• ~TO JEST TO
    (2015-05-08 20:32)
    BO TAKA JEST POLSKA - BANDYCKA
    TUTAJ RZĄDZĄ PRZESTĘPCY TAK WYGLĄDA POLSKI KAPITALIZM
    DOOKOŁA ZŁODZIEJE OSZUŚCI I JEST CORAZ GORZEJ
    TEGO CHCE POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO GDYŻ NIC Z TYM NIE ROBI
    WIĘC ŻYJEMY W RAJU MÓWIĄ PRZESTĘPCY
  • ~Matwiej Płatow
    (2015-05-08 19:50)
    Pytam tzw...prezydenta",pytam Donalda T-potomka ,,dziadka z Werm---u,pytam pozostałych oficjeli Polskich dlaczego wypróżniacie się na groby 120 tyś.zarzniętych Polaków przez Ukraińską Powstańczą Armie,dlaczego plujecie pogardą na pomordowanych Polaków z Galicji Małopolskiej? I Wy się mienicie przedstawicielami ELIT Narodu Polskiego?Czy wam nie wstyd podawać RĘKĘ .HAŃBA.1000 -krotnie bardziej szanuję Rosjan,niż Ukraińców spod znaku Bandery.
  • ~111
    (2015-05-08 19:22)
    Do kicha mycha-nie broń banderowskiego pomiotu,widac nie wiesz jak to bydło mordował polaków! Ta nacja to urodzeni mordercy,przeklęte rezuny!
  • ~obcokrajowiec
    (2015-05-08 19:44)
    Macie takiego przyjaciela jak zaslugujecie. Sami go sobie stworzyliscie. Macie faszystow za sasiadow--a wszystko dlatego, ze w Polsce panuje obledna rusofobia, ktora energicznie podtrzymuja obecni politycy.
  • ~111
    (2015-05-08 19:22)
    Do kicha mycha-nie broń banderowskiego pomiotu,widac nie wiesz jak to bydło mordował polaków! Ta nacja to urodzeni mordercy,przeklęte rezuny!
  • ~aż się boję
    (2015-05-08 20:30)
    ale mordy na tym zdjęciu,
    sami mordercy Polaków !
    Putin to anioł !
  • ~Co za upadek
    (2015-05-12 12:21)
    Ukraincy na Westerplatte w otoczeniu idiotow i Tuska.
    Hahahaha.
    Zamiast podziekowac Rosjanom za wyzwolenie debile stoja na Westerplatte z gangsterami Banderowcami ktorzy nigdy wczesniej o westerplatte nie slyszeli hahaha i waz z Tuskiem ktorego ojciec sam byl w Wermachcie obchodza uroczystosci :-))

    Pekam ze smiechu.
  • ~wyborca
    (2015-05-08 21:38)
    Właśnie dlatego nie głosuję na Bronka.
  • ~Tom - Tom
    (2015-05-17 19:47)
    Nie rozumię tego, jak polscy politycy mogą się tak zeszmacić i stanąć w jednym szeregu z oprawcami własnych przodków, tak jakby nigdy nic nie było.
  • ~x
    (2015-05-11 08:08)
    Polityka ukraińska będzie kosztować Komorowskiego prezydenturę.