• ~tiko
  (2014-11-09 08:40)
  JEDEN BILION ZŁOTYCH DEFICYTU POZOSTAWIŁ OD CHODZĄCY LIBERAŁ.
 • ~Honorowy Moczodawca
  (2014-11-08 19:17)
  Przeczytałem ten tekst i powiem szczerze: nie jestem zachwycony, a wzruszenia w żaden sposób nie mogę w sobie wykrzesać! Wypowiem się wprost, pryncypialnie i bez owijania w lateks - jak starszy partyjny towarzysz z tego samego bezpartyjnego bloku współpracy z rządem zjednoczonej Europy!
  Teraz już nie wystarczy ot tak, rutynowo i na łapu-capu wsadzić sobie jedną ręką laskę jakiegoś Tuska albo innego Bula w ryj, drugą skrobać jakieś tam amatorskie laurki dla wodza i tylko od niechcenia i od czasu do czasu nieuważnie cmokać go w żołądź i nosem albo brodą (jak kolega Rzakoski) trącać jego dorodne kasztany jak jakaś płatna dziwka na placu Pigalle! A potem robić sobie arogancko i nikczemnie przerwę na papieroska i płukać ryj nalewką na Coca-Coli, a orgazm niech poczeka!
  O nie!!!
  Teraz - kiedy Tusk już poszedł do niemieckiego nieba - to i rozkosze mu się należą niemieckie i niebiańskie! W pełnym unijnym wymiarze plus dopłaty dla rolników! Teraz trzeba tuskową laseczkę (choćby i nienormalną i ksenofobiczną oraz oczywiście nieobrzezaną) z całym pietyzmem ryjami opatulać pieczołowicie i tkliwie ze wszystkich stron, okrywać delikatnie pocałunkami, masować pieszczotliwie i wprawnie, docierać do każdej zmarszczki każdego naszego narodowego zmarszczyfreda, w widoczny sposób razem z nim przeżywać w zgodnym wzmagającym się europejsatym rytmie oraz odczuwać wraz z przedmiotem kultu wzruszenie i ekstazę (w szkole dziennikarskiej chyba mieliście taki przedmiot: "siorbanie eliksiru wiedzy tajemnej i satysfakcji z ruchu warg [read-my-lips!] liderów partyjnych i z innych źródeł wysokiej kultury"?) - więc teraz trzeba użyć całej zdobytej na studiach wiedzy i siorbać, siorbać, siorbać!
  Zachłannie i z pełnym oddaniem sprawie pojednania i wzajemnego wybaczenia oraz pobieraniem (kasa wypłaci!) - no i koniecznie z połykiem!
  Tak, tak, panowie i panie - teraz pobieramy tylko z udokumentowanym i notarialnie poświadczonym połykiem! Inaczej się nie liczy - nie ten etap!

  No i po kolei, nie pchać się i nie wyrywać sobie polskiej laski brutalnie (bo Radkowi zostanie tylko strzęp albo ochłap!), nie szarpać jej i nie kąsać! Z pełnym uszanowaniem, pokornie i w nabożnym skupieniu czekać cierpliwie w kolejce! Kolejka ma być uformowana wedle starszeństwa, bo spermy starczy co prawda dla każdego, ale ta śmietankowa, cream-of-the-cream, słusznie się należy najbardziej zasłużonym i wprawionym w dziennikarskim i każdym innym partyjnym rzemiośle! Tu nie wystarczy trening w palcówce na klawiaturze - tu trzeba - jak ten telegrafista Piotr Płaksin - przepięknie grać na klarnecie! A rozkosz dawcy niech trwa i trwa, jak ta chwila, którą opiewał poeta, niech trwa do końca świata i o jedną wieczność dłużej!
  A jak dla kogoś spermy nie starczy - to przecież może zdrowie dawcy wypić jego honorowym moczem!
  Pieni się przecież lepiej niż niejeden czeski Budweiser w starym poniemieckim kuflu!
 • ~Kapitan Schettini
  (2014-11-08 18:05)
  Ewakuacyjny prom do Peru o dumnej nazwie "Amber Gold" na razie osiadł na mieliźnie w Brukseli!

  I nie wiadomo, czy kiedykolwiek dopłynie do celu - bo na morzu jak to na morzu:

  Kolizje rozmaite się zdarzają, morscy rozbójnicy grasiują, sterczą czubki gór lodowych i wraki rozmaitych "Titaników", gdzie orkiestra gra marsze pogrzebowe!

  Czyli prawie tak jak na cmentarzu - "..uj, .upa i kamieni kupa!"...
 • ~św.NH
  (2014-11-08 18:39)
  Doek lizany na całego i obśliniany komplementami!!
 • ~Robnad
  (2014-11-08 18:39)
  mnie ciekawi co innego.
  dlaczego tu nie ma jego wyznawców?
  czyżby już go olali i przelali całą miłość na rypadło?
  fajnie to to o nich świadczy.
  PO prostu zindoktrynowana nienawiścią do PIS hałastra, dla której nawet muł jako następca byłby doskonały.
  to najlepiej świadczy o tych prymitywach.
 • ~Psychiatra POmatołów
  (2014-11-10 01:54)
  Ferdek stracił...miejsce Polski w Europie to skansen i bieda
 • ~Psychiatra POmatołów
  (2014-11-10 02:00)
  Ewa Kopacz. Podziękowała Donaldowi Tuskowi za - jak to określiła - lata stabilności i rozwoju. Przekonywała, że pokazał, iż skuteczność można łączyć z uczciwością. Zaproponowała też byłemu premierowi, by został honorowym przewodniczącym PO.

  Tiiia...uczciwość w Partii Oszustów...to już od dawna nie jest śmieszne nawet... Polska ginie!!!

  Afery pozamiatane...a pinokio prezydentem komuszej uni
 • ~Spacerniak
  (2014-11-08 18:46)
  Czekamy na powrót do kraju. Zapewnimy obowiązkowy 1 - godzinny spacer dziennie.
 • ~św.NH
  (2014-11-08 18:48)
  Donek zrobiła z nas kiepskich!
 • ~Kapitan Schettini
  (2014-11-08 19:09)
  Ewakuacyjny prom do Peru o dumnej nazwie "Amber Gold" na razie osiadł na mieliźnie w Brukseli!

  I nie wiadomo, czy kiedykolwiek dopłynie do celu - bo na morzu jak to na morzu:

  Kolizje rozmaite się zdarzają, morscy rozbójnicy grasiują, sterczą czubki gór lodowych i wraki rozmaitych "Titaników", gdzie orkiestra gra marsze pogrzebowe!

  Czyli prawie tak jak na cmentarzu - "..uj, .upa i kamieni kupa!"...
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.