• ~wesoly
    2014-11-05 13:58
    rudy oszust-skok na kase,w normalnym panstwie powinien gnic w pierdlu.
  • ~łowca PISuarskich debili i tłuków
    2014-11-05 16:11
    @~robnad2014-11-05 15:55
    Co już jestes pisurski "prawy" tłuku!?... Uważaj aby ci d..a nie przyrosla to twego wózka inwalidzkiego, stary, zsierdziały i prymitywny fanatyku Kaczynskich i Rydzyka, biczu na nieprawych i nieprawe dziewice. Zamknij na chwile oczy i gębe, wyobraź sobie Maryję bez szat i z jej wszystkimi kobiecymi wdziekami, to dobrze zadziała na twoją "prawą" psyche, impotentny chory na umyśle tłuku !...
  • ~benek
    2014-11-05 15:39
    tyle tusk dostal za reklame della
  • ~Robnad
    2014-11-05 15:33
    @~heliot2014-11-05 15:24
    Otóz nasz kuchany pan prezes obiecuje nam solennie,ze jego rząd zrobi wszytko aby Polakom było lepiej i żyło sie lepiej,- dla przykładu:
    -Zamiast złotówki wprowadzi PISUAR ( 1 Euro =100 PISuarów) Benzyna bedzie kosztowac jeden PISuar, oprócz tego pan prezes ustanowi nowe swięto narodowe 10tego kwietnia (Dzien Męczestwa PISdenta), poruszy sektor budowlany budując pomniki zimnego lecha na każdym placu i narożniku w Polsce, zmniejszy bezrobocie zatrudniając ludzi typu agent Tomek do CBA, oraz typu swiączkąwski do nagrywania przez TVP "pobudek" o 6 tej rano do znanych osób z politycznej opozycji PISu, oczywiscie w reżyserii najbardziej bezstronnego redaktora pospiszalskiego, oraz ewuni stankiewicz ( tej znanej rezyserki filmowej spod pałacu prezydenta).
    Poza tym zreformuje media zamykajc programy typu Szkło Kontaktowe,TVN24, Polsat, Superstacja itp... ale za to zwiększy nakłady na Radio Ma ryja, Nasz Dzienniczek oraz Gazetkę Polską. Utraci eksport mięsa zagranice, szczególnie do Rosji , której tak bardo nie kocha ,a wiec będziemy objadali sie darmową szynką dzien i noc Zbuduje tym razem 6 milonów darmowych mieszkan ( 3 mil. juz zaczał budowac jak był przy korycie w 2005r.,- pamiętacie ?)...a każdy wyborca dostanie pól litra i kg kiełbasy zwyczajnej...plus pisowska matę na scianie, na spanie i na...kupanie... oraz oczywiscie kilka pochodnii...
    Wszystko to nastąpi zaraz po wygraniu nastepnych wyborów, które napewno znowu wygramy po raz ...8my !
    A Tuska zamkniemy w pierdlu !
  • ~Jarosław....Jarosław...
    2014-11-05 15:34
    Ty kiki, a nocnik już masz na wybory,- wiesz kurdupel na pewno wygra po raz 8my !
  • ~a żal za doopę PISuara sciska
    2014-11-05 15:39
    @sisis2014-11-05 14:35
    ...Z niecierpliwością czekam jak umiłowany przywódca odezwał się PO angielsku. ...

    A wiesz nasz kurdupel nie musi się wstydzić, -on zna jezyki super ! Lewa roczka angielski, prawa rączka ..niemiecki ! Niestety więcej nie zna,- bo nie ma więcej rączek...biedaczek !
  • ~jozio
    2014-11-05 15:46
    jacy to POlitycy co drugi opuscil Tworki a nastepni to same nieuki
  • ~robnad
    2014-11-05 15:55
    Zabierzcie tego ryzego łajdaka z pierwszej strony Der Dziennik. PO tym GWnie cały dzień powinnień tu wisiec obraz madonny z Jasnej Góry i POwinno się to miejsce zdezynfekowac domestosem.
  • ~Józio Bąk debil z Gdańska
    2014-11-05 15:56
    To mój tatus !!
  • ~taka tam
    2014-11-05 16:03