• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-12-06 19:22)
    Fajna dooopa
  • ~togo13
    (2014-12-06 23:42)
    Mądry Słupsk. macie tez i szczescie !

    PRACOWITY, SPOZA UKŁADÓW PREZYDENT ROKUJE WAM NOWE SPOJRZENIE I ROZWÓJ.

    Nie uwikłany w żadne kliki. Nie da się sprowokować , choć tego elementu w okół jest sporo.
  • ~Łowca zboczeńców
    (2014-12-06 21:16)
    Ludzie ze Słupska jak najszybciej powinni zorganizować referendum w celu odwołania zboczeńca.

    Trzeba jak najszybciej zmazać plamę na honorze miasta, Oczywiście winni są ci , którzy nie głosowali w Słupsku. teraz pora naprawić skandaliczne zaniechanie.

    Stop zboczeńcom w życiu publicznym!!!
  • ~absinth3
    (2014-12-06 21:17)
    Biedroń na prezydenta wszystkich p...P...?
    Polaków oczywiście
  • ~wazelinka
    (2014-12-06 21:21)
    po wyborach a Słupsku, wychodzi na to że będzie ch... w dup...u !!!
  • ~Alek
    (2014-12-06 21:26)
    Chciałbym się dowiedzieć kiedy i w której sali Urzędu Miejskiego w Słupsku ,odbędzie sie casting ,na sekretarzy pana prezydenta i na jego asystentów ,dziennych i nocnych ???!!!Skończyłem wczoraj 18 lat ,mieszkam w Polanowie i od 5 lat ćwiczę kulturystykę .Może ktoś wie ???!!!
  • ~któregoś dnia ich wszystkich...
    (2014-12-06 21:46)
    Co za miasto i co za ludzie? Odtąd będę objeżdżał to miasto tracąc nawet 300 km byle by tylko tam nie bywać i nie oddychać tym samym powietrzem
  • ~hjtyctr