• ~WAW
    2015-02-19 15:59
    @moze

    jesteś kretynem
  • ~m
    2015-02-19 17:34
    Kopacz może najwy zej Orbana pocalować w Dupę przez papier
  • ~kaznodzieja
    2015-02-22 10:41
    Zbliżają się wybory, więc jest okazja by wybrać mądrych ludzi.
    Nie ulegajmy rządowym mediom, które mącą ludziom w głowach .
    Tam pracują faryzeusze typu, Kamil Durczok, Piotr Kraśko, Lis i inni,
    którzy są dobrze opłacani przez rządzących, a Polska tkwi w bagnie
    i zadłużana jest po uszy. Najwyższa pora przegonić to badziewie
    i wybrać mądrych ludzi do rządzenia krajem.
  • ~lisa/baronówna węgierska/
    2015-02-20 18:53
    Niezły ubawma na zdjęciu Orban! Osobiście go nie znoszę za katolstwo /mam "większość" krwi madziarskiej, "pozostałość" to...ukraińska/, ale mina polskiej premier jest nie do wyjęcia, zupełnie jakby nikt w życiu jej w rękę nie całował!
  • ~żart
    2015-02-19 14:50
    Nie przynoś mi kwiatów dziewczyno- śpiewały Trubadurzy.

    https://www.youtube.com/watch?v=IOdAHIxV6Cc
  • ~lew
    2015-02-19 16:52
    Czytelnik „RT w języku rosyjskim” z Polski przysłał do redakcji zdjęcie zniszczonej tablicy poświęconej radzieckim żołnierzom-wyzwolicielom.

    Na tablicy widniał napis: „Bohaterom Armii Radzieckiej w XX rocznicę wyzwolenia m. Aleksandrowa. Społeczeństwo. 17 stycznia 1965 roku”.
    „Ambasada Rosji w Polsce z wielkim zaniepokojeniem przyjęła wiadomość o nowym akcie wandalizmu wobec pomników żołnierzy radzieckich, którzy zgięli podczas wyzwalania Polski spod hitlerowskiej okupacji. Obecnie ambasada sprawdza doniesienia o tym, co wydarzyło się w mieście Aleksandrów Łódzki”, - powiedziała rzecznik placówki dyplomatycznej w Warszawie Waleria Perżynska.
    Zgodnie z jej słowami, „jeśli informacje się potwierdzą, to ambasada zwróci się do polskich władz o naprawienie szkód, ustalenie winnych, pociągnięcie ich do odpowiedzialności i zapobieganie podobnym incydentom w przyszłości”.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-02-19 18:34
    antyPOyeb - antygudłaj
    A gdyby Kaczyński powiedział, że "Polska istnieje tylko teoretycznie" - wtedy gudłajstwo peowskie zrobiło by wielkie ajwajwaj w TVN i innych kosher mendiach tak jak robili to mowiac ze za rzadow PIS rosła adłużenie Polski !
    Dlaczego teraz nie ma ajwawaj w TVN i innych kosher mendiach ze peło zrobiło z Polski banruta ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-02-19 18:22
    w złodziejstwie nikt nie jest


    w stanie prześcignąc gudłajów peowskich, którzy z Polski zrobili : " Ch D i kamieni kupe"
  • ~adere
    2015-02-19 18:21
    naprawdę się zadziwiam - jak ktoś kumaty może zamieszczać (tzn technicznie publikować) takie treści ?!
    Rozumiem ze szmalec , dzieci w szkołach , kredyty na chalupe i auto - koniecznie terenowe...
    ale przeciez trzeba się co jakiś czas Ogoliuc !!
    i jak wtedy spojrzeć we "wlasna ???" FACJATE ?!
  • ~Szewc Kilinski
    2015-02-19 18:18
    Orban jest realistą i uprawia politykę dla dobra Węgier ,a takie mendy różne w Polsce to nie wiadomo komu służą. Kopacz go 'pouczyła' i myśli że durnie rządzą na Węgrzech jak i w Polsce i się po jej wypowiedzi coś się odmieni, bo Węgrzy uprawiają dialektykę jak tandem Tusk - Kopacz pod dyktando koszernych cwaniaków. Niedługo wybory, Polacy powinni wybrać w końcu ludzi mądrych a nie buraków jak do tej pory.