• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-10-01 17:28
    KŁAMCZUCHA SMOLEŃSKA kłamała i kłamie dalej .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-10-01 17:13
    Te 1320 milionów wydane za doradztwo ws budowy elektrowni jądrowej to jedna z wielu zdrad zdradliwych zdradczyńców z POronionej koalicji złodziejsko-pseudochłopskiej.
    Z targowicą się nie targuje, targowicę się piętnuje!!!...
  • ~Wiesio13 kształcony przez TVN i GW
    2014-10-01 17:05
    idealna mieszanka POzerstwa i hiPOkryzji, idealny kandydat na premiera

    ...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-10-01 17:16
    po 15 minutach , wyłączyłem tv , odniosłem wrażenie że , słucham Tuska , tylko w spódnicy . Te same obiecanki , te same miliardowe wydatki , na autostrady , drogi, koleje , obwodnice etc.etc. jej zwrot do pana Jarosława Kaczyńskiego o odrzuceniu nienawiści był nietrafiony , bo to właśnie PO prowadziła kampanię nienawiści do opozycji Prawa i Sprawiedliwości .
    Mówiąc o zacieśnianiu więzów z USA , natomiast ani słowa o zwrot wraku TU-154 M , od " przyjaciół" kopacz z którymi jej tak dobrze się współpracowało .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-10-01 17:32
    PIS zawsze przegrany.

    PIS bydelko na forum ryczy...)))))
    Boli cie odbyt??? smolenski blaznie
    Nie dziwie sie, kiedy wypinasz go przed Rydzykiem, lub innej masci Wolakami to musi bolec.
    Skonsultuj sie z lekarzem, lub jedz proszki, jak wasz guru Wolacy hahahaha
  • ~ile można tego słuchać
    2015-08-30 07:41
    Słów jest tak wiele, wypływają potokami, okrągłymi zdaniami, mówi,mówi, ale czy ktoś wie o czym? Bełkot. te same zwroty, te same frazy, tylko miejsce wypowiadania się zmienia. Tego się już słuchać nie da.Nie mówi prosto, logicznie - zawija tak zdania, że nie wiadomo o co chodzi. Dość.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-10-01 17:17
    Hołd wasalski wobec Tuska i gadanie o dupie Maryni.
  • ~jaracz
    2014-10-01 17:23
    jarajcie się POdebile
  • ~głos wolności
    2014-10-01 16:56
    Kopaczka wysłała swoją jedyną córkę do Kanady i tam kupiła jej dom. Za gotówkę. Córka tam mieszka i nie pracuje. Ciekawe skąd ''prowincjonalna lekarka'' miała na to pieniądze...Z ''kręcenia lodów'' w służbie zdrowia z niejaką Sawicką? Jakby co, to świeżo upieczona premierzyca będzie miała gdzieś czmychąć... A wy lemingi pracujcie do 67 i ''jeden dzień dłużej'' jak mawia wsz guru, ten od Orkierstry niejaki Jerzy O. co właśnie wczoraj był przegrał proces o zniewsławienie.
  • ~głos wolności
    2014-10-01 17:35
    Kopara wysłała swoją jedyną córkę do Kanady i tam kupiła jej dom. Za gotówkę oczywiście. Córka tam mieszka i nie pracuje. Ciekawe skąd ''prowincjonalna lekarka'' miała na to pieniądze...? Czy z ''kręcenia lodów'' w służbie zdrowia z niejaką Sawicką? A może z łapówek od koncernów famaceutycznych. Jakby co, to ta paskudna, botoksowa premierzyca o uśmiechu bazyliszka będzie miała gdzie czmychąć... A wy lemingi pracujcie jak woły do 67 roku życia i ''jeden dzień dłużej'' jak mawia wasz guru, ten od Orkiestry, niejaki Jerzy O., co był własnie przegrał proces o zniesławienie...