• ~wiśta wio
    (2014-11-06 23:57)
    Trzeba zamknąć ten cyrk na Wiejskiej,dość kpienia z narodu.
  • ~kara_mustafa
    (2014-11-07 05:15)
    wyobrażacie sobie taki rząd?

    Świrosław Truposław Kłamczyński - premier i jednocześnie minister zdrowia psychicznego

    Mariusz Kaminski – spec od podsluchow I nagrywan
    Donna Pawlowicz – minister wdrazania kultury pisowskiej
    Zbigniew Zero Ziobro - minister niesprawiedliwości
    Antek Policmajster Macierewicz - minister ds helu, sztucznej mgły i katastrof lotniczych
    Adam L4 Hofman - minister rolnictwa i rozwoju wsi
    Anna Piękna i Bestia Sobecka - minister ds rodziny radia maryja
    Karol Melex Karski - minister ds transportu i komunikacji
    Mariusz C.B.A. Kamiński - minister ds prowokacji i tajnych służb
    Mariusz Gebbels Płaszczak - minister ds propagandy i piaru
    Beata Kolacja Kempa - minister ds kultury osobistej
    Anna Uśmiechnięta Inaczej Fatyga - minister afer zagranicznych
    Richard Zmiana Partii Czarnecki - minister sportu i innych głupot
    Jacek Wehrmacht Kurski - minister obrony narodowej
    Marek Loczek Suski - minister edukacji i patriotyzmu genetycznego
    Tadeusz Dyrektor Rydzyk - minister ds jedynego słusznego wyznania religijnego
    Joachim Ruska Trumna Bredziński - minister ds cudzego majątku
    Elżbieta Coś Tam Coś Tam Kruk - minister ds wychowania w trzeźwości
    Ludwik Trzeci Bliźniak Dorn - naczelny eunuch RP
    Beata Szydło - minister ds robienia i pakowania zakupów prezesa

    jeśli sobie wyobrażacie, to pamiętajcie, żeby 9 października pójść na wybory, to jedyny sposób, aby te osoby NIGDY już nie rządziły!!!
    Twój głos to także demokratyczna możliwość ostatecznej delegalizacji PiSlamu i kaczyzmu!!!
  • ~Czy wy o tym wiecie
    (2014-11-07 07:46)
    Ostatnio przecierałem oczy ze zdumienia w regionalnym dzienniku wyczytałem,że policjanci dostali polecenie służbowe,żeby ustalać i rejestrować wszystkie osoby majace zamiar wyjechać na marsz święta Niepodległości do Warszawy.Anonimowi policjanci przysłali do gazety protest,że nie chcą ale muszą brać udział w szykanowaniu polskich patriotow.
  • ~ubek idiota
    (2014-11-07 07:41)
    Ubaw po pachy, jak PIS coś powie.. to boki zrywać. Na szczęście to "góra" 30% wyborców..
    Pozdrawiam "wyznawców Prezesa". Jak zwykle "mowa miłości PIS" skutecznie pompuje słupki POparcia!!!

    Dzięki Wam o czcigodni!!!
  • ~św.NH
    (2014-11-07 07:27)
    Pan KRETYNA IDZIE PO WISIENKĘ NA KUPIE PUTINA
  • ~Robnad
    (2014-11-07 07:25)
    Potworki pochowali do szafy ! Wybory ida , zeby ludzi nie straszyli .
    Macierewicza schowali do szafy , skuli mu morde a pawlowicz kopniakami zapedzili do piwnicy !!
    PIS POTRAFI !! BRAWO PREZES !!
  • ~bo moja to Polska
    (2014-11-07 07:26)
    dor powiedz jeszcze tylko jaki kraj to twoja ojczyzan
  • ~Dor
    (2014-11-07 07:20)
    Według mnie pis chce zniszczyć ojczyznę
  • ~PiSior na Bicze (Bitch'e)
    (2014-11-07 07:19)
    Holota PO przyjmuje wszystko salwami smiechu. Wie, ze bydlo, które na nia glosuje, nie zawiedzie na wyborach.
  • ~Dor
    (2014-11-07 06:55)
    Oglądałem i tam nie były tylko śmiechy!!! Jednak PO i PSL zgraja moralnie Zepsutych ludzi.

    Oni od wielu lat nas okłamują!
  • ~PRECZ Z SLD, PSL, PO, TR
    (2014-11-07 06:19)
    Przed Sądem Rejonowym w Hajnówce ruszył proces dwóch kobiet oskarżonych przez policję o zakłócanie uroczystości święta 3 Maja poprzez wznoszenie „obelżywych” haseł. To kuriozum, bo chodzi o „Precz z komuną”.

    Oskarżycielem jest policja. Komendę Powiatową Policji w Hajnówce reprezentował podczas rozprawy Jarosław Ignatiuk. Powiedział on, że oskarżonym kobietom zarzuca się czyn z art. 51 par. 2, którego zdaniem policji miały się one dopuścić podczas uroczystości 3 Maja w Hajnówce. Chodzi o „zakłócanie czynem chuligańskim poprzez wykrzykiwanie haseł obraźliwych, obelżywych, nielicujących z powagą święta”.

    Jednym z przesłuchiwanych przed sądem świadków był Jarosław Grygoruk, sekretarz miejskiej gminy Hajnówka.

    – Byłem bardzo zniesmaczony zachowaniem tych, przeważnie młodych, ludzi. Uraziło mnie hasło „Narodowa Hajnówka”, bo jest nacjonalistyczne. Obraźliwe też moim zdaniem, choć nie dla mnie, a dla innych uczestników uroczystości, było hasło „Precz z komuną”. Ogólnie uważam, że skandowanie tych i innych haseł zakłóciło uroczystości 3 Maja – zeznał sekretarz gminy. Pytany, czy widział podczas uroczystości oskarżone kobiety, odpowiedział, że nie.

    Zeznawali również dwaj policjanci, którzy bezpośrednio po uroczystościach 3 Maja zatrzymali i spisali dane Elżbiety Poleszuk oraz Magdaleny Nesteruk. Obaj podali tę samą wersję przebiegu zdarzeń. Od zwierzchnika otrzymali polecenie zatrzymania, wylegitymowania i spisania danych osób skandujących hasła. Zeznali, że osoby, które spisywali, zachowywały się normalnie, szły chodnikiem, nie łamiąc żadnych przepisów, więc byli nawet zdziwieni, dlaczego polecono im spisać dane tych ludzi. O powodach dowiedzieli się dopiero na komendzie. Był to pierwszy patrol, który wówczas spisał dane kobiet. Później, nie wiadomo dlaczego, tych samych czynności dokonał kolejny patrol.

    Przed sądem jako oskarżone stanęły Elżbieta Poleszuk oraz młodziutka dziewczyna Magdalena Nesteruk. Występują bez obrońcy. Zapytane przez sędziego, czy przyznają się do zarzucanych im czynów, powiedziały, że nie i ich zdaniem skandowane przez młodzież hasła nie mogły naruszyć powagi święta ani obrazić żadnego uczestnika uroczystości. Poza tym Poleszuk dodała, że skandowała też hasło „Bóg, Honor, Ojczyzna”, które nie mogło przecież nikogo obrazić.

    Następna rozprawa 18 listopada. W charakterze świadków zeznawać będą dwaj kolejni policjanci. Dzień wcześniej ruszy w Hajnówce drugi proces w tej samej sprawie. Tym razem na ławie oskarżonych zasiądą kolejne trzy bardzo młode osoby oskarżone przez policję o zakłócanie uroczystości 3 Maja: Barbara Poleszuk, jej brat Dawid oraz Darian W. Wszystkie oskarżone osoby z rodziny Poleszuków (matka Elżbieta, córka Barbara i syn Dawid) zgodziły się na ujawnienie danych.

    Do zdarzenia doszło podczas przemówienia Jerzego Siraka, burmistrza Hajnówki.

    – Nie mogliśmy spokojnie znieść takiego bolesnego zgrzytu, żeby członek SLD, partii dziedziczącej po PZPR, która za PRL zniosła święto 3 Maja, teraz jako burmistrz miał główną przemowę podczas tego święta – relacjonuje Magdalena Nesteruk.

    – Te hasła nie były jednak agresywne czy niezgodne z prawem. Skandowaliśmy m.in.: „Bóg, Honor, Ojczyzna”, „Precz z komuną”, nasze zachowanie było spokojne, nikt nie był agresywny. Nikt z zebranych tam osób nie miał do nas o to pretensji. Przeciwnie, ludzie bili nam brawo – wyjaśnia.

