• ~mstalerek
    2014-11-15 15:37
    Mastalerek - bardzo TRAFNY WYBÓR PiS! Właściwy człowiek do starć z wroga propagandą PO-PSL. Wykształcenie ma odpowiednie , język cięty tez.
    Życzymy mu powodzenia.
  • ~h4h5h6
    2014-11-14 09:45
    Szukacie brudów na następnego rzecznika PIS? Zajmijcie się aferami w PO ,ta jest dla pismaków pole do popisu !!
  • ~fewq
    2015-05-04 09:49
    no i dobrze że PiS ma takiego wilka. chociaż jednego, PO i PSL mają cała watahę szczekaczy... Mastalerka trudno zbić z drogi, jest wyszczekany i potrafi odpyskować takiej Olejnikowej.
  • ~kmieć jwp.
    2015-07-06 14:47
    Panie Mastalerek nie baw się Pan w Wersal tylko ostro wal w palantów z P.O.zwłaszcza po tej rzeczniczce co się nazywa Mucha - plujka.Żarty Hofmana się już skończyły,Teraz Pan niech się wykaże odwagą i stanie w obronie p.Szydło tak bezczelnie i po chamsku atakowanej przez
    Kopaczową i całą watachę platformersów.
  • ~hey
    2014-12-12 11:45
    Nie maja szczęścia PiSbolszewicy do rzeczników. Jeden cham większy od drugiego!. A może , żeby wszystko sie zgadzało chamską sektę MUSI reprezentować odpowiedniego formatu CHAM ...
  • ~Gsama
    2015-06-01 19:13
    Mordę to ten Mastelarek ma jak św. Jan pewną część ciała tę na d...
  • ~natan
    2014-11-14 11:48
    To jest po prostu świństwo i potwarz a ten który to napisał o porównaniu Mastalerka do wielokrotnego mordercy powinien iść do więzienia za kłamstwo lub do szpitala psychiatrycznego do końca życia !!!
  • ~gosc
    2015-05-04 06:33
    Skrzyżowanie hOFMANA z kURSKIM,za trochę zacznie się chwalić zawartością rozporka.
  • ~tomasz0859
    2015-05-03 23:03
    Mastalerek-kolejny oszołom kaczorka
  • ~My, chude misie, podpowiadamy panu Dudzie!
    2015-07-07 05:40
    (ciąg dalszy)
    3. W ramach rewanżu za usłużnie podsuniętą Dudzie przez Bula kartkę z jakimś rzekomym niegdysiejszym oświadczeniem Dudy - ten ostatni powinien był wyciągnąć i publicznie odczytać przygotowaną zawczasu , a dotyczącą Komorowskiego i jego kumpli z WSI kartkę z teczki Macierewicza, które to kartki powinny być sprzedawane w każdym kiosku w formie kalendarza do kuchni - dla krzewienia wiedzy o naszej najnowszej historii i w ramach akcji piętnowania zdrajców Ojczyzny!
    Taka kartka powinna zawierać tekst następujący:

    >>Polacy!
    Przeczytajcie sobie "ulotkę" jaką 22 kwietnia 1982 r., napisał odręcznie do Kiszczaka jakiś wysoki funkcjonariusz SB na marginesie raportu, jaki ze swoich rozmów z Bulem złożył swoim zwierzchnikom oficer prowadzący Bula - skromny podporucznik SB Gałęzowski:
    „[…] Okres pobytu B. Komorowskiego na wolności zostanie wykorzystany (przy zastosowaniu przedsięwzięć operacyjnych) pod kątem określenia celowości dalszego pobytu w/w w ośrodku internowania. Podtrzymać dialog nie naciskając na figuranta. […] W trakcie pobytu na przepustce przeprowadzono dwie rozmowy operacyjne z B. Komorowskim. Podczas tych rozmów stwierdził m.in., że jego dotychczasowa działalność nie miała sensu i w przyszłości nie zamierza angażować się w żadne przedsięwzięcie o charakterze politycznym. Po ewentualnym zwolnieniu z internowania pragnie poświęcić się życiu rodzinnemu. Wyraził ponadto chęć na podtrzymanie dialogu operacyjnego. W związku z powyższym wydział III-2 wnosi o uchylenie internowania wobec Bronisława Komorowskiego”.<<.

    Przecież to jest "ulotka" jawnie antypaństwowa i gdyby przypadkiem bohater tej ulotki zrealizował swój zbrodniczy plan nieuczestniczenia po roku 1982 w jakichkolwiek bezsensownych (jak to sam słusznie i trafnie określił) "przedsięwzięciach o charakterze politycznym" - to kto dzisiaj byłby naszym prezydentem - no kto???
    Kulczyk czy Kiszczak?

    Jest jeszcze wiele sztuk amunicji wielkiego kalibru, które Duda mógłby odpalić, ale te kilka spraw - gdyby zostały przez Dudę postawione na wokandzie "debaty" - niewątpliwie nieco by przyhamowały bezczelność Bula, a być może doprowadziłyby go do ataku furii, dzięki czemu kampania zakończyłaby się na przykład spektakularnym wylewem, czyli popularnym u miłośników bigosu udarem resztek mózgu, i wylaniem Komorowskiego razem z jego ostatnią kąpielą w dostarczonej przez Tuska ciepłej wodzie z kranu!

    Miejmy nadzieję i trzymajmy kciuki za to, żeby pan prezydent Duda odważył się rozmawiać o tym wszystkim z Polakami otwarcie podczas swej pierwszej kadencji?