• ~szczam na PiS
    (2014-11-06 20:06)
    pisiory nachlali się Smirnoffa i wszystko im się popierdzieliło z tym Smirnowem - myśleli że będą mieli stały i nieograniczony dostęp do gorzały.
  • ~Taaka prawda
    (2014-11-06 20:08)
    były polityk PO, a dziś poseł PiS - Andrzej Smirnow...

    to ma być ten BEZPARTYJNY strażnik ?
  • ~Robnad
    (2014-11-06 20:09)
    Zgłoszenie normalnego faceta na stanowisko skutkowało salwą śmiechu gdy zgłoszono Grodzkiego albo Niesioła byłoby POwaznie
    PO TO OBCIACH NIE GŁOSUJ NA ZDEGENEROWANYCH PO-SRANCOW WSPIRANYCH PRZE PSLtytutkę
  • ~szczam na PO
    (2014-11-06 20:10)
    Posrancy najarali się trawy i smiali sie jak czuby z wszystkiego
  • ~antyPO
    (2014-11-06 20:11)
    q ...q... łba nie urwie więc przylizany raduś będzie z POparciem małorolnych chamów dalej kompromitował nasz kraj peowskie tłuki się cieszą bo znowu zachowali koryto
  • ~Robnad
    (2014-11-06 20:12)
    Sikorek to kolejny PO niesiole POspolity CZUB
  • ~bum bum 10.04.2010
    (2014-11-06 20:21)
    Niesiolowski ma polewke z pisowcow a wybory znowu wygra PO - zapamietajcie to pisowcy
  • ~troche powagi by nie zaszkodzilo
    (2014-11-06 20:21)
    *** Na stronie 5/ 6 dziennikarz pisze, ze kandydat na marszalka saejmu zostal odznaczony KRZYZEM Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski*************
    Zas na srtonie 4/ 6 pisze sobie tak,: ******* Te propozycje sala przyjela wybuchem smiechu ******** Sorry, ale Szanowny Dziennikarz sie nie podpisal, i czyzby nie pomylil mu sie parlament z Sala balowa, gdzie podaja osmiorniczki na obiad za friko. dla konsumujacych., o alkoholach nie wspomne.Troche powagi by nie zaszkodzilo.
  • ~ZSL = PZPR = PSL + PeŁO
    (2014-11-06 20:25)
    Ciekawie to wyglądało jak kamerą najechał na PO-srańców
    Mordy zajadłe fałszywymi uśmieszkami A zwłaszcza PO-jny
    Stefo szczaw na mirabelkach Zajady w koncikach ust piana
    z pyska widoczna u każdego PO-srańca
  • ~moze to salon wybuchnal smiechem?
    (2014-11-06 20:32)
    ***nie znam Wymienionego kandydata na Marszalka Sejmu, ale jesli byl przedstawiony tak zasluzony Czlowiek i Odznaczony tak Wielkim Orderem, a cala sala ? SALA/,przyjela Go wybuchem Smiechu***** to moze nie wszyscy na tej sali wybuchneli smiechem, a moze Smiechem wybuchnal salon?
  • ~Stefan Odbyt Niesiołowski byłby najlepszym
    (2014-11-06 20:36)
    marszałkiem sejmu. Oczywiście sejmu żuków gnojowych, do których pasuje najlepiej!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-11-06 20:36)
    Kopaczka to stara komunistyczna działaczjka PO to obciach to POspolita mafiam POsowiecka
  • ~wygladaja jak na karuzeli
    (2014-11-06 20:38)
    **** Na zdjeciu szanowni Parlamentarni wygladaja, jakby jechali na karuzeli. Amen.
  • ~Taaka prawda
    (2014-11-06 20:39)
    re ~Robnad2014-11-06 20:34

    Kto stoi za Der Dziennik. TO wsiowa gadzinowka nie pozwalaja komentaowac artykólu
    ---
    jak już kogoś podrabiasz to nie rób mu obciachu i PISZ BEZ BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH
  • ~a żal za doopy PISuarskie sciska
    (2014-11-06 20:41)
    @~Robnad2014-11-06 20:34
    Wasz jazgot PISdzielcy tylko potwierdza ,ze dobrze wiecie ze kurdupel i to odwołanie wygra...po raz 8y...
  • ~na zdjeciu jada bez trzymanki
    (2014-11-06 20:43)
    jakby jechali bez trzymanki, i nic nie mieli do stracenia oprocz darmowych obiadkow i diet poselskich, i foteli po 15 tysiakow,
  • ~Dama Pik
    (2014-11-06 20:49)
    re Taaka prawda, 20.39
    a co ty chcesz, coby taka Pani Fotyga , pewnie twoja oblubienica zostala na posmiewisko dla Polski, marszalkiem sejmu, co?, niedoczekanie twoje.
  • ~Rozenek uczeń Urbana
    (2014-11-06 20:59)
    Towarzysz Aleksander K wie wszystko jak to bywało z Putinem w końcu był na szkoleniach w Moskwie i stwierdził
    że Putin by tego nie powiedział co Sikora wymyślił Puzniej
    pod presją nacisku głównego POsrańca zmienił zdanie Sikor
    i się zbłaznił chcąc wysadzić z miny głównego POsrańca
  • ~Fruzia
    (2014-11-06 21:00)
    ~Robnad2014-11-06 20:34
    Kto stoi za Der Dziennik. TO wsiowa gadzinowka nie pozwalaja komentaowac artykólu o Kwasie i Putinie .

    Czyli gazetka dla ciebie wieśniaku...nie znający języka ojczystego...analfabeto...artykUł...głąbie...artykUł...ćwoku...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-11-06 21:30)
    re 2014-11-06 20:36 FALSZYWKA PIS
    Podróbka PIS

    Robnad
    pisz pod swoim nikiem zlamany PISowski hojku

    Dopadla sraaaczka prezesa ? Falszowac posty nie pomoze konusowi !
    Czytaj informacje ze zrozumieniem albo nie wypowiadaj sie jesli myslenie za bardzo cie boli!

Może zainteresować Cię też: