• ~życzę większegi rozumu.
    2015-02-05 17:52
    Przeszedł i ...tyle. Nie pierwszy i nie ostatni wywalony z PiSu liże rany w PO.Nie mam nic do Tomaszewskiego ,ale myślałam że ma więcej oleju w głowie.Ale... jego wybór , jego sprawa.
  • ~Kris
    2015-02-05 20:54
    Tomaszewski - ćwok bez odrobiny honoru.
    Nie zasługuje na odrobinę szacunku.
  • ~SKORSKI 13
    2015-02-05 18:31
    NIESTETY. NIESTETY. WIESIO - 13 . PLATFORMA MA BYŁYCH CZŁONKÓW P.Z.P.R. WIĘCEJ W SWOICH SZEREGACH , NIŻ P.I.S. I TYLE W TEMACIE.
  • ~oldi
    2015-02-05 18:44
    PO największym lumpeksem w kraju. Przyjmie każdą szmatę
  • ~janek aramis doopek
    2015-02-05 19:25
    Chyba na Premiera się szykuje. Tam takich wybierają i jeden za wszystkich wszyscy za jednego.
  • ~wyborca
    2015-02-05 19:56
    Przecież on na prezydenta powinien startować, by być "gwarantem ciągłości władzy" , tylko do tego się nadaje, piłki już nie złapie.
  • ~łowca PIS debili
    2015-02-05 19:57
    Prezes klamczynski nic nie kuma ...))))
    "Wedlug niego w sposób wlasciwy nie dzialaja media, a nawet najciezsze afery "moga byc rozmywane""

    A nie przyszlo ci do glowy, buraku, ze ludzie wola juz przymknac oko na jakas tam aferke niz
    dopuscic cie do wladzy? Chcesz pomóc Polsce - zniknij z polityki na zawsze.
    Won resortowy bachorku...komuszku.. karaluchu..!
  • ~Były kibic
    2015-02-05 20:10
    Czuć na odległość karierowiczem było już od początku, teraz kawior mu zapachniał z powrotem. Zeroo CHonoró.
  • ~aussie1inc
    2015-02-05 20:21
    Drodzy szefowie Platformy Obywatelskiej!. Mysle ze w sytuacji, gdy w szeregi waszej partii zapraszacie pana Jana Tomaszewskiego, to koniecznie powinniscie zaprosi tez pania prof. Krystyne Pawlowicz, by Tomaszewski mial z kim rozmawiac- bo to ne sam poziom. Chyba ze postanowiliscie obnizyc poziom umyslowy w calej partii i Tomaszewski bedzie nowym wzorcem inteligencji i zachowan. Jak by na to nie patrzec, moj krotki sadaz wykazal, ze straciliscie co najmniej 20 wyborcow wsrod moich znajomych. Na razie.
  • ~Karol
    2015-02-05 20:53
    On sie bardzo nadaje do tej "ferajny POwskiej ,u nich chamstwo siegnelo szczytu,co potwierdzily "tasmy Prawdy".
    PO to komunistyczne plewy dogadaly sie z zydokomuna.I mamy to co mamy.