• ~Jasiu
  (2014-10-13 15:58)
  Obciach w całej Europie. Aż wstyd za premierzycę.
 • ~co wyście za jedni
  (2014-10-13 16:37)
  bez jaj ekspercie spodnie są niedopuszczalne ubeż kopacz na następną wizytę to będzie wyglądała jak owsiak
 • ~Ignac
  (2014-10-13 15:37)
  Który POpapraniec jeszcze nie narobił Polsce obciachu , teraz Kopaczowa POjechała żeby robić siarę.
 • ~red jabłuszko
  (2014-10-13 17:18)
  kpoacz to wariatka prawda wyjdzie na jaw poznacie ja po jabłkach
 • ~adelaide
  (2014-10-13 16:08)
  Choćby ze względu na Jej własne bezpieczeństwo niech pani premier dobiorą inne szpilki, bo Pani premier znowu się kiedy zaszpurta, w wycieraczkę na Okęciu, lub gdzie za granicą, w czerwony dywan.


  Może i okulary trzeba dobrać, odpowiednie do chodzenia, bo kilka razy obserwując, widziałam jak Pani premier jakby traciła orientację w terenie
  i przestrzeni ...


  Szef protokołu dyplomatycznego powinien poinstruować Panią premier, co do zasad, podstawowych reguł i kanonów protokołu dyplomatycznego i o tym, że nie należy pędem biec przez honorowy, czerwony chodnik na lotnisku czy przy innej okazji, ani nagle zbiegać z niego a w ogóle chodzić należy swobodnie ale ostrożnie, środek ciężkości utrzymując na bezpiecznym miejscu, maszerować statecznie, dostatecznie swobodnie i śmiało ale i statycznie aby nie stracić równowagi etc. etc
 • ~INŻYNIER MAMOŃ
  (2014-10-13 15:36)
  Jak przed kilkoma godzinami podały rządowe media IIIRP niejaki Sławomir Nowak, były minister o urodzie i inteligencji albańskiego pasterza kóz, ma zadbać o stroje pani premierzycy – Ewy Kopacz.
  Można domyślić się, że przy najbliższej, bardzo ważnej wizycie poza granicami PRL Bis, premierzyca Ewa Kopacz wystąpi we wdzianku z krótkimi rękawami.
  Na obu przedramionach będzie miała po 6 zegarków z kolekcji ministra Nowaka.
  Wzorem rosyjskich żołnierzy, przy zdobywaniu przez nich Berlina w 1945 roku.
 • ~Zozo
  (2014-10-14 14:18)
  Elegancja i sznyt gorszy od babc klozetowych w Paryzu.Kopacz to skrzyzowanie kolchoznicy z traktorzystka.Zobaczcie jak potrzasa reka przy powitaniu.Nie mowie juz o wdziankach przymalych i przykrotkich spodnicach...i te wlosy w kolorze ni to ni o wo.Nie ma co e dluzej .wymieniac.Ma lustro i musi sie przegladac.
 • ~grzeg
  (2014-10-13 16:00)
  Dziennikarze, opamiętajcie się! Ten protokól to bzdura!!!
 • ~LAS
  (2014-10-14 09:01)
  Re: ber
  Nie masz racji !!! Chyba nigdy nie byłeś poza Europą. Angela Merkel jest gwiazdą tylko dla Europejczyków. Naprawdę nie ma podstaw, żeby brać z niej przykład. Siła Niemiec nie bierze się z dobrej pracy Merkel, tylko z intryg globalnych bankierów, którym opłaca się utrzymywać Niemcy najpotężniejszym krajem Starego Kontynentu. Prezentacja szefa rządu jest na świecie bardzo ważna. Pamiejtajmy ( choć z bólem ), że Europa odgrywa coraz mniejszą rolę w globalnej gospodarce i polityce. Sami Europejczycy są sobie winni, bo są ignorantami jak Ewa Kopacz, której nie chciało się poświęcić czasu na prawidłowe przygotowanie się do zagranicznej wizyty w Niemczech.
 • ~Jola
  (2014-10-13 17:17)
  Mój Boże, nie wiedziałam, że jest aż tak źle.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.