• ~Jo
    2015-01-12 17:29
    A po co tam media.? PISmaki atakujcie Owsiaka, bo on was się nie boi.
  • ~SZAFIR
    2015-01-12 19:12
    ŻONY GÓRNIKÓW .!!!
    Pamiętajcie , to Komorowski podpisał wszystkie niekorzystne ustawy
    dla Polski i Polaków , umowy śmieciowe , itd. ...
    NIE PONIŻAJCIE SIĘ .!!! KOMPROMITUJECIE SIĘ.!!!
    Komorowski sam do siebie pisze listy .
    Komorowski i cała nocna zmiana PO w koalicji z PSL rozgrabili Polskę.!!!
    NA BRUKU SIEDZĄ ŻONY I DZIECI :
    - kolejarzy
    - hutników
    - stoczniowców
    - nauczycieli i wiele innych grup zawodowych .
    Komu zawdzięczają swój los.??? Ponad 6000 Polaków odebrało sobie życie , bo nie wytrzymało tego.
    Podawać rękę okupantowi i szukać u niego pomocy , godzi w honor Polaka.

    ŻONY GÓRNIKÓW PAMIĘTAJCIE , ŻE PRZYJDZIE CZAS , GDY:

    - w Anglii , Niemczech i innych krajach zabraknie pracy dla Polaków

    POGRZEBALI NA ZIELONEJ WYSPIE POLSKĘ I POLAKÓW .!!!
    A WY PO CO TAM POJECHAŁYŚCIE ???
  • ~no, wreszcie zostało to powiedziane!
    2015-01-12 19:15
    One się spotkały z prezydent BRONISŁAWĄ KOMOROWSKĄ!

    Mąż prezydent się UKRYŁ pod łózkiem!
  • ~maniek głodny
    2015-01-12 19:09
    A może lepiej byłoby do małżonka p.Premier !
    Przecież to kpina w biały dzień !
    Nie zrozumie syty głodnego -bo ich różnią apetyty!
  • ~nmpolki
    2015-01-12 18:16
    czemu tak sie kompromitujecie --z kim rozmawiacie --Tak was traktuja jak sobie pozwalacie --nie chce narazic sie dla wyborcow PO ---wybory sie zblizaja i znow bedzie przed wyborami dobrotliwy poglaska was a po wyborach przyjdziecie po prosbie znow Jedyny ratunek to oczy uszy i R O Z U M otworzyc NIE WIERZYC I PRZEGONIC TO NA ZBITY PYSk Oczyscic POLSKE z roznych zasprzedancow i zmieiac I NIE KOMPROMITUJCIE SIE Z BYLEJAKOSCIA
  • ~oko
    2015-01-12 18:16
    PO kiego grzyba tam poszły kłaniać się temu kaszalotowi i nabijać punkty Komoruchowi, tfu??Bul to może sobie tylko z dwururki popukać w Ruskiej Budzie to osoba pozbawiona jakichkolwiek kompetencji ot takie biuro podawcze.PO to DNO precz z tymi oszustami?
  • ~Komorowski uciekł?
    2015-01-12 17:50
    a gdzie był Komorowski? Do szafy wlazł ze strachu przed kobitkami? Dlaczego nie spotkał się z nimi? Pilnował żyrandola? Lewatywę miał?
    Prezydentowej mogły wypłakać się w mankiet, ale CO ONA MA DO TEGO!?

    Komorowski mógł powiedzieć - drogie panie jakby co - zawetuję!
  • ~lop
    2015-01-13 05:36
    Kaszalot,kopalnie,wegiel i komoruski z WSI!
  • ~pomstanieba
    2015-01-12 19:29
    200 milionów miesiecznie to straty górnictwa to co moze im po mnik postawic za takiego dobro czy todociera do ludzi górnicy to ludzie działalnośc ich przynosi 200milionów strat miesiecznie
  • ~>>>>> Zibi <<<<<<