• ~panna mania
    2015-03-30 23:10
    Do Redaktora Naczelnego (donos obywatelski)
    Zwracam się z pokorną prośbą, aby autora tekstu przymusić do przeczytania z uwagą tego, co orzekł w tej sprawie sąd.
    Czy PISdzielskie myślenie już tak się wam w rozum wżarło, że bezrefleksyjnie powtarzacie PISdzielskie brednie?
    Co bredzi autor? „Agenci CBA wzięli pod lupę dwóch biznesmenów, którzy chwalili się wpływami w resorcie rolnictwa i możliwością <<odrolnienia>> dowolnego gruntu”.
    Oni ich nie wzięli „pod lupę”. Oni ich doprowadzili do popełnienia przestępstwa, wydając przy tym masę państwowych pieniędzy. I za to owi oni dziś zostali skazani!
    Durne PISdzielce zwąchały jakąś rybkę i wpadły na genialny powód, jak na tę rybkę złowić i i ubezwłasnowolnić Leppera. A tu KICHA!
    Podstawą wyroku było to, że bez należytych podstaw Kamiński et consortes podjęli tzw. prowokację wobec wytypowanych przez siebie osób w sytuacji, w której takich podstaw nie było.
    To Kamiński i jego podwładni, CBA, podżegali ludzi, którzy gdzieś, coś po pijanemu „chlapnęli”, do popełnienia przestępstwa. To oni ich podżegali! To Kamiński et consortes są sprawcami, inicjatorami przestępstwa!
    Że Ryba i ten drugi wzięli łapówkę? To pewne. Takie są ich prawomocne wyroki . Jednak tak jak sprawca odpowiada podżegacz Kamiński.
    Tak jak Kamiński, żaden funkcjonariusz praworządnego państwa postępować nie może.
    To, i tylko to stwierdził dziś sąd.
    Panna mania
  • ~mniej niż zero
    2015-03-30 23:16
    powinien siedzieć razem z Ziobro
  • ~Zenek
    2015-03-31 00:21
    Re panna mania 2015-03-30 23:59
    Jesteś dyżurnym pisarzem ?Twoja nienawiść do Kaczyńskiego nie może przesłonić faktów.Prawda jest tylko jedna.Nie chodzi wcale o aferę gruntową tylko o aferę sądową.W 2008r.CBA Mariusza Kamińskiego wykryło wielką aferę korupcyjną w Sadzie Najwyższym.Chodziło o załatwianie wyroku w sprawie o miliony złotych,powiązanej z bohaterami afery hazardowej.Są dowody z podsłuchów,w sprawę zamieszane są orły Temidy z najwyższych gniazd.Pisała o tym kilkakrotnie "Gazeta Polska ".Od 2008 r.śledztwo trwa do dziś.Zapytany kilkakrotnie prokurator generalny Seremet o to śledztwo w sprawie korupcji w Sądzie Najwyższym,odpowiedział,że nadal się toczy.Ciekawe co dalej - zostanie może umorzone ?Rozgrzany do czerwoności sąd warszawski oprócz sygnału politycznego,wysłał też jasny sygnał korporacyjny - nie tykajcie nas ! Każda ręka podniesiona na korupcję,zwłaszcza w sądach,zostanie odrąbana ! Dlatego wyrok skazujący M.Kamińskiego jest wyjątkowo SKANDALICZNY !
    Tyle i tylko tyle.
  • ~jacek
    2015-03-30 23:03
    ZAMKNAC BANDYTE POLITYCZNEGO KAMISKIEGO DOKONAL CZYNOW KRYMINAOLNYCH NA POLTYCZNY OBSTALUNEJK !@ POOWINIEN JAK NAJSZYBCIE BY C ARESZTWANY I WTRACIONY DO WIEZIENIA TAM JEST MIESCE BANDTY(OW POLLITYCXZNYCH TAKICH JAK KAMINSKI ! BANDYCI POWINNI SIEDZUIE W WIEZIENI NIOE W SEJMIE ! DO WUIIEZIENIA ZE SMIECIEM I GANGSTEREM POLTCZNYM !
  • ~KomoRusek ze WSI
    2015-03-30 22:43
    Kaminski skazany ,bo odwazyl sie scigac przestepcow z UKLADU,a Hofman ,bo zadawal KomoRuskiemu niewasciwe pytania ,czyli POwracaja UBeckie BEZPRAWNE WYROKI zaluja tylko ze nie moga ZAMORDOWAC I na LACZKE
  • ~Hard-collection Moskva
    2015-03-30 22:40
    A gdzie ci sędziowie prywatnie mieszkają? Chcemy osobiście pogratulować...
  • ~won z IV RP i kaczym świrem
    2015-03-30 23:00
    ~uciekinier2015-03-30 22:12
    to POLSKI juz nie ma trzeba wiac

    spierd.laj na Madagaskar PiSdzielski pomiocie
  • ~panna mania
    2015-03-30 23:39
    @~jozek2015-03-30 23:14 „Czy panna mania ma pisiora na czole?”
    Odpowiadam. Nie ma!
    Problemem tego Kraju i panny mani jest nieobliczalna gęstwa PISdzielców, PISdziuchów, PISrańców i innych połamańców, którzy niczego nie potrafią, niczego nie umieją i odczuwają krzywdę, bo inni mają więcej niż oni.
    Szczery PISdziuch nie weźmie się do pracy, bo on pracować nie potrafi. O wiele łatwiej jest lżyć i łajać i przyczyny swojego PISraństwa upatrywać w złodziejach, którzy rządzą.
    Za to nienawidzę Jarosława Kaczyńskiego!
    To Jarosław Kaczyński, pewny, że ciemny lud to kupi, na indolencji, lenistwie, ciemnocie PISrańców, buduje od lat swój kapitał polityczny.
    Nawet jeżeli Jarosław Kaczyński uważa, że istnieje „ciemny lud”, to on ten lud powinien oświecić, a nie prowadzić ten ciemny lud do wariatkowa.
    Jeżeli istnieje piekło, to dla Jarosława Kaczyńskiego jest tam już przygotowany specjalny kocioł za szkody, które Polsce , współobywatelom, PISrańcom wyrządził.
  • ~007
    2015-03-30 22:45
    Kto tu jest w większości? Czy siłą trzeba naprawiać Polskę?
  • ~uciekinier
    2015-03-30 22:12
    to POLSKI juz nie ma trzeba wiac