• ~sam
    2014-10-27 11:21
    KŁAMIĄ rano, w południe i wieczorem...
  • ~OdLatawcow
    2014-10-27 17:34
    Sciopa (Endek39) bez przesady i siania defetyzmu .Wy radzieccy Polacy wychowani przy bazach radzieckich okupowanej Polszy za PRL (doskonale wladajacy polskim) mozecie swa mniejszosc rosyjska w parlamencie utworzyc na wzor Twojego guru Dmowskiego ktory probowal sie dostac do carskiej Dumy ….bezskutecznie z reszta i po klopocie.
    Jako agent Carskiej Ochrany On akurat nie mial szans na dostanie sie do tej Dumy
    Ty dasz rade w koncu zrobiles sie slawny na Onecie mozliwe ze ze zlej strony jako opluwacza Polski i Polakow ale jak masz podwojne obywatelstwo to probowac mozesz.
    Laska dajcie na prezia I wciskajcie bajki o latawcach.
  • ~ce2hh
    2014-10-27 17:08
    PO-matoły i Lemingi nie wiedza o co chodzi... Ich można kłamać i obrabiać do woli...
  • ~PO to DNO
    2014-10-27 17:14
    tak,tak,ta KOPACZka przekopala na1m i przesiala i dalej tak robi w POszukiwaniu AMBER-GOLDOWYCH LODOW ,bo to jest w zwyczaju PO-owcow i PO-wianek ,jak rowniez bardzo profesjonalnie zrobila KLIMATYCZNEGO LODA w Brukseli,za co otrzyma POplatne stanowisko BABCI KLOZETOWEJ
  • ~premiera
    2014-10-27 17:17
    Może mówmy o tej pani "premiera Kopacz". Kiedyś mówiliśmy
    "ministra Mucha". Oby premiera zakończyła karierę szybciej
    niż ministra:)
  • ~Jarosłw...jarosław...ty nas PISuarów zbaw
    2014-10-27 17:18
    @~ce2hh2014-10-27 17:08

    Otóz nasz kuchany pan prezes obiecuje nam solennie,ze jego rząd zrobi wszytko aby Polakom było lepiej i żyło sie lepiej,- dla przykładu:
    -Zamiast złotówki wprowadzi PISUAR ( 1 Euro =100 PISuarów) Benzyna bedzie kosztowac jeden PISuar, oprócz tego pan prezes ustanowi nowe swięto narodowe 10tego kwietnia (Dzien Męczestwa PISdenta), poruszy sektor budowlany budując pomniki zimnego lecha na każdym placu i narożniku w Polsce, zmniejszy bezrobocie zatrudniając ludzi typu agent Tomek do CBA, oraz typu swiączkąwski do nagrywania przez TVP "pobudek" o 6 tej rano do znanych osób z politycznej opozycji PISu, oczywiscie w reżyserii najbardziej bezstronnego redaktora pospiszalskiego, oraz ewuni stankiewicz ( tej znanej rezyserki filmowej spod pałacu prezydenta).
    Poza tym zreformuje media zamykajc programy typu Szkło Kontaktowe,TVN24, Polsat, Superstacja itp... ale za to zwiększy nakłady na Radio Ma ryja, Nasz Dzienniczek oraz Gazetkę Polską. Utraci eksport mięsa zagranice, szczególnie do Rosji , której tak bardo nie kocha ,a wiec będziemy objadali sie darmową szynką dzien i noc Zbuduje tym razem 6 milonów darmowych mieszkan ( 3 mil. juz zaczał budowac jak był przy korycie w 2005r.,- pamiętacie ?)...a każdy wyborca dostanie pól litra i kg kiełbasy zwyczajnej...plus pisowska matę na scianie, na spanie i na...kupanie... oraz oczywiscie kilka pochodnii...
    Wszystko to nastąpi zaraz po wygraniu nastepnych wyborów, które napewno znowu wygramy po raz ...8my !
  • ~Basia
    2014-10-27 17:24
    basior - Używaj sobie nadal ale te twoje knoty mało kto już kupuje . Wysyłam ciebie do psychiatry - nie widzę innej możliwości .
  • ~Odp dla sw
    2014-10-27 17:33
    te tzw. "judasze" to prawdziwi Rosjanie i ich potomkowie.
    Stalin wydal rozkaz radzieckim dywizjom wkraczajacym do Warszawy uzywac polskich mundurow, nauczyc sie polskiego jezyka, uzywac polskich pieczatek, komend ITD.
    Byl to perfekcyjny plan bo Polacy tych Rosjan w polskich mundyurach mieli za przesiedlencow ktorzy mowili kiepsko i z akcentem
    Ta praktyka byla stosowana przez caly PRL z tym ze Ci ludzie stosunkowo szybko i perfekcyjnie opanowywali jezyk.
    Wszystkie krytyczne stanowiska byly nimi obsadzone jak "kapitan portu" kapitan statku wojennego" i wiele strategicznych innych.Po dwoch latach perfekcyjnie mowili po polsku
  • ~zbycho
    2014-10-27 18:33
    Przecież to nie spotkanie tylko spęd młodzieży. Niektórzy dorośli przyszli tam, aby zrobić sobie zdjęcie z premierą!!
  • ~tak trzymac p. Kopacz
    2014-10-27 17:03
    @~BASIOR2014-10-27 16:42
    Widac panike w jazgocie PISdzileców !