• ~putto
    2015-05-01 17:55
    Polska wg Milera źle wykorzystała fundusze ale za to Miler został dobrze wykorzystany przez Ogórek
  • ~TYLKO ŻAL POLSKO
    2015-05-01 21:47
    1 MAJA TO ŚWIĘTO ROBOTNIKÓW .!
    Nie komunistów. Komuniści przywłaszczyli sobie Święto Robotników
    krwią okupione.
    Święto , to początek miało we Francji , gdzie fabrykant uderzył
    robotnika , w obronie jego stanęli robotnicy , wyszli na ulicę
    zjednoczyli się z robotnikami z innych krajów .
    Od tej pory 1Maja był świętem robotników , którzy co roku
    organizowali marsze ulicami.
    Komuna zaczęła z trybun pozdrawiać maszerujących i tak
    Święto Robotników przemieniło się w święto PZPR - Komunistów.
  • ~NIEMCY WOLA ZA TYDZIEN ZJESC NIZ ISC NA GŁUPIE
    2015-05-04 15:49
    NIEMCY Z RODZINAMI NA WYBORY SIE NIE WYBIERAJĄ NIE ZAMRZAMY STOŁKÓW RATOWAĆ NASZE RODZINY TEZ SĄ TEGO ZDANIA A OGORKOWĄ GERMANY MAJA WDUPIE PO WYBORACH NAM ZAPLACI BABA POLSKA SKONCZONA ZA 7 LAT HOLERNYCH
    WYBORY
  • ~niemki dalej biegamy rozpoczynamy
    2015-05-04 15:41
    niemki dałó rade biegać !
    na razi na mniejsze odstepy nie za most dawno nie biegało się bo było zimno
    idziemy pic wode
    i zjesc kolacje wszystko boli
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołkow
    2015-05-02 12:54
    Agdzie był ORZEŁ CZEKOLADOWY kturego tak MILLLERO POpierał
  • ~Robnad
    2015-05-01 19:59
    Serdeleczek mojego prezesa...wyjrzal..! Prezes dziecko specjalnej troski !

    https://www.youtube.com/watch?v=NYUpceRGpo8
  • ~zuzu
    2015-05-02 06:43
    Wzięła sobie to, co wg niej jej się należało i olała SLD! Piękniej być nie mogło! To zawsze tak jest jak staruszek uwodzi młodą panienkę! I czego to pan Miller się spodziewał??? Ma to na co zasłużył. Cudo!
  • ~szenio
    2015-05-02 01:11
    ja się dziwię młodzieży : pracują za 1200 zł , na smieciówkach,bez ubezpieczenia, i nie ida na świeto ludzi pracy dopominać się o swoje prawa !!! Niespotykane w innych krajach.A Guz i Miller mówili bardzo ciekawie , warto było posłuchać. Jak rodzice, dziatkowie wychowali te pokolenie, bezrozumne pokolenie. 4 lata temu kukiz, teraz JKM czy kukiz. Żenada!!!
  • ~amber gold i POmatolskie obiecanki
    2015-05-02 01:54
    glosujemy na bronkaaby mogl ustawic rodzine i klegow donka
  • ~rena
    2015-05-01 23:56
    No przecież Ogórek była dziś na zachodzie Polski ,w Wielkopolsce.Wszędzie być nie mogła.W Wrszawie była burza ,lało jak z cebra,zimno ,to nie dziwne ,że na piknik nie przyszło tłum ludzi. Pikniki sa fajne jak pogoda dopisuje.