• ~jozio bak syn pinokia
    2015-07-07 08:16
    P macierewicz zostanie prokuratorem generalnym i wezmie sie za zlodzieji po-psl ,a ze ich rozliczy to maja jak w banku , zacznie od oszusta tuska poprzez kopaczke i tak az do dolu, oj zabraknie miejsc w kryminalach
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-06-16 14:59
    A mnie ciekawi jedna rzecz. Czy prof. Zembala zrezygnuje ze wszystkich innych etatów
  • ~Gienia
    2015-06-16 15:21
    A co z Gowinem??
    Tak pięknie łasi się do Kaczyńskiego, tak zawzięcie podlizuje się jemu. I to wszystko ma pójść na marne??
  • ~ada
    2015-06-16 14:57
    Wystarczy przyjrzec sie tym ludziom i wszystko jasne - IDZIE ZLO !!
  • ~rychu
    2015-06-16 15:31
    Dzisiaj pracujemy tylko do 15-tej PO tym czasie bez wynagrodzenia
  • ~E-styl
    2015-06-16 15:02
    Zdumiewające i niewiarygodne. Wychodzi na to, ze swoją działalność rozpoczęło powołane przez panią premier 50 hejterow, w przyszłości 100, wskazuje na to ich "poziom, przenikliwoscc, życiowa mądrość i umiejętność logicznego myślenia". Jak trzeba być głupim żeby być okradanym, oszukiwanym używanym jako tempie narzędzie żeby jeszcże za skompromitowana sitwą używać tak danych argumentów.
    Sorry, takich mamy widac wynajetych przez E. kopacz hejterow.
  • ~bociek
    2015-06-16 16:40
    re.margerita
    To zobacz jak śmierdzi od Kurskiego , ten to jest już cały w kaczej gnojówce utytłany a jak pójdzie do PiSDU-dy to będzie śmierdziało w całej okolicy. Ale ciemny lud to kupi.
  • ~Wiesio 13 bicz na PISmatołki
    2015-06-16 15:42
    Dobrze by było ,żeby PiS stworzył rząd.

    Najwyższa pora na uczciwe rządy w Polsce.

    Problem w tym ,że PiS nie wygrał jeszcze wyborów i takie gadanie , kto będzie w rządzie jest typowym dziennikarskim kłapaniem..

    Póki co mamy wreszcie normalnego prezydenta nie powiązanego z bandyckimi służbami .

    Andrzej Duda jest drugim po 1945 roku normalnym prezydentem Polski.

    Cieszmy się i mobilizujmy przed jesiennymi wyborami. Trzeba głosować na Prawo i Sprawiedliwość by Polska wreszcie była normalna .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-06-16 14:49
    glodne PIS knury do koryta !!!

    - KACZYNSKI- "Bede konsekwentny w odzyskiwaniu dla ludzi PiS urzedu po urzedzie, przedsiebiorstwa po przedsiebiorstwie, agendy po agendzie. Odzyskamy te miejsca, których obsada zalezy od panstwa.
    PiS musi tam rzadzic. (...)

    Zaden dzialacz czy zwolennik naszej partii, który wykrwawial sie w naszych kampaniach wyborczych, nie moze cierpiec z glodu i niedostatku. Ci ludzie musza w satysfakcjonujacy sposób przejac wladze w czesci sektora podlegajacej rzadowi "-
    tak w marcu 2007 r. relacjonowalismy slowa Jacka Kurskiego z regionalnego zjazdu PiS.

    https://www.youtube.com/watch?v=gn0wh_U2XhY
  • ~Jarosław z Warszawy
    2015-06-16 14:50
    Ziobro juz gotowy , beda wyciagac ludzi o 5.00 nad ranem...czesc zginie (samobojstwo )

    Macierewicz wyciagnal z szafy swoj skorzany plaszcz a'la gestapo i z pistoletem
    w kieszeni przechadza sie wieczorami po Al. Szucha planuje kogo zgnoi
    i jakie sPISki rozpracuje !