    Najpierw policja nie interweniowała. Stało się to dopiero, kiedy uczestnicy uroczystości zaczęli się rozchodzić. Wtedy funkcjonariusze zaczęli zatrzymywać osoby, które wykrzykiwały hasła. Wylegitymowano je i ukarano mandatami za zakłócanie porządku. Nie wszyscy mandaty te przyjęli. Ostatecznie Komenda Powiatowa Policji w Hajnówce wszczęła szereg dochodzeń. Pierwsze dotyczyło „publicznego propagowania ustroju faszystowskiego państwa poprzez eksponowanie publiczne podczas 3 Maja symbolu graficznego krzyża celtyckiego”, którego taka ekspozycja nie jest jednak w Polsce ścigana. Jak łatwo można się domyślić, prokuratura, nie mając podstaw prawnych do ścigania, sprawę tę umorzyła.
  • ~robert
    (2014-11-07 05:13)
    NIkt nie zrobił (i nie robi) więcej w walce z prawdziwą opozycją PRL'owską co Jarosław Kaczyński. NAPRAWDĘ BERIA I RADKIEWICZ BYLI BY DUMNI Z JEGO DOKONAŃ. ZNISZCZYĆ WIZERUNEK WAŁĘSY, BARTOSZEWSKIEGO, KURONIA TO DOPRAWDY CZYN HEROICZNY GODNY AGENTA 007.

    TEN LAJDAK NA USLUGACH AGENTA KGB Z TORUNIA NIENAWIDZI POLSKI.
    Nikt dotychczas, podczas pełnienia rządów nie zinwigolował, bezpodstawnie oskarżył czy wręcz zamordował (Blida) tylu osób które były przez siepaczy PiS'owskich wywlekane z biur i domów oskarżane przez ministra pseudosprawiedliwości pispowskiej Ziobrę w telewizji publicznej w niekończoących się ślinotkoach i bełkotach.
    Nikt dotyczas nie warzył się na powołanie faszysty na stanowsko ministra oświaty i buraka na miejsce ministra rolnictwa po to tylko by go skompromitować i zniszczyć przez postawionych tajniaków.

    Nigdy więcej tego czasu.
  • ~baca
    (2014-11-07 07:57)
    dopóki nie zmienimy PO Polska będzie bagnem europy,

    przedtem doili nas ruscy teraz doją niemcy, a my mamy wolność do wyjazdu na zmywak...

    kto głosuje za PO ???!!! przeciez to partia leni, idiotów, kłamców...
  • ~hektor
    (2014-11-07 05:10)
    A jezeli ktos zapomnial PRZYPOMNIJMY METODY RZADZENIA PREZESA
    - donosik rano, donosik w południe, donosik wieczorem
    - przeciek do rzepy rano wieczor i w poludnie
    - hak najlepiej wieczorem
    - awantura przynajmniej 7 razy w tygodniu
    - gnojenie ludzi w każdej minucie
    - kompromitowanie Polski, w tym liczne walki o krzesła w Brukseli
    - tak jak radzi Dzierzynski "inwigilacja prowokacja likwidacja
    - akcje "zaszczucia ala Blida" na porządku dziennym
    - udowadnianie, że białe jest czarne a czarne jest białe - codziennie
    - udawanie, że takie coś jak gospodarka nie istnieje - niech sie
    tam jakoś kręci samo
    - obsadzanie wszystkich urzędów "swoimi"
    - wysłanie większości Polaków na Madagaskar - wszak to sami agenci i
    Zomowcy
    - dopuszczenie możliwości uczynienia kota pierwszą damą
    - itd... itp...
  • ~tadeusz
    (2014-11-07 05:09)
    CALA PRAWDA O PREZESIE (latwe do sprawdzenia)
    -sluzy przede wszystkim interesom rosji
    - posmiewisko europy
    - paranoik
    - tchorz ktory przezyl stan wojenny pod spodnica mamy, a teraz chroni go 9 facetow za 1.5 miliona zl/rok
    - bezzebny tchorz, ktory boi sie isc do dentysty
    - paranoik podejrzewajacy wszedzie spiski nawet zagranica
    - zadluzyl polske o 100 miliardow zl.w czasie prosperity
    - chce wystawic na ministra finansow z-ce komendanta powiatowej strazy pozarnej pania szydlo
    - wie ale nie powie
    - wzrost gora 160 cm w kapeluszu
    - staruch, 70tka I skleroza na karku
    - finanse zalatwiala mamusia
    - nigdy w zyciu nie pracowal
    - nie uprawia sportów
    - nie robi zakupow
    - nie ma prawa jazdy
    - nie ma żony
    - ale ma braki w uzebieniu przednim
    - nie wie co znaczy prawdziwa rodzina
    - pozostaje w zwiazku jedynie z kotem
    - nie zna zadnego obcego jezyka
    - nie ma konta
    - nie uznaje demokracji I chce ja zniszczyc
    - nie uznaje instytucji panstwowych
    - nie uznaje praw wyborczych Polakow
    - im gorzej dla POLSKI tym lepiej
    - jest oszustem wyborczym
    - przy komputerze I pianinie tylko sie fotografuje
    - ma chorobliwa fobie dotyczaca podrozy nie tylko zagranicznych, do Krakowa tez
    - nie uznaje struktur państwowych
    - zagranica byl tylko raz
    - nie podaje ręki Prezydentowi
    - lamie z upodobanjiem prawo I konstytucje I nie chodzi do sejmu, CO JEST OBOWIAZKIEM POSLA bo ma ważniejsze sprawy.
    - lekcewazy bezpieczenstwo narodowe, odmawia obecnosci w posiedzeniach dotyczacych tych waznych spraw
    - ma poglady narodowo-socjalistyczne (NAZI)
    - nie ma dumy I godnosci, bo nadal kocha Rydzyka mimo ze nazwal jego blizniaka oszustem, jego bratowa czarownica a ich dom szambem
    - manipuluje smiercia brata I po trumnach chce isc do celu
    i on chce rzadzic polska ekonomia i finansami???

