• ~pełnynocnik rządowy
    (2015-06-01 08:06)
    Nie róbcie sobie jaj z okazjii dnia dziecka
  • ~gbr32
    (2015-06-01 09:08)
    teraz dzieci a jak mowa o aborcji to na tak... poplątanie z pomieszaniem... ciekawe ile by było z tego dnia dziecka gdyby pijarowcy nie powiedzieli, ze taka impreza ociepli wizerunek strony rządzącej... nie wierzę w ani jeden szczery gest.
  • ~osa
    (2015-06-02 07:33)
    które dzieci były z Polski i czyje?bezrobotnych,ze wsi?czy członków PO?
  • ~pisiaczek
    (2015-06-01 14:42)
    hej premierko spójrz na misia,
    nieszczęśliwego polskiego misia,
    który w oczach ma tylko szare łzy...
    ... płynie czas jak ta rzeka,
    i nie wrócą, nie wrócą pełowskie dni
    w moim sercu jest dziś rana,
    którą zatrzeć może jedynie pis
  • ~ole
    (2015-06-01 14:36)
    A ja jako bezdzietny podatnik za to przedszkole zapłacę.
  • ~Ignac
    (2015-06-01 13:41)
    A może tak niech łykają pigułki wczesnoporonne i rząd nie będzie musiał łożyć kasy na rodziny.
  • ~eddy
    (2015-06-01 11:53)
    Czy te dzieci zdają sobie sprawę że ta kobieta okradła ich z życia? Że to dzięki tej kobiecie będą musiały iść wcześniej do szkół żeby wcześniej wylądować na rynku pracy na którym będą wyzyskiwane przez polskich pseudo przedsiębiorców? I zostaną na nim dłużej niż obywatele innych krajów którzy nie dość że żyją dłużej to mają lepsza opiekę zdrowotną. Czy te dzieci zdają sobie sprawę że dzięki tej kobiecie ich ubranka i zabawki kosztują ich rodziców dużo więcej z uwagi na VAT?
  • ~jerry m
    (2015-06-01 10:29)
    "LUDZKIE PANISKO" ta pani premier. Dzieci zaprosiła, łanfotoplis SE z nimi zrobiła.Wszyscy WIELCY tego świata teraz i w przeszłości dobrze prezentowali się w otoczeniu dziecisków.A historia, bezduszna, okrutna , sama sobie drogę wytycza.No i teraz KASZA MANNA, zamiast gradu ,z nieba SYPAĆ SIEM BENDZIE.,,
  • ~007
    (2015-06-01 08:59)
    POłamało ich do końca. Te biedne dzieci spędzone przed "oblicze" Kopaczowej będą miały aż do wyborów okropne sny o babie co to przekopała Smoleńsk na metr w głąb.
  • ~Robnad
    (2015-06-01 08:18)
    baba jaga od POżerania umysłów najmłodszych.
    się słoi zlazło, zamiast Pendolino zaiwaniać.