• ~Robnad
    2014-10-06 19:32
    Boże, chroń Polskę przed tym lewackim zombi.
  • ~Anonimozja Bakłażan
    2014-10-06 19:42
    Minął sierpień, minął wrzesień
    - znów październik i ta jesień
    rozpostarła melancholii mglisty woal..
    Nie żałuję letnich dzionków
    - róż, poziomek i skowronków,
    lecz jednego jedynego jest mi żal...

    Addio, mój Donaldzie!
    Addio, ukochany!
    Słoneczko zachodzące za mój zimowy stół!

    Została tylko papryka!
    Suszona i sproszkowana!
    Jak kwiaty w twoich zbyt gorących listach...

    Jak żyć?
  • ~rok2014
    2014-10-30 11:30
    czy ta pani ma wyleczone zombki ,bo tak szczerzy do kamerki i to wszystko na POkaz wielbicielom
  • ~rok2014
    2014-10-30 11:34
    roband juz jedzie na stringach pani CIOPAC
  • ~rok2014
    2014-10-30 11:29
    czy tu mozna PO CIOPAC gdzies
  • ~Lenin
    2014-10-07 16:34
    Proletariusze umysłowi wszystkich krojów, kolorów i odcieni - łączcie się pod sztandarami Jewropy!
  • ~Robnad
    2014-10-06 21:18
    he he ,,
    Jaro jeszcze musi wygłosić ze dwa orędzia "Do przyjaciół Moskali", zasadzić 50 dębów "wolności od Tuska", wtrząchnąć 325 rosołów u "przypadkowej rodziny Kowalskich" w czasie politycznych rajdów po Polsce B, wypuścić 200 razy Macierewicza z teoriami helo-brzozowymi, 20 razy opluć konkurencję polityczną na pielgrzymce PiS pod Jasną Górę, no i ... rozczarować kompletnie Jadzię Staniszkis. Ergo, do 85-ki Jarosław Zbaw(iać będzie) Polskę
  • ~Robnad
    2014-10-06 20:55
    PIS zwis
    PIS
    Są wygłodzeni. Jak się dorwą do władzy to dopiero będzie!

    Są wygłodzeni. Jak się dorwą do władzy to dopiero będzie!

    Są wygłodzeni. Jak się dorwą do władzy to dopiero będzie!

    Są wygłodzeni. Jak się dorwą do władzy to dopiero będzie!
  • ~Lenin
    2014-10-06 20:12
    Proletariusze umysłowi wszystkich krojów, kolorów i odcieni - łączcie się pod sztandarami Jewropy!
  • ~Samczyk Analfa - Bojownik Syjoński
    2014-10-06 20:09
    Powiem wam jedno - to nic, że sperdoliłem do Brukseli!

    Najważniejsze, że Radzio został marszałkiem i w razie nieudanego lotu prezydenta nad tym waszym kukułczym gnojowiskiem będzie komu trzymać was za mordy!
    No i bardzo ważne jest to, że Sienkiewicz w ramach strzemiennego wychylił kieliszek waszej gotówki, a i wszystkim kapusiom po trzy krople w swej łaskawości uronił.

    Niech żyje gała zaharatana wPiSdu!

    A wy mi teraz możecie naskoczyć na welon!