie mają skończyć. !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-10-01 13:19
    gen. Błasik był trzeźwy
    Polska prokuratura ustaliła, że gen. Błasik i cała załoga byli trzeźwi.
    Po 4 latach.
    Putin z Tuskiem i Anodina wiedzieli to już 4 lata temu.
    Czyli wszystkie ustalenia MAKu i ich kopia czyli ustalenia Millera i komisji Laska o kant d-upy POtłuc.
  • ~Wiesio13 kształcony przez TVN i GW
    2014-10-01 13:23
    PO to dno
    Ten Dyzma - tfffusk POwiedział "moja kochana POlska". Już się wzruszyłam i POrzygałam. Spadaj miernoto i sprzedawczyku!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-10-01 13:31
    Ciekaw jestem czy ten cały Tusk POtrafi chodźby łopotać zwieraczami odbytu.
    ... ja POtrafię
  • ~tele-wic
    2014-10-01 13:34
    Populizm i jeszcze raz tani i bezczelny populizm. Przedtem polikwidowali żłobki i przedszkola, a teraz za nasze 2 mld zł będą je od początku budować! Szczyt głupoty i tanich chwytów dla naiwnych. Mnóstwo obiecanek bez pokrycia i bez możliwości ich realizacji. Dawniej ludzie mawiali - obiecanki macanki a głupiemu tylko stoi.
    Koparko, dosyć tych bredni i won stąd ze swoimi psiapsiułkami i przydupasami. Nie spodziewaj się szacunku i poważania. Jesteś, byłaś i pozostaniesz głupią babą z prowincji - o tym świadczy zawartość tej farsy, nazwanej przez prostactwo "expose". Śmiech na sali i za kulisami!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-10-01 13:36
    "sukcesy" ryżego
    - 500 mld złotych kredytów w pięć lat tyle co poprzednie rządy przez 40 lat !!, - 470 zł realna średnia renta netto, - 880 zł realna średnia emerytura netto, - 1.420 - zł - realna średnia płaca netto, - 1 700 000 - osób - nie objętych ubezpieczeniem medycznym, - 5 000 000 - bezrobotnych bez prawa do zasiłku poza rejestrem, - 1 900 000 - bezrobotnych pobierających średni zasiłek 534 zł netto, - 320 000 - bezdomnych, - 2 000 000 - emigrantów wyjazdy w latach 2007 2012, - 370 000 - dzieci niedożywionych,