• ~Jasiu
    2014-10-13 15:58
    Obciach w całej Europie. Aż wstyd za premierzycę.
  • ~co wyście za jedni
    2014-10-13 16:37
    bez jaj ekspercie spodnie są niedopuszczalne ubeż kopacz na następną wizytę to będzie wyglądała jak owsiak
  • ~Ignac
    2014-10-13 15:37
    Który POpapraniec jeszcze nie narobił Polsce obciachu , teraz Kopaczowa POjechała żeby robić siarę.
  • ~red jabłuszko
    2014-10-13 17:18
    kpoacz to wariatka prawda wyjdzie na jaw poznacie ja po jabłkach
  • ~adelaide
    2014-10-13 16:08
    Choćby ze względu na Jej własne bezpieczeństwo niech pani premier dobiorą inne szpilki, bo Pani premier znowu się kiedy zaszpurta, w wycieraczkę na Okęciu, lub gdzie za granicą, w czerwony dywan.


    Może i okulary trzeba dobrać, odpowiednie do chodzenia, bo kilka razy obserwując, widziałam jak Pani premier jakby traciła orientację w terenie
    i przestrzeni ...


    Szef protokołu dyplomatycznego powinien poinstruować Panią premier, co do zasad, podstawowych reguł i kanonów protokołu dyplomatycznego i o tym, że nie należy pędem biec przez honorowy, czerwony chodnik na lotnisku czy przy innej okazji, ani nagle zbiegać z niego a w ogóle chodzić należy swobodnie ale ostrożnie, środek ciężkości utrzymując na bezpiecznym miejscu, maszerować statecznie, dostatecznie swobodnie i śmiało ale i statycznie aby nie stracić równowagi etc. etc
  • ~INŻYNIER MAMOŃ
    2014-10-13 15:36
    Jak przed kilkoma godzinami podały rządowe media IIIRP niejaki Sławomir Nowak, były minister o urodzie i inteligencji albańskiego pasterza kóz, ma zadbać o stroje pani premierzycy – Ewy Kopacz.
    Można domyślić się, że przy najbliższej, bardzo ważnej wizycie poza granicami PRL Bis, premierzyca Ewa Kopacz wystąpi we wdzianku z krótkimi rękawami.
    Na obu przedramionach będzie miała po 6 zegarków z kolekcji ministra Nowaka.
    Wzorem rosyjskich żołnierzy, przy zdobywaniu przez nich Berlina w 1945 roku.
  • ~Zozo
    2014-10-14 14:18
    Elegancja i sznyt gorszy od babc klozetowych w Paryzu.Kopacz to skrzyzowanie kolchoznicy z traktorzystka.Zobaczcie jak potrzasa reka przy powitaniu.Nie mowie juz o wdziankach przymalych i przykrotkich spodnicach...i te wlosy w kolorze ni to ni o wo.Nie ma co e dluzej .wymieniac.Ma lustro i musi sie przegladac.
  • ~grzeg
    2014-10-13 16:00
    Dziennikarze, opamiętajcie się! Ten protokól to bzdura!!!
  • ~LAS
    2014-10-14 09:01
    Re: ber
    Nie masz racji !!! Chyba nigdy nie byłeś poza Europą. Angela Merkel jest gwiazdą tylko dla Europejczyków. Naprawdę nie ma podstaw, żeby brać z niej przykład. Siła Niemiec nie bierze się z dobrej pracy Merkel, tylko z intryg globalnych bankierów, którym opłaca się utrzymywać Niemcy najpotężniejszym krajem Starego Kontynentu. Prezentacja szefa rządu jest na świecie bardzo ważna. Pamiejtajmy ( choć z bólem ), że Europa odgrywa coraz mniejszą rolę w globalnej gospodarce i polityce. Sami Europejczycy są sobie winni, bo są ignorantami jak Ewa Kopacz, której nie chciało się poświęcić czasu na prawidłowe przygotowanie się do zagranicznej wizyty w Niemczech.
  • ~Jola
    2014-10-13 17:17
    Mój Boże, nie wiedziałam, że jest aż tak źle.