• ~Ivan...
    2014-12-06 15:02
    NAJ gorszym bagnem w naszym kraju jest suka kopoacz...
  • ~Terapeuta
    2014-12-05 06:00
    Do Pani Premier; Szanowna Pani, uzdrawia się kogokolwiek czy cokolwiek po jakimś chwilowym ataku[ niewydolności organizmu] lub po długiej epidemiologicznej np. zmianie na złe, jakie dany organizm przechodzi( dził]. Obie diagnozy wskazują, że Pani łaskawość w uzdrawianiu jest [ lub może być] wręcz zaklinaniem czegoś- co Pani koledzy z PANIĄ(!) wespół niszczyli ostatnimi laty!!!
  • ~zbigniew
    2014-12-04 19:07
    BEZ KOMENTARZA!!!
  • ~Pikuś
    2014-12-04 19:22
    Pomożecie?Jak już gdzieś bym to słyszał.
  • ~bardzo dociekliwy
    2014-12-04 20:18
    Żenada. Czy będzie robic lewatywę?
  • ~znajomy
    2014-12-04 21:16
    kopacz wita się ze Stefaniakiem ,ktory spowodował fałszowanie wyników produkcyjnych w kopalni Ziemowit powodując wielkie straty finansowe kompanii węglowej wobec którego prokuratura w Katowicach prowadzi śledztwo o sygn.VI Ds 51/14
  • ~Senior