    i on chce nam mówić jak ma wyglądać "nowoczesna polska"??? z czym do czego??
  • ~wyborca
    (2014-11-07 04:49)
    POgonić i oczyścić Polskę z PO!
    sitwę pogonić bo fetor wszędzie ogromny!
  • ~weteryniarz( P)Osłów
    (2014-11-07 02:43)
    Sitwa wybucha salwami śmiechu,a przydałby się na mównich psychiatra,któryzarzadałby przebadania sikorki.Popatrzcie na te mink i pozy.Toż tu można peknąć ze śmiechu.Zacowanie,wygadywanie dzwnych rzeczy publicznie,potem odwoływanie,to już nie jest śmieszne,to ośmiesza Polske w świecie.Co to za choroba,może schizofrenia maniakalna?Przy okazji trzebaby zbadać niesiołka-plujke.Podobnie jak jego kolega dziwne minki,uchachany jak klaun ale dodatkowo bywa niebezpieczny dla otoczenia.Tu już POtrzebny jest kaftan.Stawiam na schizofrenie paranoidalna.
  • ~Robnad
    (2014-11-07 00:30)
    Macierewicza schowali do szafy , skuli mu morde a pawlowicz kopniakami zapedzili do piwnicy !!
    PIS POTRAFI !! BRAWO PREZES !!
  • ~Pomatoly to fekalia
    (2014-11-07 00:22)
    Wiesio13 bicz na PISmatołki kazirodczy cycek POsty o sobie zakamuflowac chce
  • ~Kwiatkowski paris
    (2014-11-07 00:03)
    uwaga internauci, w nastepnych dniach wielu z was dostanie upomnienie z kancelarii adwokacja za nielegalne ogladnaie filow z portali internetowych, bedzie tez do zaplacenia 500 zl kara, ktora zasila konto kancelarii za wyslanie powielonego na kompie listu.

    Oczywiscie ten prcedder adwokacki jest podobny do piramidy i dziala na zasadzie nieznajomosci praw euorpejskiego a bazujacego na obowiazujacym prawie niemieckim, na ktore to kazdy obywatel Unii moze se pwowolac, bo w UE istnieje rownosc wobec prawa.

    Wg. orzeczen sadow europejskich ogladanie filmow na portalach, nie ma znamion naruszania praw autorskich, poniewaz nie jest trwale zapisywane na dysku. Precedens stworzyla pewna kancelaria niemiecka, ktora podobnie jak u nas rozsylala upomnienia, wielu zaplacilo i pieniedzy juz nigdy nie odzyskalo,mimo wyrku sadu.Epilog sprawy jest taki ze ci sami adwokaci sa scigani przez prokuratury za nieegalne zbieranie adresow ip w sieci i grozacymi listami naruszyli bezpodstawnie spokoj domowy i sfere prywatna obywateli.

    Tak wiec, gdy otrzymasz taki list, zarzadaj podstawy i orginalow na podstawie ktorych kancelaria udowadni ze faktycznie reprezentuje autorow, majacych zastrzezenia. zarzadaj dokumentow urpawniajaca kancelarie adwokacka do zbierania adresow ip i potwierdzenia przez rzeczoznawcow wiarygodnosci tych bezprwnych sledztw w sieci. zarzadj dokumentow z prokuratury na jakiej podstawie wszczeto sledztwo i kto zmusil operatorow do wydaniia danych osobowych.

    Powolaj sie na prawo europesjskie i w zdnym wypadku nie plac - za 500 zl nikomu nie oplaca sie robic procesu cywilnego. Walcz o swoje, nie daj sie zastraszyc, najlepiej sam atakuj i zloz doniesienie do prokuratury na kancelarie w podejrzeniu o wyludzanie pieniedzy.

    lammer

Może zainteresować Cię też: