• ~Robnad
    (2014-10-06 19:32)
    Boże, chroń Polskę przed tym lewackim zombi.
  • ~Anonimozja Bakłażan
    (2014-10-06 19:42)
    Minął sierpień, minął wrzesień
    - znów październik i ta jesień
    rozpostarła melancholii mglisty woal..
    Nie żałuję letnich dzionków
    - róż, poziomek i skowronków,
    lecz jednego jedynego jest mi żal...

    Addio, mój Donaldzie!
    Addio, ukochany!
    Słoneczko zachodzące za mój zimowy stół!

    Została tylko papryka!
    Suszona i sproszkowana!
    Jak kwiaty w twoich zbyt gorących listach...

    Jak żyć?
  • ~rok2014
    (2014-10-30 11:30)
    czy ta pani ma wyleczone zombki ,bo tak szczerzy do kamerki i to wszystko na POkaz wielbicielom
  • ~rok2014
    (2014-10-30 11:34)
    roband juz jedzie na stringach pani CIOPAC
  • ~rok2014
    (2014-10-30 11:29)
    czy tu mozna PO CIOPAC gdzies
  • ~Lenin
    (2014-10-07 16:34)
    Proletariusze umysłowi wszystkich krojów, kolorów i odcieni - łączcie się pod sztandarami Jewropy!
  • ~Robnad
    (2014-10-06 21:18)
    he he ,,
    Jaro jeszcze musi wygłosić ze dwa orędzia "Do przyjaciół Moskali", zasadzić 50 dębów "wolności od Tuska", wtrząchnąć 325 rosołów u "przypadkowej rodziny Kowalskich" w czasie politycznych rajdów po Polsce B, wypuścić 200 razy Macierewicza z teoriami helo-brzozowymi, 20 razy opluć konkurencję polityczną na pielgrzymce PiS pod Jasną Górę, no i ... rozczarować kompletnie Jadzię Staniszkis. Ergo, do 85-ki Jarosław Zbaw(iać będzie) Polskę
  • ~Robnad
    (2014-10-06 20:55)
    PIS zwis
    PIS
    Są wygłodzeni. Jak się dorwą do władzy to dopiero będzie!

    Są wygłodzeni. Jak się dorwą do władzy to dopiero będzie!

    Są wygłodzeni. Jak się dorwą do władzy to dopiero będzie!

    Są wygłodzeni. Jak się dorwą do władzy to dopiero będzie!
  • ~Lenin
    (2014-10-06 20:12)
    Proletariusze umysłowi wszystkich krojów, kolorów i odcieni - łączcie się pod sztandarami Jewropy!
  • ~Samczyk Analfa - Bojownik Syjoński
    (2014-10-06 20:09)
    Powiem wam jedno - to nic, że sperdoliłem do Brukseli!

    Najważniejsze, że Radzio został marszałkiem i w razie nieudanego lotu prezydenta nad tym waszym kukułczym gnojowiskiem będzie komu trzymać was za mordy!
    No i bardzo ważne jest to, że Sienkiewicz w ramach strzemiennego wychylił kieliszek waszej gotówki, a i wszystkim kapusiom po trzy krople w swej łaskawości uronił.

    Niech żyje gała zaharatana wPiSdu!

    A wy mi teraz możecie naskoczyć na welon!