• ~Matwiej Płatow
    2015-05-08 19:50
    Pytam tzw...prezydenta",pytam Donalda T-potomka ,,dziadka z Werm---u,pytam pozostałych oficjeli Polskich dlaczego wypróżniacie się na groby 120 tyś.zarzniętych Polaków przez Ukraińską Powstańczą Armie,dlaczego plujecie pogardą na pomordowanych Polaków z Galicji Małopolskiej? I Wy się mienicie przedstawicielami ELIT Narodu Polskiego?Czy wam nie wstyd podawać RĘKĘ .HAŃBA.1000 -krotnie bardziej szanuję Rosjan,niż Ukraińców spod znaku Bandery.
  • ~TO JEST TO
    2015-05-08 20:32
    BO TAKA JEST POLSKA - BANDYCKA
    TUTAJ RZĄDZĄ PRZESTĘPCY TAK WYGLĄDA POLSKI KAPITALIZM
    DOOKOŁA ZŁODZIEJE OSZUŚCI I JEST CORAZ GORZEJ
    TEGO CHCE POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO GDYŻ NIC Z TYM NIE ROBI
    WIĘC ŻYJEMY W RAJU MÓWIĄ PRZESTĘPCY
  • ~111
    2015-05-08 19:22
    Do kicha mycha-nie broń banderowskiego pomiotu,widac nie wiesz jak to bydło mordował polaków! Ta nacja to urodzeni mordercy,przeklęte rezuny!
  • ~obcokrajowiec
    2015-05-08 19:44
    Macie takiego przyjaciela jak zaslugujecie. Sami go sobie stworzyliscie. Macie faszystow za sasiadow--a wszystko dlatego, ze w Polsce panuje obledna rusofobia, ktora energicznie podtrzymuja obecni politycy.
  • ~111
    2015-05-08 19:22
    Do kicha mycha-nie broń banderowskiego pomiotu,widac nie wiesz jak to bydło mordował polaków! Ta nacja to urodzeni mordercy,przeklęte rezuny!
  • ~aż się boję
    2015-05-08 20:30
    ale mordy na tym zdjęciu,
    sami mordercy Polaków !
    Putin to anioł !
  • ~Co za upadek
    2015-05-12 12:21
    Ukraincy na Westerplatte w otoczeniu idiotow i Tuska.
    Hahahaha.
    Zamiast podziekowac Rosjanom za wyzwolenie debile stoja na Westerplatte z gangsterami Banderowcami ktorzy nigdy wczesniej o westerplatte nie slyszeli hahaha i waz z Tuskiem ktorego ojciec sam byl w Wermachcie obchodza uroczystosci :-))

    Pekam ze smiechu.
  • ~wyborca
    2015-05-08 21:38
    Właśnie dlatego nie głosuję na Bronka.
  • ~Tom - Tom
    2015-05-17 19:47
    Nie rozumię tego, jak polscy politycy mogą się tak zeszmacić i stanąć w jednym szeregu z oprawcami własnych przodków, tak jakby nigdy nic nie było.
  • ~heniu
    2015-05-11 13:56
    Panie Komorowski Panie TUSK jak można tak kompromitować swoją ojczyznę .Sprzedaliście POLSKE i zrobiliście z niej poligon dla USA