• ~Zdzicho
    2014-11-21 00:29
    Przypominam sobi , ze przed wyborami wladze polskie zaprosily ukrainskich delegatow , aby w grupach rozjechali sie po Polsce i przygladajac sie pracy naszych komisji , uczyli sie jak prawidlowo przeprowadza sie wybory . Mysle , ze nauczyli sie bardzo duzo .
  • ~Ślązak - Nie Polak
    2014-11-20 18:42
    Na fotce młodzi gniewni.
    Każdy wart 20 tysięcy na miesiąc.
    Od dziesiątków lat!

    To zasrane "cuś" nazywa się P O L S K A !
  • ~koko
    2014-11-20 18:59
    Na taczki s...ów
  • ~Cerberus - rzecznik Palacu Prezydenckiego
    2014-11-21 14:38
    Do wszystkich goracych glow domagajacych sie zmian w PKW !

    Be cool please / zachowaj zimna glowe

    Przeciez nie mozemy tak naraz wylac pomyj, jak dlugo nie bedziemy miec czystej i swiezej wody w naszych, polskich instytucjach !
    Juz za 20 - 30 lat w PKW nie bedzie zadnych mrocznych postaci z czasow PRL !
    O cierpliwosc was wszystkich prosze.
  • ~xp
    2014-11-20 19:00
    UWAGA!!! DEMONSTRANCI ZAJĘLI PKW , PROSZĄ O WSPARCIE po to a żeby sędziowie dobrowolnie podali się do dymisji
  • ~czaplicki czyli buzia opatrzona.... kto
    2014-11-21 00:10
    takich łobuzów powołuje na odpowiedzialne stanowiska państwowe ??? Przecież to PRL !!! Same cwaniaki,które dla kasy zrobią każde świństwo i głupstwo (durnie bo ich wykształcenie to dno komuchowe nie przystające do czasów dzisiejszych).Wywalić tych gamoni na zbity pysk.
    Warto przypatrzyć się też polskim "prawnikom",którzy stworzyli prawo dla siebie a nie dla obywateli.
  • ~łowca PIS debili
    2014-11-20 18:46
    IDZIEMY PO WAS IDZIEMY PO "prezesa" TW klamczynskiego !
    IDZIEMY PO WAS IDZIEMY PO "prezesa" TW klamczynskiego !
    IDZIEMY PO WAS IDZIEMY PO "prezesa" TW klamczynskiego !
    TARGOWICA PIS DO likwidacji !
  • ~aplika
    2014-11-20 23:29
    Grupa Żyrandolystów w STANIE SPOCZYNKU.
  • ~NIEPOKONANII..precz z komuna...
    2014-11-20 23:24
    GONIC ta bande czerwona raz nazawsze skonczyc z frajerami z pzpr sld i sku wieli Nocnej zmiany wystarczy ostatnie 7lat kraj do nendzy doprowadzili banda kwasa,milera,i pozostalych frajeruf z po i snopuf z psl..
  • ~bozon